Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetariški patiekalai

QUOTE(CookieLT @ 2017 07 09, 17:56)
... VEGANIŠKAS morkų pyragas ...
...2. Labai skanu su vaniliniais ledais...


Su vaniliniais ledais? O tai kur tada veganiškumas? Ledai tokie - iš pieno/grietinėlės, o gal net ir su kiaušiniais kai kurie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 26 liepos 2017 - 04:00
QUOTE(pašnekutė @ 2017 07 26, 05:00)
Su vaniliniais ledais? O tai kur tada veganiškumas? Ledai tokie - iš pieno/grietinėlės, o gal net ir su kiaušiniais kai kurie.

Bet gi galima naudoti kokosų pieną/grietinėlę ir pagardinti vanile. mirksiukas.gif
Nebūkime tokie kategoriški. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indonezija_: 26 liepos 2017 - 07:38
QUOTE(CookieLT @ 2017 07 09, 17:56)
Reikia:
4 stiklinių smulkiai tarkuotų morkų
1 stiklinė avižinių miltų
2 stiklinės kvietinių miltų
1.4 stiklinės cukraus
0.8 rafinuoto saulėgrąžų aliejaus
2 a. š. kepimo miltelių
2 a. š. vanilinio cukraus
saujos graikinių riešutų

Siaubingai daug cukraus blink.gif Ir blogai, kad aliejus rafinuotas.
Ir įdomu ar miltų ne per daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 07 26, 09:04)
Siaubingai daug cukraus blink.gif  Ir blogai, kad aliejus rafinuotas.
Ir įdomu ar miltų ne per daug ax.gif

Cukraus kiekį visada galima sumažinti. Juk morkos ir taip jau turi saldumo.
Aš visada mažinu dvigubai, nes nemėgstu saldžių kepinių.
Aliejų visada galima pakeisti nerafinuotu. Aš dažniausiai naudoju kokosų. nerafinuotas sąulėgražų iš tiesų nevisiems patinka dėl intensyvaus kvapo.
Dėl miltų jau sunku pasakyti, bet aš beriu visada po trupučiuką ir stebiu tešlos konsistenciją.
Toks pyragas nėra biskvitas, kurį kepant būtiną dėti viską pagal receptą. Improvizuokite mirksiukas.gif

Pabandykite šiuos:
Bananų ir morkų pyragas Sviestą galima pakeisti kokosų aliejumi.
Morkų pyragas su riešutais ir razinomis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indonezija_: 26 liepos 2017 - 09:32
QUOTE(Indonezija_ @ 2017 07 26, 10:30)
Cukraus kiekį visada galima sumažinti. Juk morkos ir taip jau turi saldumo.
Aš visada mažinu dvigubai, nes nemėgstu saldžių kepinių.
Aliejų visada galima pakeisti nerafinuotu. Aš dažniausiai naudoju kokosų. nerafinuotas sąulėgražų iš tiesų nevisiems patinka dėl intensyvaus kvapo.
Dėl miltų jau sunku pasakyti, bet aš beriu visada po trupučiuką ir stebiu tešlos konsistenciją.
Toks pyragas nėra biskvitas, kurį kepant būtiną dėti viską pagal receptą. Improvizuokite  mirksiukas.gif

Tai aš tą ir norėjau pasakyti, kad net nežinau kaip čia išsireikšti geriau - gal kvailoka? būtų laikytis tiksliai tiksliai šio recepto, nes gaunasi kažkoks rafinuotas cukrainis ax.gif visgi, veganizmas, vegetarizmas koja kojan juk eina su sveikata, ne tik su meile gyvūnams, tai ir receptai atitinkami turėtų būti smile.gif
Atsakyti
Tai tikrai smile.gif
Todėl visada koreguoju receptus. Jau kaip taisyklė cukraus dvigubai mažiau. O jei tenka keisti kiaušinį bananu, tuomet net trigubai sumažinu. Ir sakyčiau, kad saldumo visad pakanka.
Tai stebiuosi, kaip galima valgyti tokius saldžius desertus. Nejaugi tai yra skanu. blink.gif
Atsakyti