Įkraunama...
Įkraunama...

Šeškinė: Pelėda

Aciu blush2.gif Gyvenimas priverte...Vienas vaikis eina i darzeli,o kitam aukle reikia samdyti.Brangoka g.gif O siaip i lopseli priema nuo metu laiko.Isitikinau,kad musu svietimo ministerija dirba labai gerai ir greitai biggrin.gif O kadangi mano mazylis turi invaliduma,tai jam darzelis kainuos tik 1 lituka...Vedejai tai nepatinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rassas @ 2006 03 08, 21:09)
Aciu blush2.gif Gyvenimas priverte...Vienas vaikis eina i darzeli,o kitam aukle reikia samdyti.Brangoka g.gif O siaip i lopseli priema nuo metu laiko.Isitikinau,kad musu svietimo ministerija dirba labai gerai ir greitai biggrin.gif O kadangi mano mazylis turi invaliduma,tai jam darzelis kainuos tik 1 lituka...Vedejai tai nepatinka tongue.gif

O kadėl vedėjai gali nepatikti? Koks jai skirtumas g.gif, kad jums nereikės mokėti?
Atsakyti
Sveikos,

mano sunelis siemet pirmokas. Kai ruosiausi vesti i darzeli, buvau uzsirasiusi i Peledos darzeli, nes jis buvo arciau namu ir pan., bet kai apie savo ketinimus pasakiau seniai sioje srityje dirbusiai giminaitei, tai ji apie Peleda pasake taip: "Aplinka grazi, direktore griezta, bet gero kolektyvo neturi". Nuvedziau i Varpeli. Labai panasiai kaip ir kituose darzeliuosi, sumokejau 200Lt uz padaryta remonta ir uz tvora ir jau po keliu dienu vaikas keliavo i darzeli be jokiu isankstiniu eiliu.
Lankem Waldorfo grupe. Vaikas buvo priziuretas, i ji atsizvelgta. Viskas tikrai labai gerai. Bet apie paruosiamaja grupe net prisiminti nenoriu.
Zinot, darzelio aplinka, zinoma, svarbi. Juk nesinori vaika palikti apgriuvusioje aplinkoje. Bet isdabintas darzelis toli grazu irgi ne rodiklis. Svarbiausia yra aukletojos, ju elgesys ir poziuris i vaika.
Atsakyti
QUOTE(Plepė @ 2006 03 08, 22:12)
O kadėl vedėjai gali nepatikti? Koks jai skirtumas g.gif, kad jums nereikės mokėti?

Nelabai ir as supratau kodel g.gif Kai nuejom i pirma pokalbi,tai uzrase ji rugsejo menesiui,o kai pamate pazymejima,tai pasake,kad jam vietos nebus dar ir kitais metais...Siaip jis vaikas sveikas,tik kojyte operuota,bet jis jau kuo puikiausiai vaiksto ir bedu tikrai su juo nera.Gal ji iskart galvoja apie rinkliavas?Tipo mes neprisidesim g.gif Bandziau kalbeti su aukletojom kodel tokia situacija yra,juk jos uz tokiu vaiku prieziura gauna didesnes algas.O pasirodo jos apie tokius priedus visiskai nieko nezino.Buhaltere taip pat skaiciuoja kazkaip keistai uz darzeli g.gif Vyresnis sunus 5 savaites nejo i darza,nes sirgo,o kai pamaciau saskaita,tai net issiziojau...Nuejau aiskintis ir isgirdau,kad pas mane daug skolu.Pasakiau,kad ji dar karta perziuretu,o as atsinesiu visus kvitukus ir susitikrinsim.Kita diena,kai nuejau pas ja,ji man iskart parode visus mokejimus ir pasirodo,kad as nemazai permokejau uz darzeli.Beveik 2 menesiams i prieki bigsmile.gif Tiesa,daug mamu nezino,kad po ligos vaikas gali neiti i darzeli 5 dienas ir uztai nereikia moketi.Tos 5 dienos priskaiciuojamos prie pazymos.Va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Do_do_do @ 2006 03 09, 12:56)
Sveikos,

mano sunelis siemet pirmokas. Kai ruosiausi vesti i darzeli, buvau uzsirasiusi i Peledos darzeli, nes jis buvo arciau namu ir pan., bet kai apie savo ketinimus pasakiau seniai sioje srityje dirbusiai giminaitei, tai ji apie Peleda pasake taip: "Aplinka grazi, direktore griezta, bet gero kolektyvo neturi".


