Įkraunama...
Įkraunama...

Vytės Nemunėlio pradinė..

Sveikos mamos... smile.gif
Gal kas zinote ar bus cia kokios atviru duru dienos...
O gal koks susitikimas pradinuku su mokytojais???!

Nes nieko negirdeti... Is darzelio daugelis tevu jau pasigyre, kad mokyklose kur uzsirase, buvo tokios dienos paskirtos pazinciai su busima mokykla ir mokytojais susitikti, vaikams...
O Vytes Nemunelio mokykloje tokiu nebuna? g.gif

Ir kada buna pranesimas apie tai kad vaikas priimtas? Ar reikia paciam skambinti ir klausti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2008 06 05, 16:07)
Sveikos mamos... smile.gif
Gal kas zinote ar bus cia kokios atviru duru dienos...
O gal koks susitikimas pradinuku su mokytojais???!

Nes nieko negirdeti... Is darzelio daugelis tevu jau pasigyre, kad mokyklose kur uzsirase, buvo tokios dienos paskirtos pazinciai su busima mokykla ir mokytojais susitikti, vaikams...
O Vytes Nemunelio mokykloje tokiu nebuna?  g.gif

Ir kada buna pranesimas apie tai kad vaikas priimtas? Ar reikia paciam skambinti ir klausti?  g.gif

Labutis 4u.gif
Birzelio pabaigoje turetu but posedis, po kurio pranes, ka prieme...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 06 birželio 2008 - 12:51
QUOTE(shantal @ 2008 06 06, 14:49)
Labutis 4u.gif
Birzelio pabaigoje turetu but posedis, po kurio pranes, ka prieme...


Aciu.. lauksim.. rolleyes.gif
Tik galetu irgi kokie nors pasimatymai buti su mokytojomis... O tai nematem ju nei vienos... g.gif schmoll.gif

Keistai taip truputi...
Atsakyti
gavom atsakymus del pirmoku priemimo ax.gif mes busim pirmokai thumbup.gif
Atsakyti
O gal dar atsirastu mamu, kuriu vaikuciai nuo 2008 metu bus ketvirtokai. Noreciau ispudziu apie ju mokytojas.
Atsakyti
Mes irgi priimti smile.gif
tik nezinom pas kokia mokytoja... ir gal kam pavyko prisiskambinti tuo adresu, kur uniformas siuva?? Pabandziau pora kartu, bet niekas neatsiliepe nei vienu telefonu.. g.gif
Mane domina uniformos kaina... ax.gif
Gal kas gali pasufleruoti.. 4u.gif

Atsakyti
Uniforma uzsakem. Paskubekit. Uzsakinejau praeita savaite, tai sake paskutine savaite kada priima uzsakymus iki rugsejo 1 dienos.
Unoformos kaina priklausso manau nuo ismieros. musu svarkelis/megstinis (132 cm), kelnes (122 cm) + kaklaraistis= 140 Lt apie berniuko uniforma kalba biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos 4u.gif

mano dukra irgi priimta i VYtes Nemunelio. Eisime i 1 C kalse. (Pati paklausiau rastineje, pasirasinedama sutarti).

Ar galite kas nors parasyti uniformos siuvyklos kontaktus, nes jie dingo (tikiuosi trumpam ) doh.gif per kraustymasi.

Aciu!

Jau esu jiems kazkada skambinus, bet niekas nekele ragelio.
Atsakyti
QUOTE(Biglida @ 2008 07 16, 14:09)
Sveikos, mamos 4u.gif

mano dukra irgi priimta i VYtes Nemunelio. Eisime i 1 C kalse. (Pati paklausiau rastineje, pasirasinedama sutarti).

Ar galite kas nors parasyti uniformos siuvyklos kontaktus, nes jie dingo (tikiuosi trumpam ) doh.gif per kraustymasi.

Aciu!

Jau esu jiems kazkada skambinus, bet niekas nekele ragelio.


Sveiki,
siuvyklos kontaktai: UAB "LIDATA" Kareiviu g. 7, tel. 2760638
Mergytei kaina gaunasi panasi kaip ir berniukui (kaip rase solele) 4u.gif

O kokia Jusu mokytojos pavarde?? Nes mes savo nezinom klases..

Beje, girdejom, kad ne visi laiskus apie priemima gavo... tik pasiskambinus i mokykla suzinojo, jog priimti, bet laisku negavo!
Tai jei kas negavote, skambinkites cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Paulina1 @ 2008 07 01, 15:43)
O gal dar atsirastu mamu, kuriu vaikuciai nuo 2008 metu bus ketvirtokai. Noreciau ispudziu apie ju mokytojas.


Labas,
maniskis siemet bus ketvirtokas, mokosi pas E.Rakauskiene. Labai reikli mokytoja. Ji yra mokytoja-eksperte, pirpazinta, turinti visokiu nuopelnu, betgi yra pensininke ir labai nervuota, neturi kantrybes, amzinai verkia kad vaikai ja isnervino... Nieko nedaro su vaikais popamokineje veikloje, t.y. nebuna jokiu isvyku, mokslo metu pabaigimo ir pan. Mano vaikas laukia, kol greiciau is jos iseis... Kita mokytoja yra Zydre Kunaityte, labai sneki, kalbi mokytoja, kiek girdejau, labai bendraujanti su tevais ir vaikais, apie trecia nieko negaliu pasakyti, irgi nejauna jau... tai vat. Mususke pilna energijos, manau kad liks kitiems metams... Mes pas ja papuoleme, nes ja labai mums isgyre, taciau mano nuomone siuo metu apie ja pasikeite 180 laipsniu kampu. Jeigu vaikas jautrus, geriau pas ja nevest... keli tevai vaikus perkele i kitas klases.
Atsakyti
QUOTE(Elzbieta @ 2008 07 16, 13:04)
Sveiki,
siuvyklos kontaktai: UAB "LIDATA" Kareiviu g. 7, tel. 2760638
Mergytei kaina gaunasi panasi kaip ir berniukui (kaip rase solele)  4u.gif

O kokia Jusu mokytojos pavarde?? Nes mes savo nezinom klases..

Beje, girdejom, kad ne visi laiskus apie priemima gavo... tik pasiskambinus i mokykla suzinojo, jog priimti, bet laisku negavo!
Tai jei kas negavote, skambinkites  cool.gif


Aciu, Elzbieta 4u.gif

1 C bus mokytoja Jurate Malinauskiene. Is SM atsiliepimu labai tikiuosi, kad tai bus gera mokytoja.

Man emaila atsiunte, kad vaikas priimtas, pakviete pasirasyti sutarties.
Atsakyti
Laba diena,

gal ir per anksti planuoju- bet kaip sako ruošk roges vasarą... ax.gif
Mano sūnus dar tik šnd iškeliavo į paruošiamąja grupę darželyje, bet mama galvą suka į kokią mokyklą po metų reikės leisti. doh.gif Patogiausia į šią- Vytės Nemunėlio, nes ir pati mokykla labai imponuoja, perskaičius daugumos nuomones ir mano darbas visai šalia, tik už keletos namų.

Esmė tame- kaip reikia įrodyti kad tu gyveni gatvėje, kuri priskirta mokyklai? Ar kažkokią deklaravimo pažymą nešti? Šiaip esam registruoti visai kitame mieste, bet gyvename Vilniaus g. (taigi pagal teritoriją mums ši mokykla priklauso)

Ačiū už atsakymą. 4u.gif
Atsakyti