Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

As dar nezinau kas gyvenena mano nestuke.gif .
Nors kai seses laukesi nuo pat pirmos minutes turejau nuojauta ka jos nesioja, o pati neitariu visai. Buna dienu kai mintyse regiu mergyte, o dabar mama sako kad is kuno liniju panasu i berniuka. smile.gif As laukiu bet kurio varianto smile.gif O antradieni jau zinosiu tiksliai, kam varda reiks galvoti smile.gif
Atsakyti
man jau 21 savaite, bet gydytoja negali pasakyti kas apsigyveno...mat nesiduoda ziurimas nors tu ka.. blush2.gif matyt taip reikia...galu gale - jokio skirtumo smile.gif
Atsakyti
Del to nesimatymo, kas yra pilvelyej, tai galiu pasakyti, kad gydytojai ir patingi kartai geriau paziureti.
As kadangi ejau i genetikos centra pas pazystama, tai mane isvarte ant visu sonu ir pasake kas bus. As isivaizduoju, kad gulint ant nugaros ir nelabai norejo pasirodyti kas gyvena pilvelyje, o po to liepe ant vieno sono atisgulti, ant kito ir pasake. Juk kai pati pakeiti padeti, vaikiukas ir pakeicia, kai dar nebuna labai didelis.
Atsakyti
Ant vienos echo nuotraukos, kur musu lelytei buvo 11 saviciu aiskiai matesi putukas.. Na bet as galvojau, kad dar negalima tuo tiketi, nes labai anksti.. Bet jau kai 20 savaite padare 3D echo tai jau 99% patvirtino, kad turesim dukryte ax.gif
Atsakyti
Man darant echo 18 sav. nemate kas,o siandien t.y. 32 sav. pamate berniuko bruozus biggrin.gif ,dziaugiames,nes mergyte kaip pupyte jau turim thumbup.gif.Daktare sako, kojytes ilgos(mes ir auksti,mano ugis 178),as jos paklausiau ar viskas gerai ,tai sake buna taip, i mama.Bet gryzusi namo,kaip ir pradejo durnos mintys lysti i galva, jokos informacijhos inernete apie tai nerandu, tai klausiu ga kam panasiai yra nutike. mirksiukas.gif .tiesiog noriu nors ka nors apie tai ugirsti,is anksto dekoju. smile.gif
Atsakyti
as tai eisiu 18 savaite.tikiuos pasirodys musu leliukas kas jis toks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džerimi: 20 gegužės 2008 - 13:29
Sveikutes nestuke.gif ,mums su vyru 18 savaite kai ziutejo del susirietimo nemate kas, o 26 savaite jau pamate ir suzinojom, kad pilvelyje gyvena sveika ir didute mergyte - bus tevelio princese lotuliukas.gif wub.gif 2.gif nail.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos mamytes.Mums pasake, kad bus vyrukas, kai jam buvo 17 savaičių
Atsakyti
Mes paskutini exo darem 30 sav., tai musu mazius kojas uzvertes makalavo ir neparode, o pries tai dare apie 17 sav. tai dar nemate kas ten tarp koju, zodziu, laukiam siurpriziuko nestuke.gif
Atsakyti
apie musu leliuka-berniuka suzinojom jau 20 sav. gyd. iskart pamate. o draugei nesake iki 32 sav, nes nemate tongue.gif turbut priklauso nuo leliuko nuotaikos - nores -parodys, nores siurpriza padaryti - nei uz ka nesuzinosite ax.gif
Atsakyti
pirma karta echoskopija daremes11 sav.privacioj klinikoje,nes gine nedare,atseit per anksti ir nera reikalo,o man kazkokia nuojauta neaiski buvo,nu kazkas nepaaiskinamo smile.gif tai uzsirasem privaciai,tai ka,vietoj vieno leliuko,pamate du bigsmile.gif ir pasake kad aiskiai matos,kad berniukai,nu sunku buvo patiket,kad taip anksti galima kazka iziuret,bet pries pora sav.kt.gine patvirtino ta pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilyteee:) @ 2008 06 02, 14:29)
pirma karta echoskopija daremes11 sav.privacioj klinikoje,nes gine nedare,atseit per anksti ir nera reikalo,o man kazkokia nuojauta neaiski buvo,nu kazkas nepaaiskinamo smile.gif tai uzsirasem privaciai,tai ka,vietoj vieno leliuko,pamate du bigsmile.gif ir pasake kad aiskiai matos,kad berniukai,nu sunku buvo patiket,kad taip anksti galima kazka iziuret,bet pries pora sav.kt.gine patvirtino ta pati biggrin.gif

Sveikinu 4u.gif Aš tai dar nežinau kas gims, bet jaučiu mergytė bigsmile.gif
Atsakyti