Įkraunama...
Įkraunama...

Va kokia mūsų eglutė ,

Sfveikos, klausimas ne i tema, o kaip apsaugot egutes nuo klecku. Siemet bus pimmosios kaledos trise, tai ir suku galva,
uzpernai kai teko saugotis nuo kates - pakabinau egle palubei. Gaila nenufotkinau, ciotkai atrode thumbup.gif
Atsakyti
Daugiau eglučių nebus ???? cool.gif
Atsakyti
tokia musu egle buvo pernai
user posted image

tokia pernai buvo tevu eglute
user posted image

o tokia buvo pas mus uzpernai
user posted image

gal ir ne pacios graziausios, bet mums jos buvo mielos.... wub.gif


Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2007 11 09, 01:23)
parodau ir aš savo pernykštę eglutę ir labai laukiu kada vėl šiais metais reikės jau puošti. Dabar galvoju kokiais žaisliukais reikės papuošti
user posted image


Čia dirbtinė? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkcena: 10 lapkričio 2007 - 16:43
QUOTE(Turkcena @ 2007 11 10, 16:43)
Čia dirbtinė? ax.gif

Man tai į dirbtinę ta eglutė visai nepanaši 4u.gif
Atsakyti
Loretoido eglutė lyg iš pasakos wub.gif .Die, nežinau ar esu gražesnę mačius šiame forume. Ir tie patys interjero dizaineriai geriau nepadarytų. Nu pasaka wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 11 09, 13:25)
Ačiū  blush2.gif Naturali, dygioji eglė. Mes kasmet puošiam didelę sidabrinę ar dygiąją eglę  ax.gif O tie mergaitės-angelai ne iš "Maksimos", o švedų "SIA" kalėdinės dekoracijos, kurių (kasmet kitokių) būna "Dorado" ir "SIA" parduotuvėse. Štai taip jos atrodo: 

user posted image

samiene, ačiū, ir jūsų labai graži  wub.gif Kiek suprantu, daniška  g.gif

O kur jus egle perkate????
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 10, 19:58)
O kur jus egle perkate????

Kasmet Ukmergės medelyne 4u.gif
Atsakyti
Na ir man Loretoido eglutė bei kas aplinkui- vienu žodžiu tariant - SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir aš tokios liabai norėčiau wub.gif
QUOTE(Kristask @ 2007 11 09, 19:38)
...o kaip apsaugot egutes nuo klecku.  Siemet bus pimmosios kaledos trise, tai ir suku galva,
  uzpernai kai teko saugotis nuo kates - pakabinau egle palubei. Gaila nenufotkinau, ciotkai atrode thumbup.gif

Tikrai įdomu būtų pažiūrėti kaip atrodė...ir kaip ji ten laikėsi rolleyes.gif Man irgi tas pats galvos skausmas - jei bus per žemai, tai maniškis dar šventėm neprasidėjus ją nupuoš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 11 10, 18:06)
Kasmet Ukmergės medelyne  4u.gif

na ka reiks vaziuoti i Ukmerge,gal adresiuka mesteltumete i az smile.gif jei nebutu cia Vilniuje graziu tokiu,beje koks jos aukstis blush2.gif o kur jus ja isodinat,i zemes ar i smeli ar dar kur kas kiek laistote ax.gif Atsiprasau uz tiek klausymu,senai beturejome gyva eglute,net nebezinau kaip ja priziureti,o pries kiek laiko nusiperkate kiek issilaiko ar krenta labai dygliai blush2.gif karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Papildyta:
QUOTE(daluta @ 2007 11 10, 18:06)
Na ir man Loretoido eglutė bei kas aplinkui- vienu žodžiu tariant - SUPER  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir aš tokios liabai norėčiau  wub.gif

Tikrai įdomu būtų pažiūrėti kaip atrodė...ir kaip ji ten laikėsi  rolleyes.gif Man irgi tas pats galvos skausmas - jei bus per žemai, tai maniškis dar šventėm neprasidėjus ją nupuoš  lotuliukas.gif

na maniskie praeitais metais tik pradejo vaikscioti,bet nelindo prie eglutes,o siais metais nupirkome Seni salti,labiau panasu i Santa Klausa,man jis super fainas...cia tevelis nupirko,tia apziurejo ir nieko neeme,ir geles kai kurios ant zemes stovi,nelenda ir zemiu nekapsto.Manau nuo pacio vaiko priklauso,ar lis ar ne,nes jei smalsutis tai egle net neverta puosti arba aukstai,kad nepasiektu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 10 lapkričio 2007 - 19:14
QUOTE(jolita.martyna @ 2007 11 10, 20:16)
na ka reiks vaziuoti i Ukmerge,gal adresiuka mesteltumete i az smile.gif jei nebutu cia Vilniuje graziu tokiu,beje koks jos aukstis blush2.gif o kur jus ja isodinat,i zemes ar i smeli ar dar kur kas kiek laistote ax.gif Atsiprasau uz tiek klausymu,senai beturejome gyva eglute,net nebezinau kaip ja priziureti,o pries kiek laiko nusiperkate kiek issilaiko ar krenta labai dygliai blush2.gif  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif


Adresiuko nepamenu, bet galima rasti internete 4u.gif O aukštį renkatės kokio jums reikia - jie augina nuo mažų iki labai aukštų biggrin.gif Aš įstatau į didelį vazoną su smėliu, laistau, kad smėlis būtų drėgnas. Spygliai beveik nebyra, eglutė pas mus išstovi mėnesį ir ilgiau smile.gif Jei būtų daugiau norinčių tokių eglių, galėtume kooperuotis ir vežtis kartu (į Vilnių) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 11 10, 18:41)
Adresiuko nepamenu, bet galima rasti internete  4u.gif O aukštį renkatės kokio jums reikia - jie augina nuo mažų iki labai aukštų  biggrin.gif Aš įstatau į didelį vazoną su smėliu, laistau, kad smėlis būtų drėgnas. Spygliai beveik nebyra, eglutė pas mus išstovi mėnesį ir ilgiau smile.gif Jei būtų daugiau norinčių tokių eglių, galėtume kooperuotis ir vežtis kartu (į Vilnių)  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai aciu uz atsakymus,o kiek mazdaug kainos tokiu egliu,bet itariu jos aukstokos ar ne..... thumbup.gif .nu grozis nerealus,net vyrui parodziau blush2.gif
Jei dar atsirastu norinciu,butu gera mintis kooperuotis thumbup.gif
Atsakyti