Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE (Astai1 @ 2004 02 21, 12:51)
Kiek zinau vaikams gali deti ir briketus ir ploksteles,zadam kreiptis i Kauno ortodontijos klinika,ziuresim ka patars.Tik nejaugi briketai ta pati kaina kaip ir suaugusiam?

Manyciau kaina turetu vienoda buti, nes pavyzdziui pas mane virsuje tikrai didesni briketai negu apacioj, o mokejau vienodai smile.gif
Atsakyti
As taip pat nesioju briketus. dar tik trecias menuo. Klijavo man juos Kauno ortodontijos Klinikoje, rezidente. Kaina 800 Lt vienas zandikaulis. labai dziaugiuosi. Tikrai verta investicija. Deja labai skaudejo dantis po suklijavimo. ir kaskart maudzia po gumyciu pakeitimo. Pirmom dienom nelabai galejau valgyti. Mesos dar ir dabar nelabai ikandu. labai geras budas mesti svori. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Ingano @ 2004 02 23, 12:08)
As taip pat nesioju briketus. dar tik trecias menuo. Klijavo man juos Kauno ortodontijos Klinikoje, rezidente. Kaina 800 Lt vienas zandikaulis. labai dziaugiuosi. Tikrai verta investicija. Deja labai skaudejo dantis po suklijavimo. ir kaskart maudzia po gumyciu pakeitimo. Pirmom dienom nelabai galejau valgyti. Mesos dar ir dabar nelabai ikandu. labai geras budas mesti svori. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sveika, as ir nesioju tik menesi laiko.Noreciau suzinoti ar tau ant abieju zandikauliu ir del ko tu juos nesioji?ar sakandis blogas:jei taip,tai koks jis pas tave ar del kreivu dantu?
Pas mane tai ir sakandis blogas,ir vienas dantis kreivai isdyges. Tai man ir idomu, galetume pasidalinti savo ispudziais.
Man ir sunkiai senkasi valgyti,daug ka tenka pjausyti smulkiai.
As taip pat gydausi Kaune ortodontijos klinikoj.Pas kokia tu rezidente,gal pavarde atsimeni?Nesake,kiek tau laiko reikes nesioti?
Busiu dekinga,jei atsakysi. smile.gif
Atsakyti
Princese, malonu rasti mamyciu kurios nebijo nesioti briketu. Briketai buvo reikalingi del priekiniu dvieju atsikisusiu dantu. (kiti beje to nepastebedavo) . Man jie buvo tiesiog kompleksas. Dejausi tik ant vieno zandikaulio. Nesioti reikes apie metus, na gal 1,5. Man klijavo penkiuke. Rove 2 dantis. Ant priekiniu dar neuzklijuoti. Laukia vietos burnoje. smile.gif bet kovo pradzioj jau ir ant priekiniu turesiu.
Sekmes tau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingano: 05 kovo 2004 - 16:19
Ingano, as breketus nesioju jau daugiau nei pusmeti (rasiau berods:)) bet mano situacija ziuriu labai panasi i tavo, mano dantys irgi buvo ne tiek kreivi kiek atsikise sad.gif kiek tau mm gal pameni? man net 10 smile.gif kiek zinau visiems klijuoja iskart visus breketus, o man (kaip ir tau) klijavo is pradziu tik ant galiniu iki iltiniu smile.gif (tipo sake kad ir taip atsikise, ir kai pasistums suklijuos visus) tai stai as jau senokai vaikstau su visa gelezine burna smile.gif laukiu nesulaukiu pabaigos smile.gif nors ir kaip toli ji bebutu
Atsakyti
Pamenu vienas is baisesniu dalyku buvo tas, kad po to, kai suklijavo briketus ant apatinio zandikaulio, virsutinis zandikaulis pasikabino ant priekyje klijuotu briketu ir tarp kruminiu dantu buvo gerokas tarpas. Apie pora savaiciu maista beveik nekramtyta kaip zasiukas rijau. Dabar dar karts nuo karto pamaudzia viena kita danti, bet tikrai ne taip baisiai kaip ka tik uzdejus briketus ar pakeitus viela i storesne. Kai apacioj suklijavo, jausmas buvo toks lygtai kas kabli prikabines prie zandikaulio lauk bandytu istempti. Turbut svarbiausia tokius skausmelius iskesti, o paskui jau juokai belieka (ir aisku nuobodus dantu valymas) smile.gif
Atsakyti
o as dar pamenu, kad kai tik juos suklijavo, grizau namo ir toks noras viska is burnos isplesti buvo. Jutau lyg koki svetimkuni nesiociau. Atrodo nueisiu i vonia ir isspjausiu viska. biggrin.gif Jum taip nebuvo? Tik po poros dienu susigyvenau, kad su tuo svetimkuniu dar gera laika turesiu praleisti. Kaip regavo namiskiai? Man viena drauge pareiske : nieko nesuprantu kam tu juos susidejai? O uosvis geriausiai : tu ka neturi kur pinigu deti. biggrin.gif Mano vyras ir tevai labai mane palaiko.
