Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir tėčiai

Sveikos merginos, ieškoju panašios temos, nes norėjau sužinoti, kaip kiti vyrai reaguoja į maitinimą, nes vakar aš buvau apstulbinta, įskaudinta, žodžiu gavau šoką....o buvo viskas taip: mano kūdikiui 7 mėn, dar jį matinu ir kol kas nežadu to atsisakyti. Mano vyras niekada nėra sakęs, kad jam gražu, kai aš maitinu verysad.gif kai pagalvoju, niekada ir nesėdėjo kaip maitinu, nebuvo apkabinęs ar kitaip išreiškęs simpatiją motinystei verysad.gif Ir šiaip, kai pradedu kalbėti apie tai, kad vaiką norėčiau maitinti iki kokių 2 metų ir pan, jis sakydavo "iki 18 maitink". Aš galvodavau, kad juokauja ir pan. Jis nėra šiurkštus, plevėsa ar dar koks nors. Jis rūpinasi mumis, rodo dėmesį ir t.t. Bet vakar buvo jo nustebinta: gaminau vaikui košytę ir ją pagardinu savo pienu. Tad nusitraukinėjau pieną (tikrai nebuvau apsinuoginusi ar dar kažkaip netvarkingai atrodžiau, jis net nematė krūtinės, o tik girdėjo tekančio pienuko garsą). Jis kažką tvarkė ir staiga išgirdau: "Baik prie manęs tampyti savo papus". Jūs net neįsivaizduojate kaip aš apstulbau, aš net nesuvokiau, ką jam atsakyti į tai. aš tiesiog apsiverkiau, nes niekada nemaniau, kad jis taip gali pasakyti. Aš net dabar neatsigaunu ir nežinau ką galvoti. Žodžiu, parašykit savo nuomonę apie tai, nes aš jaučiuosi visiškai sužlugdyta, nes iš jo niekada nesitikėjau to išgirsti...
Tiesa, mūsų intymumas labai sumažėjo, negi tai gali įtakoti seksualinį gyvenimą? Žodžiu, nebežinau ką galvoti...
Atsakyti
QUOTE(aukaja @ 2008 01 08, 17:24)
Sveikos merginos, ieškoju panašios temos, nes norėjau sužinoti, kaip kiti vyrai reaguoja į maitinimą, nes vakar aš buvau apstulbinta, įskaudinta, žodžiu gavau šoką....o buvo viskas taip: mano kūdikiui 7 mėn, dar jį matinu ir kol kas nežadu to atsisakyti. Mano vyras niekada nėra sakęs, kad jam gražu, kai aš maitinu verysad.gif kai pagalvoju, niekada ir nesėdėjo kaip maitinu, nebuvo apkabinęs ar kitaip išreiškęs simpatiją motinystei verysad.gif Ir šiaip, kai pradedu kalbėti apie tai, kad vaiką norėčiau maitinti iki kokių 2 metų ir pan, jis sakydavo "iki 18 maitink". Aš galvodavau, kad juokauja ir pan. Jis nėra šiurkštus, plevėsa ar dar koks nors. Jis rūpinasi mumis, rodo dėmesį ir t.t. Bet vakar buvo jo nustebinta: gaminau vaikui košytę ir ją pagardinu savo pienu. Tad nusitraukinėjau pieną (tikrai nebuvau apsinuoginusi ar dar kažkaip netvarkingai atrodžiau, jis net nematė krūtinės, o tik girdėjo tekančio pienuko garsą). Jis kažką tvarkė ir staiga išgirdau: "Baik prie manęs tampyti savo papus". Jūs net neįsivaizduojate kaip aš apstulbau, aš net nesuvokiau, ką jam atsakyti į tai. aš tiesiog apsiverkiau, nes niekada nemaniau, kad jis taip gali pasakyti. Aš net dabar neatsigaunu ir nežinau ką galvoti. Žodžiu, parašykit savo nuomonę apie tai, nes aš jaučiuosi visiškai sužlugdyta, nes iš jo niekada nesitikėjau to išgirsti...
Tiesa, mūsų intymumas labai sumažėjo, negi tai gali įtakoti seksualinį gyvenimą? Žodžiu, nebežinau ką galvoti...