Visiškai pritarius tau Do do do drinks_cheers.gif , kolektyvo gero tikrai nėra, o dėl aplinkos, tai mano sūnus pasakodavo, kad darželio kieme ant supynių suptis neleidžia, laive žaisti neleidžia, ten lipti neleidžia ....- tai kam tada ta graži aplinka? Tik aplinkiniams. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Rassas @ 2006 03 10, 12:13)
Nelabai ir as supratau kodel g.gif Kai nuejom i pirma pokalbi,tai uzrase ji rugsejo menesiui,o kai pamate pazymejima,tai pasake,kad jam vietos nebus dar ir kitais metais...Siaip jis vaikas sveikas,tik kojyte operuota,bet jis jau kuo puikiausiai vaiksto ir bedu tikrai su juo nera.Gal ji iskart galvoja apie rinkliavas?Tipo mes neprisidesim g.gif Bandziau kalbeti su aukletojom kodel tokia situacija yra,juk jos uz tokiu vaiku prieziura gauna didesnes algas.O pasirodo jos apie tokius priedus visiskai nieko nezino.Buhaltere taip pat skaiciuoja kazkaip keistai uz darzeli g.gif Vyresnis sunus 5 savaites nejo i darza,nes sirgo,o kai pamaciau saskaita,tai net issiziojau...Nuejau aiskintis ir isgirdau,kad pas mane daug skolu.Pasakiau,kad ji dar karta perziuretu,o as atsinesiu visus kvitukus ir susitikrinsim.Kita diena,kai nuejau pas ja,ji man iskart parode visus mokejimus ir pasirodo,kad as nemazai permokejau uz darzeli.Beveik 2 menesiams i prieki bigsmile.gif Tiesa,daug mamu nezino,kad po ligos vaikas gali neiti i darzeli 5 dienas ir uztai nereikia moketi.Tos 5 dienos priskaiciuojamos prie pazymos.Va smile.gif


O tu Rassas, tai šaunuolė, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , teisingai, nėra čia ko, tai gerai tu sumokėsi tą lituką už darželį, o kitą dalį už vaiko išlaikymą mokės savivaldybė, ir nėra čia ko tai direktorei pūstis. Kaip tau pasakė, kad ir kitais metais vaikui vietos neatsiras darželyje (tai būtų aiškiai pasakiusi, išvis tavo vaiko nepriimsim) - tai siaubas kažkoks, nu be žodžių...
O su auklėtojom, tai kažko vieną kartą papriekaištavau auklėtojom dėl maisto, sakau jeigu vaikas nevalgo tai ir jam nesiųlykite, tai vaikas parėjęs iš darželio man pareiškė, kad daugiau į darželį neis, aš paklausiau kodėl - todėl , kad auklėtoja sakė, kad daugiau darželyje mano sūnui nesirodytu, ir sugebėk tu man šitaip šešių metų vaikui pasakyti, va taip... Iki šiol prisimenu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsJa: 13 kovo 2006 - 15:39
Ir tu tai aukletojai nieko nepasakei???
Atsakyti
Nu nepasakiau, bet po to labai gailėjausi ir pagalvojau, jeigu dar ką būčiau pasakiusi tai iš vis turbūt vaiką būtų visais žodžiais išdėjusi, g.gif jeigu jau taip sugeba pasakyti. Atlankėm mes tą darželį ir ačiū Deivui.. Tik va mažius auga, kur vesiu jį dar nežinau. g.gif
Atsakyti
As savo vaika pries kelis metus vedziau i Valdorfo grupe. Karta pries pietus atejus pasiimti, isgirdau suaugusios moters balsa (durys buvo uzdarytos): -Naaaaagli!!!! O po to, jau nerekiant, bet piktai: - Bet gerai tevai tau varda parinko! Tikrai naglas!. Vat taip vat...
Atsakyti
As dar kolkas nieko apie savo vaiki negirdejau ir is jo kolkas nieko negaliu istraukti kas vyksta pas juos darzelyje.Jis kazkaip pasiskundzia visada per velai...Va kas mane uzknisa juodai,tai kad paruosiamojoj grupej jie labai mazai ka daro.Visokiom sventem darbelius turi uz juos padaryti tevai.Kad ir sakykim zibintus darem.Kam tada ta paruosiamoji,jei patys darom uz vaikus g.gif Pratybas parsinesa namo nebaigtas rasyti,apie spalvinima is vis tyliu...Per siuos metus maciau gal tik du sunaus darbelius.Nejau visur taip yra???
Atsakyti
Na, maniske dar tik lopseli lanko ("Papartyje", i "Peleda", laime, neprieme), tai daznai parsinesam ivairiu darbeliu - su guasu, akvarele, piestukais piestu, klijuotu is spalvoto popieriaus ir pan.
Atsakyti
QUOTE(ruduo @ 2006 03 15, 17:18)
As savo vaika pries kelis metus vedziau i Valdorfo grupe. Karta pries pietus atejus pasiimti, isgirdau suaugusios moters balsa (durys buvo uzdarytos): -Naaaaagli!!!! O po to, jau nerekiant, bet piktai: - Bet gerai tevai tau varda parinko! Tikrai naglas!.  Vat taip vat...


