Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate patenkintos gyvendamos užsienyje...

as tai floridoj 4 metus pragyvenau...nesiskundziu...ir pripratau ir faina buvo..ir draugai atsirado..ir po to jau keista lietuvoj buvo gryzus po triju metu atostogoms...
o dabar persikrausciau i anglija...na ir vel man cia gerai...as tai gal toks zmogus, kaf susikuriu sau aplinka kad gerai butut...
na aisku labiausiai tai pasilgdavau tevu ir artimu draugu ypac per sventes gimtadienius....
bet dabar jau turiu savo seima- busimaji vyra...aisku pasiilgstu vel mamos brolio...bet is uk..jie jau ner taip toli!
bet nors tu ka manes ta lietuva netraukia...pavieseti taip...bet ne daugiau..
Atsakyti
Sutinku su dauguma - nebesinori gryzti i Lietuva schmoll.gif schmoll.gif Mes jau 5 metai Airijoj, as turiu labai gera - finansininkes darba, vyras lietuvisku prekiu parduotuve, taigi savo duonos netruksta. Kiekviena karta gryzus tik nusivili... Mes planuojam kazkada gryzti, bet nezinau kada. Mums patinka keliauti, o budamas LT daug neprivazinesi... Seimos pasiilgstu, bet per metus 3-4 kartus susitinkam. Tiesa po gimdymo labai norejosi buti Lietuvoje su seima, bet po truputuka apsipratom smile.gif
Atsakyti
as usa gyvenu jau 4.5 metu is pradziu buvo labai sunku ....labai norejau gryzti pas teveliua pas broli bet.....mano seima cia buvo ...o praejus tiek metu net negalvoju apie lt. daugiau ...aisku pasiilgau tevu bet man cia geriau ...apie ka svajojau viska turiu cia ...as nekalbu vien tik apie materialinius dalykus ...o apie vaikus as jiems galiu daugiau duoti negu lt. kad galejau
Atsakyti
QUOTE(cafe girl @ 2005 11 29, 22:02)
as usa gyvenu jau 4.5 metu  is pradziu buvo labai sunku  ....labai norejau gryzti pas teveliua pas broli bet.....mano seima cia buvo  ...o praejus tiek metu net negalvoju apie lt. daugiau ...aisku pasiilgau tevu bet man cia geriau    ...apie ka svajojau viska turiu cia  ...as nekalbu vien tik apie materialinius dalykus ...o apie vaikus as jiems galiu daugiau duoti negu lt. kad galejau


Kokioj valstijoj gyveni?
Atsakyti
Sveiki,

O aš -ne,nepriprantu ir noriu grįžt.
Gyvenu Vokietijoj jau 3 metai ,gyvenimo sąlygos puikios,nieko netrūksta ,nei pinigų ,nei meilės ,nei dėmesio ,keliauti yra galimybė nors kasdien,jau apvažiavau pusę Europos.
O į Lietuvą vis tiek noriu-ir taškas-draugai ten mano, tėvai,namai.
Viskas sava,nors ir susiraukę veidai(labai puikiai tai pastebiu ir aš,kai grįžtu). biggrin.gif

Gal dar persilaušiu,gal po kiek laiko ir nebenorėsiu,gal kiekvienam savo laikas ,gal kai atsiras,vaikai ,gal.. gal.. gal..
Bet kol kas visos mintys tik atgal-Tėvynė yra Tėvynė..

Atsakyti
as taip pat labai noriu grizti, nezinau, gal todel kad cia neradau darbo, nors atrodo ir kalba po truputi pradejau suprasti ir sneketi. todel man vis atrodo, kad LT geriau bus, susirasiu darba, nors ir mazai apmokama, bet tai bus darbas, o ne sedejimas namuose, ir siaip pastoviai kankina visokios mintys, kad as cia nevisaverte ir pan., o ir patirties atzvilgiu tas sedejimas namuose ne i pliusa eina. ir dar tas gyvenimas kartu su kitais kaimynais, kurie keiciasi daznokai, tikrai ramybes nepriduoda. bet is kitos puses jei isvaziuociau dabar, tai vyras liktu vienas - zodziu ne kas, nes teko gyventi atskirai puse metu, tai to jau nebesinori kartoti.
na uzsienyje pabuve zmones manau tampa daug liberalesni ir tolerantiskesni - manau tai teigiamiausia puse...
Atsakyti
SU VYRU KETINAM ISVYKTI I UK ,DIRBTI KAIP IR DAUGELIS LIETUVIU. TACIAU VIEN PAGALVOJUS APIE ISVYKIMO DIENA -SIURPAS NET KRECIA. ESU LABAI PRISIRISUS PRIE TEVU, MANAU BUS LABAI SUNKU ISKESTI ISISKYRIMA IR ADAPTACIJA. PATARKITE LABAI PRASAU ,KAIP PADETI SAU... KAIP ADAPTAVOTES JUS verysad.gif verysad.gif ??????
Atsakyti
Uzeik cia paskaitinek nes panasi tema jau yra mirksiukas.gif http://www.supermama...showtopic=24901
Atsakyti
Mes dazniausiai bijom nezinios. Tau baisu, nes zinai, ka palieki, o nezinai ka rasi. Bet kazka nuostabaus tikrai rasi 4u.gif Del tevu baltai pavydziu ir, nepatikesi, dziaugiuosi, nes Anglija ir Lietuva gyvenant JAV atrodo labai arti. Deja, mes gyvenam ne del tevu, o del saves ir savo vaiku, taip kad viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(ISPANE @ 2006 01 26, 14:27)
SU VYRU KETINAM ISVYKTI I UK ,DIRBTI KAIP IR DAUGELIS LIETUVIU. TACIAU VIEN PAGALVOJUS APIE ISVYKIMO DIENA -SIURPAS NET KRECIA. ESU LABAI PRISIRISUS PRIE TEVU, MANAU BUS LABAI SUNKU ISKESTI ISISKYRIMA IR ADAPTACIJA. PATARKITE LABAI PRASAU ,KAIP PADETI SAU... KAIP ADAPTAVOTES JUS verysad.gif  verysad.gif  ??????

neliudek, i LT visada galima gryzti mirksiukas.gif
Juk neisvyksti visam laikui blink.gif Jei turi tiksla koncentruojiesi i ji, ar ne taip?
SEKMES!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazylle: 27 sausio 2006 - 02:48
Man pats sunkiausias dalykas isvykus ir yra tevu ilgesys...Zinai, kad gali juos aplankyti, taciau taip retai...
O Anglija lyginant su JAV yra labai arti, galesi daznai grizti. Juk yra avialiniju, turinciu labai geras kainas skrydziams is UK i LT.

Atsakyti
hmmm. aisku, europoje gyvenant, palyginus su jav ar kokia australija - niekis. kiekviena menesi galima atgal pavazinet. 4u.gif

as nesigailiu, pragyvenusi trecdali gyvenimo uzsienyje: toks buvo pasirinkimas, ir as zinojau, ka atrasiu, ir ka prarasiu. smile.gif nors dabar noreciau grizt i europa - nusibodo ilgi skrydziai. ax.gif

bet dabar, esant internetui, skype'ui, ICQ, galima kiekviena diena su likusiais lietuvoj pliurpt. tai visai kaip ir neisvaziave.... drinks_cheers.gif
Atsakyti