Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę(varinę)

QUOTE(meidute @ 2007 12 30, 18:56)
Labas merginos. NOreciau jusu patarimo. AS turiu spirale jau tris menesius, sergu gausei tik 3 dienas o paskui dar kokias 7 teplioja.Ar cia dar susitvarkis ar jau reikia eit pas gydytoja ir traukt lauk spirele.Tai noriu jusu patarimo nes labai man svarbu.Jokiu skausmu nejauciu.ACIU lauksiu jusu patarimu


Gal geriau pas ginekologę apsilankyk (nerizikuok) 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Man rodos,kad čia normalu,organizmas prie svetimkūnio taikosi...
Papildyta:
Man rodos,man irgi panašiai buvo,tik beveik prieš 5 metus,tai nelabai bepamenu.
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 01 03, 23:12)
Man rodos,kad čia normalu,organizmas prie svetimkūnio taikosi...
Papildyta:
Man rodos,man irgi panašiai buvo,tik beveik prieš 5 metus,tai nelabai bepamenu.

Tai geriau visada apsilankyti pas savo ginekologą mirksiukas.gif
Atsakyti
man nugarą maudė, nuėjau, tai tikrai dėl spiralės g.gif išrašė vaistų ir po savaitės viskas susitvarkė smile.gif daba vėl gerai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2008 01 04, 14:47)
man nugarą maudė


man maudė parą tiktais po įdėjimo.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 04, 18:51)
man maudė parą tiktais po įdėjimo.

o man skaudėt pradėjo po metų g.gif net ne skaudėt, o toks jausmas, kad ant nugaros 100kg nešioju....
Atsakyti
Aš su Nova T jau pusė metų. Įsidėjau praėjus keletui mėnesių po gimdymo. Šiaip susirgau mėnesinėm 9 mėnesį po gimdymo. dar maitinu. Šiaip esu paranojikė, nenorėčiau pastoti, o dar + su spirale. Bet manau, kad naudoju savotišką dvigubą apsaugą, juk dar + maitinu. mėnesinės gana gausios, teplioja ilgai. Šiaip kol viskas susinormalizuos, nėra blogai tas tepliojimas, antra vertus, tik tris sykius ir sirgau...smile.gif žiūrėsim.
Atsakyti
Įsidėjau ir aš prieš 3 dienas Nova T.Man iki šiol teplioja,ar jums taip buvo?Be to daktarė pasakė,kad negalimas lytinis gyvenimas 1 mėn.ar jums tai irgi sakė?
Atsakyti
Po pirmos spiralės tepliojo tik kokią savaitę,o po antros-kokias gal 6 savaites,vis po truputį.Susitvarkė.
Papildyta:
Dėl lytinio gyvenimo nieko nesakė,po kelių dienų išbandžiau -ir nieko. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze 2 @ 2008 01 10, 19:57)
Įsidėjau ir aš prieš 3 dienas Nova T.Man iki šiol teplioja,ar jums taip buvo?Be to daktarė pasakė,kad negalimas lytinis gyvenimas 1 mėn.ar jums tai irgi sakė?


Man sake, kad tas tepliojimas nieko tokio lytiniam gyvenimui, tik dar paminejo, kad esant su spirale per viduri ciklo reikia papildomai saugotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2008 01 10, 21:23)
dar paminejo, kad esant su spirale per viduri ciklo reikia papildomai saugotis  g.gif


o maniškė kaip tik sakė, kad nuo pat pirmos spiralės įdėjimo dienos jokių kitų priemonių nereikia. Tik prisakė reguliariai echo darytis, kad būtų matyt kaip ji ten guli.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 10, 21:40)
o maniškė kaip tik sakė, kad nuo pat pirmos spiralės įdėjimo dienos jokių kitų priemonių nereikia. Tik prisakė reguliariai echo darytis, kad būtų matyt kaip ji ten guli.


Cia matyt dar nuo ginekologes priklauso. g.gif
Atsakyti