Mano laiptinės kaimynė irgi pasakojo, nuėjo savo mergaitės pasiimti per pietų miegą, tik sako laiptais lipu ir girdžiu kaip auklėtoja rėkia ant vaikų, priėjau prie durų net sako baisu užeiti, atidariau duris grupės - o ta vis rėkia ir manęs nemato, tai po to auklėtoja atsisuko pamatė ir pasimetė, tai ko gero ta pati... auklėtoja.
Papildyta:
QUOTE(Rassas @ 2006 03 16, 00:42)
As dar kolkas nieko apie savo vaiki negirdejau ir is jo kolkas nieko negaliu istraukti kas vyksta pas juos darzelyje.Jis kazkaip pasiskundzia visada per velai...Va kas mane uzknisa juodai,tai kad paruosiamojoj grupej jie labai mazai ka daro.Visokiom sventem darbelius turi uz juos padaryti tevai.Kad ir sakykim zibintus darem.Kam tada ta paruosiamoji,jei patys darom uz vaikus g.gif Pratybas parsinesa namo nebaigtas rasyti,apie spalvinima is vis tyliu...Per siuos metus maciau gal tik du sunaus darbelius.Nejau visur taip yra???


Nežinau, mano tai namo nesinešė aš jokių darbelių nedarydavau. Gal neatsimenu g.gif O pratybas tai gerai, kad atsineša, nes mano tai nesinešdavo namo, tai kai nuėjo į pirmą klasę - ranka visiškai neišlavinta - tai mokytoja ir klausė, ar darželyje partybas darė, nu sakau darė..... kažką...? tai mokytoja sako arba labai mažai darė arba švis nieko nedarė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AsJa @ 2006 03 16, 17:28)
Mano laiptinės kaimynė irgi pasakojo, nuėjo savo mergaitės pasiimti per pietų miegą, tik sako laiptais lipu ir girdžiu kaip auklėtoja rėkia ant vaikų, priėjau prie durų net sako baisu užeiti, atidariau duris grupės - o ta vis rėkia ir manęs nemato, tai po to auklėtoja atsisuko pamatė ir pasimetė, tai ko gero ta pati... auklėtoja.
Papildyta:
Nežinau, mano tai namo nesinešė aš jokių darbelių nedarydavau. Gal neatsimenu g.gif O pratybas tai gerai, kad atsineša, nes mano tai nesinešdavo namo, tai kai nuėjo į pirmą klasę - ranka visiškai neišlavinta - tai mokytoja ir klausė, ar darželyje partybas darė, nu sakau darė..... kažką...? tai mokytoja sako arba labai mažai darė arba švis nieko nedarė. g.gif

Va butent,kad ten tiek daryta,kaip nieko nedaryta.Mano mazius jau eina i lopseli.Pirma diena liko su malonumu,o dabar klykia kai palieku.Nesuprantu kodel??? g.gif Jis priprates buti su svetimais zmonem(aukles,ligonines,sanatorija)...Visi sako,kad tokio ramaus,bet kartu ir judraus jau seniai nemate...Toks jausmas,kad dabar kersys del to,kad kreipiausi i svietimo ministerija.Vedeja jau darzelio kaina pakeite.Tipo jau puse kainos uz darzeli.O jos zodziai tai mane pritrenke:"kadangi tokiu"dievu",kaip jis grupeje yra astuoniolika,tai simtaprocentinio demesio jam nebus".Aukletojos vis prikisa kad per maza atvedziau i darzeli,nors grupeje yra ir mazesniu.Jauciu mano kantrybe vel greitai truks ir teks kelti skandala...
Atsakyti