na gal tu tiesiog pasisodink jį ir pasišnekėkit. nes daug ką čia gali dabar prisigalvot ir prisinervuot. paimk jo ir paklausk - kas jį trikdo tavo žindyme? gal trikdo tik mp nutraukinėjimas, o žindymas ne. gal vyras nevalingai pavydi vaikui, kad tu dabar jam atiduodi visą savo dėmesį, o vyrą biški nustūmei į antrą planą. nu ir t.t pasišnekėkit tiesiog. šeimoj nieko negalima gniaužt savy, prisigalvot ir paskui žliumbt vienai užsidepresavus. būtina kuo daugiau kalbėtis. sėkmės 4u.gif
Atsakyti
as siuo atveju manau, kad labai smagu kai vyrai tiesiogiai parodo kaip grazu maitinanti motina, bet nereikia to tiketis is visu, ir juo labiau teigti, kad jei nesizavi tai jau nesubrendes tevystei. Jie prie zindymo neprisideda niekuo tai nieko keisto kad ir pats procesas atrodo kitaip nei mums. Maniskis to susizavejimo nerparodo niekad ir visus teiginius , kad gal jau reiktu baigti maitinti sutinka su ovacijom, tai as jo net ir neklausciau ar tau grazu kai as maitinu biggrin.gif Gal ir Tavo vyras nenorejo izeisti, gal nepagalvojo, ka sako, ar buvo supykes del kazko kito. Bet kuriuo atveju jei ir nesizavi, jie ne vaikai ir zino, kad maitinti reikia ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
Na merginos, jūs teisios. Jis nėra prieš maitinimą - gal tik nusitraukinėjimas jį trikdo. Mūsų viena pažįstama nusprendė nebemaitinti kūdikio (pamaitino tik 3 mėn), tai jis labai nustebo ir vos ne kvaila ją išvadino. doh.gif Tad todėl aš taip ir nustebau, kai jis taip pasakė. Tuo labiau, kad jis ir gimdyme dalyvavo ir viskuo man padėjo. Žodžiu, manau kad ta vyrų psichologija skiriasi nuo mūsų g.gif O aš labai jautriai į tai suregavau unsure.gif Na bet man vistiek nesuprantamas toks požiūris. g.gif
Atsakyti
Maniškiam labai gražu. Ne tik MB, bet ir mano tėvai susižavėję stebėdavo. Dabar jau, tiesa, nebekreipia dėmesio. Priprato tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aukaja, jei paprašytum vyro nupiešti tai, kas asocijuojasi su žodžiu "krūtys" esu visiškai tikra, kad pamatytum gan seksualų paveiksliuką. Kaip ir paprašius nupiešti tai, kas siejasi su žodžiu "pienas" pamatytum karvutę, kas yra visai neseksualu. Vyrai pagalvoję apie krūtis tikrai pirmiausia negalvoja apie mažiukų maitinimą. Vaikučio maitinimas - jų akimis tai lyg "antroji" krūtų funkcija, kartais trukdanti "pagrindinei". Todėl nieko keisto, kad kai kuriems vyrams nepatinka, kai jų partnerės maitina. Dažnai matomos krūtys ar procesai atliekami su jomis (pav. pienuko nutraukimas, kad kaip ir rašei nematė, bet žinojo ką darai) praranda seksualų paslaptingumą ir tai vyrus ima erzinti.
Atsakyti
QUOTE(Puccha @ 2008 01 14, 14:01)

aukaja, jei paprašytum vyro nupiešti tai, kas asocijuojasi su žodžiu "krūtys" esu visiškai tikra, kad pamatytum gan seksualų paveiksliuką. Kaip ir paprašius nupiešti tai, kas siejasi su žodžiu "pienas" pamatytum karvutę, kas yra visai neseksualu.



