Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai VI

QUOTE(_ms_ @ 2007 12 17, 12:05)
labai geri muzikantai, tai is KIZ3 Anatolijus su draugeliu (berods Tadas) ir ju vadove Ronata. Visapusiskai viskas vyksta.


tik bijau nebeprisikviesi ju po laimejimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2007 12 10, 19:05)
Pratesimas apie  user posted image
paskutine tema yra čia
Sveikos, kadangi mano vestuves jau praejo, tai pasidalinsiu savo mintimis. Jai dabar planuociau savo vestuves is naujo, tai samdyciau gera vesuviu vedeja ir profesionalu DJ su gera technika, nes musu musikantai buvo  doh.gif  nenoriu peikti, bet svelniai tariant as nesuzaveta.  O vedejas ir pravestu tinkamai, o DJ paleistu bent kokybiskos muzikos be jokiu nesamoniu  doh.gif  Siems dalykams reiketu nepagaileti pinigeliu, nes vat fotografui nepagailejau, pati issirinkau ir esu labai patenkinta, o vat muzikontus parekomendavo vyro tevelis, ir dar su nuolaida uvo 1500lt  doh.gif  Vienu ka bepasirinkusios visada spreskyt patys, neklausykyt nekieno patarimu, tada nebus ka kaltinti kaip man  hihihi.gif
Arba rinkciausi kokius netradicinius, koki jazz banda, bet kad ir kitais styliais pavarytu gyvai. As norejau tokiu lyrisku melodiju savo vestuvem o ne "andzelmutes"  doh.gif  o gavosi  doh.gif


Ir mes galvojam apie vedeja ir DJ'u ax.gif tik nerandam......
vienus neseniai radom bet be rekomendaciju o ir jie neturi ka parodyti ar paklausyti.... schmoll.gif
Atsakyti
O gal kas nors galėtų pasidalinti savo patirtimi? Truputį radau atsiliepimų, bet nedaug apie grupę S-top. gal pas ką nors dar vestuvėse koncertavo, ar patiko, ar tiko, ar nepatiko?.... Turiu sumokėti avansą, bet dar abejoju, nes draugams rengiu, jie nori vestuvinių muzikantų, ar šie nebus lyriški? Ar veda ką kons per vestuves? Busiu labai dėkingą, jeigu kas nors pasidalins savo patirtimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gapita @ 2008 01 07, 17:29)
O gal kas nors galėtų pasidalinti savo patirtimi? Truputį radau atsiliepimų, bet nedaug apie grupę S-top. gal pas ką nors dar vestuvėse koncertavo, ar patiko, ar tiko, ar nepatiko?.... Turiu sumokėti avansą, bet dar abejoju, nes draugams rengiu, jie nori vestuvinių muzikantų, ar šie nebus lyriški? Ar veda ką kons per vestuves?  Busiu labai dėkingą, jeigu kas nors pasidalins savo patirtimi biggrin.gif

zinau as juos, bet ne is vestuviu. bet galiu pasakyti, kad nenusuvilsit mirksiukas.gif savo darba daro profesionaliai 4u.gif
Kriorsa S-top daunuoja lenkiskai ir lietuviskai ir rusiskai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Master: 08 sausio 2008 - 12:07
QUOTE(Master @ 2008 01 08, 13:06)
zinau as juos, bet ne is vestuviu. bet galiu pasakyti, kad nenusuvilsit mirksiukas.gif  savo darba daro profesionaliai  4u.gif
Kriorsa S-top daunuoja lenkiskai ir lietuviskai ir rusiskai  mirksiukas.gif


O gal galima butu gauti ju kontaktus? ax.gif Ir dar turiu prasyma, gal kas galetu atsiusti sutarteles pavyzdi? Buciau labai dekinga 4u.gif (kristutie@yahoo.com)
Atsakyti
QUOTE(iloniki @ 2008 01 03, 01:35)
....................AiTiekTo............................

jeigu jau esi muzikantas, tai galėtum pats parekomenduoti ax.gif , mano vestuves uz 7men. o as dar neturiu muzikantu, esu labai pasimetus nes per velai susizgribau doh.gif .pati esu is jurbarko. noriu kad jie grotu 2dienas, nelatravotu g.gif bei nebutu brangininkai. thumbup.gif


SUPER MUZIKANTAI IS MAZEIKIU YRA. JIE LB TINKA PRIE STALO DAUG JUOKELIU MOKA, DAUG IVAIRIU ZAIDIMU, NET PIRSLIU BEVEIK NEREIKIA AI JIE VEDA. ZANDIKAULIAI SKAUDEJO. 861522908. JIE VAZIUOJA VISUR, BET REIKIA PRIMOKET,MES 200 PRIMOKEJOM. PIRMA RYTA IKI 5RYTO GROJO, ANTRA IKI 17VAL. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagre @ 2007 12 17, 13:17)
Jei kam reikia sutarteles, gali atskanuoti ir persiusti saviske muzikantu sutarti.

o gal pas kanors neseniai grojo antraktas, kokie atsiliepimai? kaip vakara pravede? kaip dainos ??


noriu ir as sutarteles. prasau!:)
As uzvakar snekejau su savo busima filmuotoja, labai faina mergina, tai ji neseniai dalyvavo vestuvese, kuriose grojo antraktas. (As pati is pradziu galvojau apie antrakta, bet po to apsigalvojau... Ju demo man patiko, bet po to prisiskaiciau puse geru, puse blogu atsiliepimu, plius mano filmuotoja pasake, kad jie groja su jonika, nemazai fonogramos..... Sitai man nepatinka. Antrakto moters balsas tai tikrai labai geras.
Atsakyti
QUOTE(Master @ 2008 01 08, 14:06)
zinau as juos, bet ne is vestuviu. bet galiu pasakyti, kad nenusuvilsit mirksiukas.gif  savo darba daro profesionaliai  4u.gif
Kriorsa S-top daunuoja lenkiskai ir lietuviskai ir rusiskai  mirksiukas.gif


Aciu uz atsakyma. jau uzsakiau juos. Manau, kad tikrai turetu gerai pasirodyti.

O cia kazkas ju kontaktu prase, tai telefonas ju 869887916 (Valerijus).
Atsakyti
gal kas turi ka pasakyti apie grupe retro? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės bigsmile.gif

Gal kas turi kokių komentarų apie ansamblį "Vakarėlis jums"? Kiek žinau jie jau seniai groja vestuvėse. Ar teko kam nors sudidurt su jais? ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
gal yra teke kam nors sutikti grupe Safari vestuvese? Siaip jie daznai Berneliuose groja, tai man visai jie patiko, taciau gal kam teko juos vestuvese matyti? gal dar kokiu atsiliepimu zinote? 4u.gif
Atsakyti
mes muzikantus jau turime, jie grojo draugu vestuvese, mums visai patiko ir daugiau vat nieko ir neieskojome ir nevargome, nes ir taip tu reikalu daug bus, 2000 Lt uz 7val (cia pirma diena tik bus, antra bandysime issiversti si kompaktais tongue.gif ), o jei dar ilgiau reiks groti tai 1val/250Lt.
Atsakyti