Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Katu @ 2007 11 22, 09:51)
Mums irgi taip sake, kad abu sveiki ir pastosim gerit. Tai tas "greit" tesesi dvejus metus biggrin.gif Is pradziu kazkaip kas menesi bydavo asaru pakalne sulaukus mmm, o veliau apsipratom, megavomes  smileysex.gif  nesisaugodami ir dziaugemes gyvenimu. O vaikis sugalvojo ateit tada, kada jam reikia thumbup.gif


Ir reikejo laukti du metus kol pastojai ? unsure.gif
As tiek laukti nenoriu schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti
As norejau paklausti,
ar pas nescia moteri buna isskyru, ir jeigu buna tai ar daugiau nei paprastai, ar maziau?

Kazkaip man mmm veluoja 8 dienas, NT neigiamas, temperatura 37.1... o PMS pozymius jauciu jau trecia savaite ir vis nesusergu... Be to visiskai isnyko isskyros... doh.gif ir nezinau ar cia reiktu susirupinti del ko nors, ar nea... g.gif Gal kam nors buvo panasiai?
Atsakyti
Aš kai pastojau man kaip tik padaugėjo išskyrų g.gif Tik va dabar galvoju ir nelabai pamenu ar jau taip iš karto ar tik šiek tiek vėliau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2007 11 22, 10:59)
Ir reikejo laukti du metus  kol pastojai ?  unsure.gif
As tiek laukti nenoriu  schmoll.gif  blush2.gif


Nu ir as nenorejau, bet nuo musu noru cia mazai priklauso - tiesiog "mazasis pileitis" ateina tada, kada jam norisi 4u.gif Nu net spermiuku budamas tevu neklauso, tai idomu, kas bus kai gims ir paaugs biggrin.gif

QUOTE(Cukrute @ 2007 11 22, 23:39)
Aš kai pastojau man kaip tik padaugėjo išskyrų  g.gif  Tik va dabar galvoju ir nelabai pamenu ar jau taip iš karto ar tik šiek tiek vėliau mastau.gif


Man iskyru pagausejo is karto (na, kokia 2-3 savaite po ovuliacijos), ir buvo ju visada daugiau nei iprastai, iki kokio 5-6 nestumo menesio, veliau pradejo mazet.
Atsakyti
[viena diena pajauciau ta mistini metalo skoni, ]

Laba diena viso mielosios nėštukės. 4u.gif

Galbūt mano klausimas bus labai kvailas, bet nežinau ko dar galėčiau paklausti... blush2.gif Įtariu kad ir aš galiu būti nestuke.gif , taip norėčiau būti nėštukė, kad net bijau kam nors prasitarti, o testą gal net dar per anksti daryti. Šįryt valgiau obuolį ir jis buvo būtent su metalo skoniu. Ar tai vienas iš galimų simptomų nėštumo, nes anksčiau niekur neskaičiau.... Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi.. Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanapaulija @ 2007 11 23, 13:15)
[viena diena pajauciau ta mistini metalo skoni, ]

Laba diena viso mielosios nėštukės.  4u.gif

Galbūt mano klausimas bus labai kvailas, bet nežinau ko dar galėčiau paklausti...  blush2.gif  Įtariu kad ir aš galiu būti  nestuke.gif  , taip norėčiau būti nėštukė, kad net bijau kam nors prasitarti, o testą gal net dar per anksti daryti. Šįryt valgiau obuolį ir jis buvo būtent su metalo skoniu. Ar tai vienas iš galimų simptomų nėštumo, nes anksčiau niekur neskaičiau.... Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi.. Ačiū labai  4u.gif


Kiek girdejau, buna tokie pozymiai, taciau geriausias nestuke.gif pozymis- teigiamas nestumo testas thumbup.gif Tad patariu ji pasidaryti ir nebesikankint speliojant...
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nestuke.gif , kartas nuo karto ir as cia apsilankau. Man jau antras nestumo menuo ir pradejau visiskai kitaip jaustis nei iki siol. Manes nepykina, jauciuosi gana gerai, tik uzmigti galiu berots visur ax.gif Ir nebevalgau maisto kuri beproto megau iki siol. Labai sunkiai sekasi nuspresti ko as noreciau pusryciams ar pietums,vakarienei tai tik obuoliu noriu. Mano seimai darosi sunku su manim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kalva @ 2007 11 23, 19:16)
Sveikos, nestuke.gif , kartas nuo karto ir as cia apsilankau. Man jau antras nestumo menuo ir pradejau visiskai kitaip jaustis nei iki siol. Manes nepykina, jauciuosi gana gerai, tik uzmigti galiu berots visur  ax.gif Ir nebevalgau maisto kuri beproto megau iki siol. Labai sunkiai sekasi nuspresti ko as noreciau pusryciams ar pietums,vakarienei tai tik obuoliu noriu. Mano seimai darosi sunku su manim  lotuliukas.gif

Mane irgi labai traukia ant miego, atrodo galeciau miegot ir miegot lotuliukas.gif Ir su pirmu tas pats buvo, labai megdavau ilgai pamiegot, patinginiaut rolleyes.gif
Atsakyti
prisimenu ir as kai buvau nestuke.gif miegojau ir miegojau diena nakty ir vis jauciaus neissimiegojus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indrutee: 23 lapkričio 2007 - 22:58
Labas mergaites. O va as dar norejau paklausti... AR pasitaike Jums kad pasidariusios testa jis buvo neigiamas, bet veliau paaiskejo, jog esat nestuke.gif ?
Nu man labai keistai pilva maudzia, krutine jautri, siandien 6 dienos po paskutinio mylejimosi ir kai buvo tos "gerosios" dienos, tad pasidariau testa, bet jis neigiamas. Greiciausiai aisku as ne nestuke.gif, jei jau testas neigiamas, bet gal kas turit kokiu komentaru siuo klausimu...
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 24, 12:48)
Labas mergaites. O va as dar norejau paklausti... AR pasitaike Jums kad pasidariusios testa jis buvo neigiamas, bet veliau paaiskejo, jog esat  nestuke.gif ?
Nu man labai keistai pilva maudzia, krutine jautri, siandien 6 dienos po paskutinio mylejimosi ir kai buvo tos "gerosios" dienos, tad pasidariau testa, bet jis neigiamas. Greiciausiai aisku as ne  nestuke.gif, jei jau testas neigiamas, bet gal kas turit kokiu komentaru siuo klausimu...

Na, man irgi panasiai buvo. Kai dariau testa, rode neigiama, o veliau, kai jau tikrai paaiskejo, kad laukiuos, tai pagal laika, tada jau irgi turejau but nestuke.gif . Gal buvo dar per mazai laiko, todel ir nerode testas nieko g.gif Kiek zinau testai tik nuo 10-14d. pradeda rodyt, ir to, turi but kazkokios medziagos slapime pakankamai, kad testas aiskiai parodytu nestuma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kalva @ 2007 11 23, 17:16)
Sveikos, nestuke.gif , kartas nuo karto ir as cia apsilankau. Man jau antras nestumo menuo ir pradejau visiskai kitaip jaustis nei iki siol. Manes nepykina, jauciuosi gana gerai, tik uzmigti galiu berots visur  ax.gif Ir nebevalgau maisto kuri beproto megau iki siol. Labai sunkiai sekasi nuspresti ko as noreciau pusryciams ar pietums,vakarienei tai tik obuoliu noriu. Mano seimai darosi sunku su manim  lotuliukas.gif

AS kai laukiausi, obuolius valgiau kibirais lotuliukas.gif
Atsakyti