Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Sveiki. Esu sviezia mama. Kai mano sunelis pavalgo (maitinu pati), buna, kad nepanesioju, kad atrugtu, nes labai stipriai buna imiges. Pabandzius panesioti ji imigusi, jis prabusdavo ir jau budavo sunku uzmigdyt. Kaip manote, ar labai baisu, kad vaikas buna nepanesiotas, kad atrugtu? Tiesa, dar kelis kartus buvo pasitaike, kad panesiojus, jis po kiek laiko vel atpildavo tokia kaip varskyte, kas tai? Lauksiu jusu pasisakymu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2006 05 03, 11:49)
Sveiki. Esu sviezia mama. Kai mano sunelis pavalgo (maitinu pati), buna, kad nepanesioju, kad atrugtu, nes labai stipriai buna imiges. Pabandzius panesioti ji imigusi, jis prabusdavo ir jau budavo sunku uzmigdyt. Kaip manote, ar labai baisu, kad vaikas buna nepanesiotas, kad atrugtu? Tiesa, dar kelis kartus buvo pasitaike, kad panesiojus, jis po kiek laiko vel atpildavo tokia kaip varskyte, kas tai? Lauksiu jusu pasisakymu. Aciu 4u.gif


Sveika, as tai kai vaikas bevalgydamas uzmiega, tai tikra8 nebenesioju. paguldau ir viskas. Mano Lukas ir dabar po kiek laiko atpilineja tokia kaip varskyte, bet tai skrandukas pienuka pradejo virskinti ir todel ir tik todel 4u.gif pienukas jau varskyte pasidaro smile.gif 4u.gif (taip as manau)
Atsakyti
Pradžioj kai turėjau šiek tiek pienuko pati maitinau irgi beveik visą laiką atpilinėdavo,nes bijodavau pažadinti užmigusį.Ir daktarė sakė kad nuo atpylinėjimo mums pasidarė ausų uždegimas. g.gif Na pienukas patenka į nosytę tada ji užsikemša, o nuo užsikimšusios nosytės pradeda skaudėti ausytes,mažiai nemoka kvėpuoti pro burnyte.Tai nuo to laiko butinai palaikau kol atsirūgsta. thumbup.gif
Tačiau MP mano mažei nevirškino skrandukas tai ir tuštindavosi "varškyte", teko pakeisti į Sojos mišinėlį. Dabar viskas puiku, nei pilvuko neskauda ir virškina gerai. thumbup.gif
Tik negalėjau atsiklausyti bobučiu kokia aš bloga mama, kad pati nemaitinu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2006 05 03, 12:49)
Sveiki. Esu sviezia mama. Kai mano sunelis pavalgo (maitinu pati), buna, kad nepanesioju, kad atrugtu, nes labai stipriai buna imiges. Pabandzius panesioti ji imigusi, jis prabusdavo ir jau budavo sunku uzmigdyt. Kaip manote, ar labai baisu, kad vaikas buna nepanesiotas, kad atrugtu? Tiesa, dar kelis kartus buvo pasitaike, kad panesiojus, jis po kiek laiko vel atpildavo tokia kaip varskyte, kas tai? Lauksiu jusu pasisakymu. Aciu 4u.gif


mano pyplį galėdavai nešiot kiek nori - kartą vyras 45 min tampė, ale vis tiek neatsirūgo. Dažniausiai pamiega ir tada atsirūgsta. Tikrai nepergyvenk. Naktį pamaitinusi, aš ramiai guldydavau į lovytę be atsirūgimo. Vaikas miega, paskui prabus benešiojant stačią. Tik visada ant šoniuko guldydavau - dėl visa ko.

QUOTE(amelijaž @ 2006 05 03, 13:45)
Tik negalėjau atsiklausyti bobučiu kokia aš bloga mama, kad pati nemaitinu  verysad.gif


ai tos bobutės doh.gif aš per tokius tauškalus ir komentarus siaubingai sustresavau ir pienuko išvis nebeliko. verysad.gif
Atsakyti
As tai manau, kad nebutina vaikiuko tampyti kad atsirugtu blush2.gif As irgi saviski pradzioj nesiodavau visaip, kad tik atsirugtu, nes labai didelis pilstukas buvo. Bet tas atsirugimas dideles itakos neturedavo. Jei vaikas linkes i atiplynejima tai ir atpilines, kol neisaugs is to amziaus.
Mano leliui jau 6 men, bet lig siol kai kuri maista tebepilsto ir nieko, auga sau sveikas ir drutas biggrin.gif
Jei lelius uzmiega maitinamas tai labai gerai thumbup.gif ir nesiot ilgai nereikia, tereikia paguldyti ant soniuko, kad netycia jei atpils, kad neuzspringtu ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
mano mazius taip pat gausiai atpylinedavo,bet jau isaugo is to,nepergyvenk,viskas tvarkoj.pavalgiusi palaikydavau stacia kol atsirugdavo,bet jei uzmigdavo tai zinoma nezadindavau. bigsmile.gif
Atsakyti
Man atrodo nepergyvenk per daug, as irgi nevisada pakeldavau, kad atsirugtu, o nakti tai niekada nekeldavau. Su pirmuoju taip dariau ir nieko blogo nebuvo nutike.
Atsakyti
QUOTE(amelijaž @ 2006 05 03, 13:45)
Pradžioj kai turėjau šiek tiek pienuko pati maitinau irgi beveik visą laiką atpilinėdavo,nes bijodavau pažadinti užmigusį.Ir daktarė sakė kad nuo atpylinėjimo mums pasidarė ausų uždegimas.  g.gif Na pienukas patenka į nosytę tada ji užsikemša, o nuo užsikimšusios nosytės pradeda skaudėti ausytes,mažiai nemoka kvėpuoti pro burnyte.Tai nuo to laiko butinai palaikau kol atsirūgsta.  thumbup.gif
Tačiau MP mano mažei nevirškino skrandukas tai ir tuštindavosi "varškyte", teko pakeisti į Sojos mišinėlį. Dabar viskas puiku, nei pilvuko neskauda ir virškina gerai.  thumbup.gif
Tik negalėjau atsiklausyti bobučiu kokia aš bloga mama, kad pati nemaitinu  verysad.gif

Pirmą kartą per savo praktiką girdžiu, kad vaikelis nevirškina mamos pieno ir jį reikia keisti į mišinį... Didesnės nesąmonės bšti negali, kas Jus taip suklaidino? doh.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad nieko baisaus, jeiužmigusio vaikelio nelaikysi stačiai. Mano mažė irgi labai atpylinėjo. Naktį aš jos niekada nelaikydavau, nes jei atsibunda, tai labai sunku užmigdyti. Tada ir ji būna pikta ir aš neišsimiegu. O dieną nors ir laikydavome ją ilgai, ir atsirūgdavo net po kelis kartus, vis tiek atpildavo ir nemažai. Dabar jai beveik 4 mėn. tai jau kur kas rečiau atpylinėja, bet dar pasitaiko. Ir tas atsirūgimas mums kažkodėl nepadeda schmoll.gif . O ant šoniuko tai aš ir dabar guldau, nors ji vis tiek kaip nori taip ir pasisuka pati lotuliukas.gif .
Atsakyti
mano maze atpildavo ir dazniausiai uzspringdavo po vieno karto kai vos atkratem nebemaitinu is kruties o nusitraukineju. nuo tos dienos baigesi visi springimai. o kad lengviau atsirugtu. pamaitinus keliom sekudem paguldau ir vel pakeliu ir dazniausiai tai padeda. smile.gif
Atsakyti
Mano zuikelis irgi labai atpylinėja,(valgom mišinukus) ir visiškai nepriklauso ar atsirūgo ar ne. O įdomiausia, kad naktį niekada neatpila, nes apsimiegojęs ramiai pavalgo ir toliau miega, o dieną visas juda kruta, čia pastenėt reikia, čia pasižvalgyt... doh.gif ir gali laikyt stačią ir atsirūgsta po 5 kartus...
Aš pradžioj labai pergyvenau, nes gimėm neišnešioti, mažo svorio, bet kai po mėnesio priaugom 1300g ir 4 cm tai nusiraminau 4u.gif

O atpila varškytę kada jau pienas būna apvirškintas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzniukas: 04 gegužės 2006 - 18:01
QUOTE(uzniukas @ 2006 05 04, 18:59)
Mano zuikelis irgi labai atpylinėja,(valgom mišinukus) ir visiškai nepriklauso ar atsirūgo ar ne. O įdomiausia, kad naktį niekada neatpila, nes apsimiegojęs ramiai  pavalgo ir toliau miega, o dieną visas juda kruta, čia pastenėt reikia, čia pasižvalgyt... doh.gif ir gali laikyt stačią ir atsirūgsta po 5 kartus...
Aš pradžioj labai pergyvenau, nes gimėm neišnešioti, mažo svorio, bet kai po mėnesio priaugom 1300g ir 4 cm tai nusiraminau 4u.gif

O atpila varškytę kada jau pienas būna apvirškintas.


As irgi matinau misinukais, ir visus labai atpylinejo, tai tada pradejau naudoti specialu misinuka,gausiai atpilinejantiems vaikams Aptamil AR vadinas rolleyes.gif nors maciau ir kazkoki Humana AR,tik sito nebandziau.
Geras dalykas toksmisinukas, nors jis siek tiek tirstesnis, bet uztat atpilimu tikrai sumazejo thumbup.gif
Jei tikrai leliukas gausiai atpylineja siulau pabandyt tikrai turi padeti mirksiukas.gif
MAn tai buvo tikras issigelbejimas bigsmile.gif
Atsakyti