Manau, kad tu visiškai esi teisi unsure.gif labai taikliai pastebėjai. drinks_cheers.gif beje, mano vyras kai aš maitinu, nieko ir nesako, jis supranta, kad tai sveika ir t.t. Ir jokiu būdu nelekia į kitą kambarį, kai aš tai darau. Nelaksto nei mano tėvai, nei brolis, jiems tai visiškai normalu. rolleyes.gif Tik va pieno nusitraukinėjimas, pasirodo mano vyrą trikdo (nors tai sužinojau tik po 7 mėnesių biggrin.gif ). manau tai yra dėl kylančių vaizdinių vyro sąmonėje. cool.gif
Atsakyti
Man kaip tik vyras padejo apsiprasti su ta mintimi,kad maitinimas krutimi yra naturalus dalykas,nes is pat pradziu drovedavausi ir nenoredavau,kad mane maitinancia kas matytu doh.gif ,tai iseidavau i kita kambari ir duris uzsidarydavau.Po kiek laiko vyrui padedant noredama pamaitinti savo mazute nebelaksciau slapstydamasi nuo visu ax.gif . O visai nesenai suzinojau,kad kai kurie vyrai net didziuojasi,kad ju zmonos naturaliai maitina mazylius.Sie metai musu gimineja ir tarp draugu buvo gausus,net 9 pabiruciais pagausejo,tai jau kaip lenktynes pasidare,kuri mama kiek laiko maitino ir kiek dar maitins savo mazius biggrin.gif lotuliukas.gif .
Atsakyti
Mano vyrukui ir labai grazu kai maitinu.Kartais sedi ir ziuri kaip mazoji valgo.Nuo pat pirmu dienu taip.Galiu tik padekoti jam uz palaikyma, nes pradzia maitinimo tikrai ne is pasaku buvo.
Maitinu ir prie savo draugiu ir tevu bei brolio.KAzkaip niekam tai neuzkliuva.Is pradzu tai atsiklausdavau ar nieko pries jei prie ju maitinsiu, bet dabar jau taip nebedarau.Apsipratom matyt.
Kazkaip pagalvoju kad tuoj ir kosytes teks duot, tai net truputi liudna pasidaro... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukaja @ 2008 01 14, 13:15)
Manau, kad tu visiškai esi teisi unsure.gif labai taikliai pastebėjai.  drinks_cheers.gif beje, mano vyras kai aš maitinu, nieko ir nesako, jis supranta, kad tai sveika ir t.t. Ir jokiu būdu nelekia į kitą kambarį, kai aš tai darau. Nelaksto nei mano tėvai, nei brolis, jiems tai visiškai normalu. rolleyes.gif Tik va pieno nusitraukinėjimas, pasirodo mano vyrą trikdo (nors tai sužinojau tik po 7 mėnesių biggrin.gif ). manau tai yra dėl kylančių vaizdinių vyro sąmonėje.  cool.gif

Man vyras jokio zodzio del MP paniekinamo tikrai nera pasakes, taciau kai reikejo nusitraukinet, as pati iseidavau i kita kambary, kad jis nei matytu nei girdetu, nes man paciai kazkaip...geda g.gif lotuliukas.gif Kai maitinu tai ne, tarsi naturalu, bet butent kai nusitraukiu. Del tos asociacijos su karvute. Dabar to nedarau, i kose dedu karvutes piena. O taip tai nezinau ar jam grazu. kartais lyg ir grozisi g.gif
Atsakyti
Maniškiui tai regis gražu būdavo pažiūrėt,kai aš kinderiukus maitindavau. Atsisėsdavo šalia ir žiūrėdavo wub.gif . Aišku,iš pradžių,paskui turbūt atsibodo. bet šiaip pastebėdavau jo susižavėjusį žvilgsnį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 01 15, 15:42)

taciau kai reikejo nusitraukinet, as pati iseidavau i kita kambary, kad jis nei matytu nei girdetu, nes man paciai kazkaip...geda  g.gif  lotuliukas.gif



Na matau tas nusitraukinėjimas ne vien vyrus trikdo, bet ir pačios keistai jaučiamės blush2.gif Kadangi mano vyras dėl maitinimo niekada nėra sakęs kažko įžeidžiančio ( kaip minėjau, jis yra už tai, kad vaiką reikia maitinti tik MP, o ne kokiais mišiniais), tai ir nemaniau, kad gali trikdyti nusitraukinėjimas g.gif Dabar kai pagalvoju, gal tikrai nekaip jiems atrodo tas vaizdas (ar bent įsivaizduojamas), juk jiems moters krūtinė visuomet turi asocijuotis su seksualumu, o čia moteris pati su ja kažką daro blush2.gif
Atsakyti