Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

SOS!!!
Auginu itin atpylinėjantį vaiką. Dukriukui dar tik 2 mėn., bet nuolatiniai atpylinėjimai varo į neviltį. Nuolat šlapi ir "varškiuoti"rūbeliai būtų dar nieko, bet springimas ir dusimas kelia nerimą. Miegam kartu, tai pusę nakties budžiu kaip zuikis. Kartais atpylimas atrodo, kaip vėmimas, tenka keisti visus patalus, rūbus, grindis valyti skuduru, o ne servetėle. Gaila žiūrėt, kaip kankinasi. Pediatrė ir šeimos gyd. ramina, kad net ir tokie gausūs atpylimai praeis, bet kai pasiskaitau įvairių atsiliepimų, straipsnių, randu, jog tai gali būti įv.ligų priežastis. Bandau paaiškinti, kad tai ne šiaip atpylimas, bet "fontanai", tačiau regis nelabai tiki ir kol kas nedaro jokių tyrimų.
Išbandėm viską: maitinimo viduryje ir baigus atsirūgti, guldyti 30 laipsniu pakelta galvyte, ant dešinio šono ir t.t. Atpila ir valgyt duok ir duok - amžinai alkana. Kas dar susidūrę su tokiom problemom? Kaip jums sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo epika: 01 lapkričio 2006 - 18:48
Sveikute, labai pazistama man viskas, ka rasei... Mano vaikinas tikras atpylinejimo meistras iki 5 menesiu buvo. Kiek su draugais ir pazistamais kalbejau, niekam tai neatpylinejo. Pas mus namie visi kampai beveik apipilti kada nors buvo... Blogiausiai buvo naktim, nes tada reikedavo keisti drabuziukus, patalyne... Mes su vyru irgi kasdien po kelis kartus persirenginedavom. Pavalgo, atsirugsta ir paskui fontanais viska atpila. Jau galvojau, kad maitinimas mano suniui ant uodegos, bet vaikinas mano labai gerai priaugo svorio! Kadangi jis normaliai priauga, tai nebedarau is to problemos. Aisku, kad skalbimo ir valymo uztenka iki soties... Bet ka padarysi. Turim labai gera vaiku gydytoja, kuris susidure su sia problema. Susirupinti verta jei vaikiukas nepriauga svorio.

Del miego tai mes taip darydavom. Nuo pat mazumes guldziau miegucio tik ant pilvuko, jokiu soniuku, jokiu nugaryciu. Diena taip, o nakti, tik ant pilvuko. Galvyte mazius visada pasukdavo i kuri nors soniuka, o jei antpildavo, tai jau pirmais menesiais pats persukdavo galva i kita puse! Paskui ismoko atpyles atsiremti ant ranku ir kelti galva. Ir aisku duodavo mums zinot, kad pakeiskit tuoj pat man patalyne:) As pradejau ant paklodytes klot storesnes palutes, flanelines tokias, kad vos atpylus pakeist is karto galeciau. Taip nereikia kas karta visko keisti. Buna zinoma, kai suslampa vistiek viskas, bet taip sutaupydavau patalynes keitima.

Dar mums padejo tokia strategija. Neleisdavau valgyti daugiau nei 7-8 minutes. Po tiek laiko atitraukdavau nuo krutines, atsirugt leisdavau ir tada vel valgem. Kartais 2-3 pertraukas darydavom. Is karto atpildavo Danielius, jei as netycia smarkiau susipausdavau ji keliant ar kaip nors pilvuka paspausdavau.
Miegas ant pilvo mums padejo dar ir pilvo diegliuku atsikratyt. Miegodamas ant pilvuko lengviau isleisdavo susikaupusias dujas.

Dabar mums 6 menesiai, atpylinejam vis dar sekmingai, bet jau maziau nei pirmais menesiais. Kazhkaip pripratau valyti viska, neiseina nusaugot man jo visa laika. Laikau marliuka persimetus per peti, bet vaikinas vistiek sugeba pasisukt taip, kad slapia lieku ir as:)

Nepergyvenk, jei tik priaugat svorio, nera cia didele problema. Kai kurie vaikai tai isauga tik gave kieto maisto. Bet as nenorejau del to anksciau primaitint pradet.
Atsakyti
Mano dukrytei dabar pusantro mėnesiuko. Pirmomis savaitėmis irgi labai vargome dėl atpylinėjimo. Būdavo, kad atpildavo tiesiog fontanu, o po truputį tai po kiekvieno valgymo. Taip pat vargome ir dėl maitinimo krūtimi, nes dukrytė užsikosėdavo, springdavo, kiekvieno valgymo metu užsiverkdavo. Nežinau, ar tai sutapimas, bet atpylinėjimas baigėsi pradėjus maitinti iš buteliuko... unsure.gif Ir ramiai pavalgom, ir pavalgius nebeatpila, arba bent jau labai mažai.
Atsakyti
Mus si problema kankino iki 5 men. doh.gif , o po to kazkaip savaime susitvarke g.gif . Tiesa, labai baisiai mano zuikelis neatpildavo. Tekdavo tik jo rubelius pakeisti doh.gif . Gydytoja nuolat teiravosi ir jeigu butu buves atpylinejimas "fontanu", butu mus siuntusi pas gastroenterologa. Kaip minejo Ievuzhe, svarbiausia, kad vaikas priaugtu svorio.
Neseniai isgirdau, kad yra misinukas atpilantiems vaikams, jis yra tirstesnis ir ji geriau skarandukas isisavina. Bet tai aktualu MP negaunantiems kudikeliams.

