Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetariški patiekalai

QUOTE(Vanilija @ 2014 08 13, 17:52)
Nuostabiausia - pamarinuoti pievagrybiai ir pamarinuotas tofu!  thumbup.gif


Ooo, cia tikrai labai skanu! Visa vasara tofu, sampinjonai, paprikos ir baklazanai buvo mano draugai ant grilio.

O siaip nesenai dariau kibinus su grudetos varskes ir spinatu idaru. Buvo laaaabai skanu. Tiesa kiausiniu stengiuosi irgi nevalgyt, juos keciu soju miltais. Viena kiausini atitinka vienas valgomas saukstas soju miltu su dviem saukstais vandens. mirksiukas.gif
Atsakyti
I saldžius gaminius labai tinka bananai vietoj kiaušiniu, kepu tokius sveikuoliškus sausainukas aš su jais:)
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 10 17, 12:29)
I saldžius  gaminius labai tinka bananai vietoj kiaušiniu, kepu tokius sveikuoliškus sausainukas aš su jais:)


Nezinojau! O kokiom proporcijom mazdaug?
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...-receptuose.htm tokiomis propocijomis, bet jei bananas didelis, dedu tik puse
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 10 17, 21:17)
http://www.lrytas.lt...-receptuose.htm tokiomis propocijomis, bet jei bananas didelis, dedu tik puse


Koks geras straipsniukas! Aciu, reiks uzsirasyt cool.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! As cia jusu puslapyje esu naujoke. Tikiuosi rasti nauju receptu ir savaisiais pasidalinti!! As esu vegane 4u.gif mano credo My food is grown not born biggrin.gif daug kas is mano draugu ir pazystamu rato nesupranta mano noro sveikai maitintis. Ateity noreciau tapti zaliavalgia blush2.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus smile.gif

mano šios vasaros atradimas yra sausainiai su sezamo pasta smile.gif ir kokosais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2015 02 27, 08:49)
Sveika prisijungus smile.gif

mano šios vasaros atradimas yra sausainiai su sezamo pasta smile.gif ir kokosais smile.gif

o kaip gamini ar perki?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 10 17, 10:29)
I saldžius  gaminius labai tinka bananai vietoj kiaušiniu, kepu tokius sveikuoliškus sausainukas aš su jais:)

Taip, labai pritariu jums. Pati labai dažnai kepu sausainius iš bananų ir avižų. Ir jokių kiaušinių mums nereikia biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sakykit,gal kas gamina ką nors įdomesnio iš topinambų,apart mišrainės smile.gif Dabar pats jų sezonas...
Atsakyti
Dedu į sriubas vietoje bulvių. smile.gif
Atsakyti
Gal atgaivinsiu pasenusią temą 4u.gif

Labai skanus ir išbandytas VEGANIŠKAS morkų pyragas be kiaušinių ir pieno: 4u.gif

Reikia:
4 stiklinių smulkiai tarkuotų morkų
1 stiklinė avižinių miltų
2 stiklinės kvietinių miltų
1.4 stiklinės cukraus
0.8 rafinuoto saulėgrąžų aliejaus
2 a. š. kepimo miltelių
2 a. š. vanilinio cukraus
saujos graikinių riešutų

Gaminimas:
1. Į sutarkuotas morkas suberti cukrų ir vanilinį cukrų. Leisti viskam pastovėti 20 - 30 min kol morkos išskirs savo sultis.
2. Avižinius ir kvietinius miltus su kepimo milteliais persijoti. Galima įdėti šaukštelį cinamono (nebūtina).
3. Kai morkos išskirs savo sultis, įmaišyti gabalėliais pjaustytų graikinių riešutų ir aliejų.
4. Abidvi gautas mases sudėti į vieną ir išmaišyti. Sudėti į formą.
5. Kepti 180 laipsnių orkaitėje apie 40 minučių.

Pastabos:
1. Pjaustyti tik atvėsus.
2. Labai skanu su vaniliniais ledais.

SKANAUS 4u.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti