Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir tėčiai

Mano vyras sakydavo,kad vienas papukas vaikelio, kitas jo. biggrin.gif Bet meilės reikaliukuose jų neliesdavo, nes pienas fontanais pasileisdavo. Dabar kai grei turėsim dar vieną kūdikėlį tikiuosi maitinti ilgiau, nes mano vyrui tai tikrai gražu ir netrukdo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, mano draugas mano, kad krutu pirmykste funkcija yra maitinti kudiki, o tik po to jau tai yra seksualinis dirgiklis. Jam net is pradziu keista budavo, kodel vyrus taip traukia moters krutys, kurios yra skirtos kudikiui...
Atsakyti
Mano vyras kazkaip siuo klausimu savo nuomones neisreiske, reiktu paklausti lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 01 29, 13:36)
Jam net is pradziu keista budavo, kodel vyrus taip traukia moters krutys, kurios yra skirtos kudikiui...

Nes vyrai irgi vaikai mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Idomi tema smile.gif. Niekada ne nepagalvojau, kad vyrui gali kas nors nepatikti blush2.gif . Pas mus viskas labai naturaliai vyksta - gime vaikiukas, tai viskas, kas su juo susije abiem idomu ir abu visais dziaugsmais ir rupesteliais dalijames. Be vyro palaikymo man butu sunku zindyti - dabar tai jis man vis primena, kad pasiziureciau, ar gerai iszinde kruti, ar neskauda ir t.t. Viska priima labai naturaliai.
Stiprybes toms, kuriu vyrai kitokie.
Atsakyti
Manasis ir po gimdymo apie vaiko atejima masto jau ne kaip apie pastenejima, o kai mazoji valgo, tai jis taip saukia:"Kaip graziai jinai valgo!!!!!" Man ir paciai grazu.... blush2.gif
Atsakyti
MB tikuz tai ka svaikui geriausia
Atsakyti
Žindymas kaip savaime suprantamas MB, bet jau krūtimis atsigrožėti negali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 01 29, 13:36)
Na, mano draugas mano, kad krutu pirmykste funkcija yra maitinti kudiki, o tik po to jau tai yra seksualinis dirgiklis. Jam net is pradziu keista budavo, kodel vyrus taip traukia moters krutys, kurios yra skirtos kudikiui...

nors (. ) ( .) vaikams maitinti, vyrus traukia, nes pasamone galvoja, kad, jos maitintu ju vaikus, kai jie juos padarys tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aukaja @ 2008 01 15, 16:16)
Na matau tas nusitraukinėjimas ne vien vyrus trikdo, bet ir pačios keistai jaučiamės blush2.gif Kadangi mano vyras dėl maitinimo niekada nėra sakęs kažko įžeidžiančio ( kaip minėjau, jis yra už tai, kad vaiką reikia maitinti tik MP, o ne kokiais mišiniais), tai ir nemaniau, kad gali trikdyti nusitraukinėjimas g.gif Dabar kai pagalvoju, gal tikrai nekaip jiems atrodo tas vaizdas (ar bent įsivaizduojamas), juk jiems moters krūtinė visuomet turi asocijuotis su seksualumu, o čia moteris pati su ja kažką daro blush2.gif


na moterys ne tik su krutim kazka pacios daro, bet vyrus tai labai jaudina..
Atsakyti
Bando vis pagriebt lotuliukas.gif Taip mane suerzina, nes maniškė tada pradeda blaškytis smile.gif Kartais papraso pienuko biggrin.gif

ai normaliai, yra kitų vietų neblogų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 03 23, 22:32)
na moterys ne tik su krutim kazka pacios daro, bet vyrus tai labai jaudina..

mieloji aukaja idomu ka tu darytum(jei esi tokios nuomones)jei tavo vaikas papuko neimtu.tarkim maniskis isvis nenorejo papuko imti,o isbandeme viska nes galvojom,kad tingi ir niekas nepadejo.tai turejau nusitraukineti tiksliau nusipumpuoti visa laik.ir manau kiekvienas vyras kuris myli savo zmona,o ypac vaikuti-nieko nesvankaus galvoti ir neprades.mano vyras,aisku kaip turbut ir daugelio,sako,kad krutine tai tik jo ir tik jo,bet kas susije su vaiku tai viskas vaikui ir tik geriausio-nesvarbu kaip ir kokiu budu-svarbiausia,kad sotus butu ir sveikas
Atsakyti