Atsakyti
man irgi uzeina kad nervas paima ir norisi isiimti tuos breketus, bet seip nebuvo ne akimirkos kad pasigaileciau del to ka padariau, tik tiek kad nusibodo jau smile.gif o seip tai mane irgi visis palaiko labai, is pradziu pamenu sypsodavausi taip nenaturaliai kol drauge pasake kad nera cia ko nervintis del tu breketu ir kad buciau savimi. o seip buvo tokia situacija kai viena moteris paklause: ka tu cia per nesamones susidejus? cia is neturejimo ka veikt? nu jo sakau, toki grozi tikrai is neturejimo ka veikti imu ir deduosi.
buna seip zmones pasisaipo (nes mano burna visa gelezine, tiek apacia tiek virsus), bet man istikruju svetimu nuomone visikai nebesvarbi pasidare.
Atsakyti
QUOTE (Bimbale @ 2004 02 25, 10:06)
man irgi uzeina kad nervas paima ir norisi isiimti tuos breketus, bet seip nebuvo ne akimirkos kad pasigaileciau del to ka padariau, tik tiek kad nusibodo jau smile.gif o seip tai mane irgi visis palaiko labai, is pradziu pamenu sypsodavausi taip nenaturaliai kol drauge pasake kad nera cia ko nervintis del tu breketu ir kad buciau savimi. o seip buvo tokia situacija kai viena moteris paklause: ka tu cia per nesamones susidejus? cia is neturejimo ka veikt? nu jo sakau, toki grozi tikrai is neturejimo ka veikti imu ir deduosi.
buna seip zmones pasisaipo (nes mano burna visa gelezine, tiek apacia tiek virsus), bet man istikruju svetimu nuomone visikai nebesvarbi pasidare.

SAUNUOLE
Atsakyti
bet kartais buna gaunasi ir taip kad nerviskai viekti ima tie breketai, va kad ir dabar, pasiziuriu i veidrodi ir nors imk ir trenkis i siena. nu seip is tikruju tai suprantu kad del saves dabar kenciu, bet kai pagalvoju (pesimistiskai emiau galvoti) kad vietiek jie bus atsikise, kad vietiek gyvenimo nebus kad vistiek .....
zodziu labai sunku kazrtais o kartais net smagu su jais
sia akimirka nebenoriu as tu breketu, nezinau, kankinu save klausimu kodel taip yra? kodel mano dantys sleivi kreivi? kodel as tiek laiko delsiau? kodle? kodel? kodel? ir kartu labai ant saves pykstu del visko sad.gif nebenoriu as ju, nebenoriu nieko sad.gif ir nieks sia akimirka manes negali nuraminti sad.gif
Atsakyti
Nezinau, gal man irgi kada uzeis tokia krize, kai briketai bus juodai nusibode ir noresis juos nulupti. Dabar aisku nusibodo taip daznai dantis valytis arba neissivalius bijoti sypsotis, kad tik kad nebutu istrige, bet paziuriu i veidrodi ir tikrai matau beveik tiesius savo dantis ir zinau, kad jeigu dar siek tiek pakentesiu, tai jie ir be briketu tokie bus. Be to, kazkaip butu gaila investuotu pinigu, jeigu nepilnai issitiesinus dantis nusiimciau briketus. Kai baisiai skaudedavo dantis beveik kaukdavau, bet iskentejau, iskentejau ir kai sudejus apacioj briketus priekiniai dantys pasikabino ant ju ir kokias dvi savaites nesukramtyta maista rydavau, tai manau pavyks iskenteti ir likusi laika, nes tokiu skausmu jau nebenusimato. Zmones kad saipytusi tai dar neteko girdeti, o jeigu pabandytu, tai tikrai tureciau ka apie ju kreivus (dazniausiai) dantis pasakyti, be to ne kiekvienas su pora tukstanteliu litu burnoj vaiksto ir ne kiekvienas gali sau leisti toki malonuma (gal is pradziu ir nelabai) kaip tiesius dantis ir placia sypsena (mokykloje stengdavausi sypsotis nerodydama dantu, nes ir vienas atsikises dantis man atrode kaip labai baisus dalykas). Pakentek truputi, o paskui galesi puikuotis tiesiais dantim, o kiti gales pavydeti smile.gif
Atsakyti
Labas fukuotukaf , pritariu tavo issakytai nuomonei ,bet pati nesioju breketus dar tik menesi laiko,jau kita savaite uzdes ir ant apatiniu dantu,tad dar truputi kompleksuoju,bet manau priprasiu tik reikia truputeli laiko.
Norejau taves paklausti,kaip suprasti ,kad tau uzdejus breketus apacioje virsutiniai dantys ant ju pasikabino?Kodel taip buvo?
Ir dar ar tau teko rauti dantis?
Atsakyti