Sekmes 4u.gif , truputi kantrybes ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano iki 2 men ir atpylinejo,po to viskas susitvarke,o dabar dukriukui 7men ir vel pradejo atpylinet.Nesuprantu kame reikalas,daktare musu tokia kad jei visada viskas gerai.Taip kad ir man reikia patarimo verysad.gif
Atsakyti
Mano suneliui 4 men, jau maziau atpylineja, bet 2-ju men budavo ogooo... pas gydytojus laksciau, nu ir nieko,sako skrandukas silpnokas, bet susitvarkys savaime... svorio priauga daug, i ugi irgi tempiasi greit... valgo tik mano pienuka. Galvojau tais misinukais maitint, kur atpylinejantiems vaikams, bet gydytoja liepe savo pienu maitint, kol turiu ir galiu, ir neskriaust vaikiuko seriant "kombikormu" blush2.gif biggrin.gif
As irgi tiesdavau vystykla flanelini, guldydavau ant soniuko, o kai atpila - pakeiciu ir tiek, o drabuzelius tekdavo perrengt, jei suslapdavo. Dar budavo seilinuka uzdedu, irgi padeda ax.gif

Pirmajam suneliui jau greit 2-ji metukai, taciau su juo jokiu tokiu bedu nebuvo, o va antrasis kaip piltuvelis...
Atsakyti
Mus sita problema taip pat kamavo iki 2 menesiuku. Bet dabar jau viskas susitvarke. Mes labai irgi pergyvenome, kai maze atpildavo fontanais tiesiog. Jau buvau prisiskaiciusi apie visokias baisias skranduko ligas, kai tenka operuoti vaikiuka. sad.gif sad.gif Bet gydytoja patare kuo dazniau guldyti ant pilviuko klecka. Pries kiekviena maitinima guldydavau ant pilvelio ir laikydavau taip tol, kol jai atsibosdavo. Tai mums padejo! thumbup.gif thumbup.gif
Manau ir jus isaugsite sita bedele! smile.gif
Dar - mums chirurgas sake, kad taip daznai buna del silpnos skranduko sieneles (jei nesumaisiau). Ji veliau sutvirteja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristal: 02 lapkričio 2006 - 12:21
Atpylinėjo ir mano vaikas - gausiai, bet tikrai ne fontanais su dusimu ir pan. Aš tai reikalaučiau tyrimų, pasiųsčiau po venių tokius gydytojus su savo "raminimais".
Atsakyti
as savo maziuka matinau misinuku tai irgi atpildavo,tada gydytoja patare naudoti aptamil misinuka spedialiai atpilantiems vaikams.tai jis mums buvo tikras isganymas
Atsakyti
4u.gif maniskis irgi atpylineja labai daug doh.gif tiesa dabar jau truputi maziau, bet iki dvieju men tai kosmaras - irgi fontanais kartais.. doh.gif as tai atradau, kad nuo persivalgymo, nes budavo irgi, kad valgo istisai, o paskui biski tik susijudina ir iskart atpila fontanu. as net galvodavau, kad vemia.. bet gydytojas irgi ramino, sake, kad labai dar jautrus jo skrandukas, persivalgo, dar oro papuola ir viskas cia normalu, susitvarkys.. manau, kad ir tau nera ko per daug nerimauti ir tik maitink savo pienu, nes pradejus misinukus prasides kitokios bedos, o MP vaikui juk geriausia 4u.gif
Atsakyti
Mano vaikas buvo didelis atpylinetojas, nors kad fontanu, tai tik pora kartu pasitaike. Dazniausiai po truputi kelis kartus po kiekvieno maitinimo. Gydytoja aiskino, kad virskinimo sistema dar nesubrendusi ir skrandzio sienele silpna ir nesulaiko pienuko. Kaip kazkuri mamyte rase, mes ir pries kiekviena maitinima guldydavome ant pilvuko. Taip pat gal iki 5 men. po kiekvieno maitinimo nesiodavome 20 min, veliau 15. Pas mus atpylinedavo nepriklausomai nuo to ar atrugdavo ar ne. Po maitinimo stengdavomes atsargiai kelti, kad neprispausti pilvuko. Taip pat kai jau pradejo vartytis ziuredavome, kad valanda po maitinimo nesiverstu ant pilvuko, nes tada atpildavo. Ir dabar pamaitinus pasodinu i kedute ir prisegu pusvalandziui, nes jei is karto paleisti ant zemes, tai beropodamas gali atpilti.

Yra ir senesniu temeliu apie atpylima, paieskok smile.gif

QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 11 02, 11:09)
Mano iki 2 men ir atpylinejo,po to viskas susitvarke,o dabar dukriukui 7men ir vel pradejo atpylinet.Nesuprantu kame reikalas,daktare musu tokia kad jei visada viskas gerai.Taip kad ir man reikia patarimo verysad.gif

Girdejau, kad kartais taip buna vaikams, kai prasideda primaitinimo etapas, taciau ka daryti tokiu atveju nezinau unsure.gif
Atsakyti
Kol pati maitinau (6 men.),tol ir atpylinejo unsure.gif Persirengdavom per diena po 4-6 kartus,i svecius net ir valandai tekdavo prisideti kruva rubeliu doh.gif Pradejus maitinti misinuku (Aptamil) viskas susitvarke smile.gif
Atsakyti