Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę(varinę)

QUOTE(Tučka @ 2008 01 10, 21:50)
Cia matyt dar nuo ginekologes priklauso.  g.gif


net nežinau. Kaip galima vienai sakyti, kad reikia papildomai saugotis, o kita- garantuoja, kad nereikia. Kažkuri iš mūsiškių klysta doh.gif Tikiuosi, kad taviškė tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bet man sakė,kad pirma mėn.po spiralės įdėjimo negalima mylėtis tam,kad spiralė prigitu.Bet ar iš tikruju tiek reikia laukti? vyrui tai nelai patiko šita daktarės mintis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 01 10, 20:14)
Dėl lytinio gyvenimo nieko nesakė,po kelių dienų išbandžiau -ir nieko. blush-anim-cl.gif

Aš irgi blush2.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 10, 21:52)
net nežinau. Kaip galima vienai sakyti, kad reikia papildomai saugotis, o kita- garantuoja, kad nereikia. Kažkuri iš mūsiškių klysta  doh.gif Tikiuosi, kad taviškė  tongue.gif  lotuliukas.gif


Ir as tikiuosi lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(oaze 2 @ 2008 01 10, 23:58)
bet man sakė,kad pirma mėn.po spiralės įdėjimo negalima mylėtis tam,kad spiralė prigitu.Bet ar iš tikruju tiek reikia laukti? vyrui tai nelai patiko šita daktarės mintis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Mano ginekologe sake, kad reikia 3 savaiciu, kad pradetu spirale veikti, bet myletis galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2008 01 11, 07:50)
Mano ginekologe sake, kad reikia 3 savaiciu, kad pradetu spirale veikti


nesuprantu, kas ten turi pradėti veikti? Juk ten grynai mechaninis poveikis. Įdėjo ir veikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2008 01 11, 10:28)
nesuprantu, kas ten turi pradėti veikti? Juk ten grynai mechaninis poveikis. Įdėjo ir veikia  ax.gif


Nu nevisai mechaniskai. schmoll.gif Yra isskiriamas nedidelis kiekis vario smile.gif
Atsakyti
labutis, norejau pasidometi ar veiksminga yra ta nova T spirale???dakyare tai pataria ja detis,bet as net ir nezinau noreciau suzinoti kitu nuomone g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucyjka @ 2008 01 22, 18:12)
labutis, norejau pasidometi ar veiksminga yra ta nova T spirale???dakyare tai pataria ja detis,bet as net ir nezinau noreciau suzinoti kitu nuomone g.gif

kaip suprast veiksminga? ax.gif na, aš jau turiu ją virš metų ir dar nepastojau biggrin.gif (tfu tfu tfu) ax.gif
Atsakyti
Nova T as ir pati isidejus nesioju jau 7men,ir galiu pasakyti kad man ji visai patinka rolleyes.gif Menesines buna reguliariai kas 30d,ir buna 5dienas,nelabai gausios,tik aisku skausmai kartais kankina,pries pas menesines.Bet vaistuku isgeriu ir praeina mirksiukas.gif O apie papildoma kontracepsija ne negalvoju,gydytoja man nieko neminejo kad pirma men reikia saugotis papildomamai arba atsidakyti lytiniu santykiu g.gif
Atsakyti
sveikos merginos, as irgi isidejau spirale, dar tik kelios dienos, bet siulu nerandu, kazkaip gal nemoku, bet neramu taip is karo-laukiu dabar pirmo vizito pas daktara, kad apziuretu, smile.gif
Atsakyti
Labas, mielosios...skaitau jūsų pasisakymus ir noriu pasidalinti savo patirtimi... 4u.gif aš su spirale išvaikščiojau 5 metus. visai buvo neblogai, mėnesinės pailgėjo porą dienelių, pilvo neskaudėjo, myliesi kiek nori wub.gif ir nepastoji. NEPASTOJI? Mielosios, jus apgavo. Spiralė neapsaugo nuo pastojimo. Ji neleidžia prisitvirtinti apvaisinto kiaušinėlio (kūdikėlio) prie gimdos. Ar girdit? jūs beveik kiekvieną mėnesį pastojat, bet....su mėnesinėm pasišalina apvaisintas kiaušinėlis. Dėl to ir mėnesinės gausesnės. g.gif
Aš irgi ilgai buvau mulkinama...Kai man pakliuvo informacija apie spiralės "gerumą", tai nusprendžiau ją pašalinti. schmoll.gif maniau, tai bus tik mano valios aktas, ir nieko daugiau. ją pašalinus, pasijaučiau tikra moterimi-gyva, graži, atgimus, sužydėjus.. thumbup.gif ir mėnesinės sutrumpėjo nuo 3,5 dienų iki 1 thumbup.gif
čia jums nuoroda, pasiskaitykit plačiau:
Papildyta:
http://www3.vdu.lt/life/
Atsakyti
1. Gimdos spiralės, IUP (intrauterinės priemonės). Būna įvairių formų ir dydžių, plasmasinės ar padengtos variu bei kitomis medžiagomis. Jos įstatomos keleriems metams į gimdą, kurios gleivinę taip išdarko, sukelia uždegimą, kad kūdikis negali implantuotis ir per mėnesines pasišalina. Arba prisitvirtinusį kūdikį spiralė judėdama, ypač per lytinį aktą, nuplėšia ir jis žūva. Šis metodas nusižiūrėtas iš arabų ir beduinų, kurie kelionėse per dykumą norėdami išvengti kupranugarės apsivaikinimo, į jos gimdą įspraudavo uolos nuolaužą.
Atsakyti