Įkraunama...
Įkraunama...

Žindymas ir tėčiai

QUOTE(aukaja @ 2008 01 15, 16:16)
Na matau tas nusitraukinėjimas ne vien vyrus trikdo, bet ir pačios keistai jaučiamės blush2.gif Kadangi mano vyras dėl maitinimo niekada nėra sakęs kažko įžeidžiančio ( kaip minėjau, jis yra už tai, kad vaiką reikia maitinti tik MP, o ne kokiais mišiniais), tai ir nemaniau, kad gali trikdyti nusitraukinėjimas g.gif Dabar kai pagalvoju, gal tikrai nekaip jiems atrodo tas vaizdas (ar bent įsivaizduojamas), juk jiems moters krūtinė visuomet turi asocijuotis su seksualumu, o čia moteris pati su ja kažką daro blush2.gif

Man paciai jeigu asocijuojasi su melziama karvute tai jiems gal dar labiau, nusitraukinejimas. Prisimenu, kai mama maitindavo seseri mazesne, ji nuolat nusitraukinedavo ir duodavo is buteliuko, bet nesislepdavo. Nei nuo tevo, nei nuo manes. Ta laika atsimenu, kaip toki, kada tevai labai pykosi. Mama visaip dar psichuodavo. Nu atsisesdavo viduri kambario ir davai, i toki raudona inda. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 01 15, 20:49)

Mama visaip dar psichuodavo. Nu atsisesdavo viduri kambario ir davai, i toki raudona inda.  blush2.gif



lotuliukas.gif prajuokinai biggrin.gif
Atsakyti
kaip nutraukineju mb nemate, bet kai maitinu tai iseina, bet ir taip matau jam mano krutis dabar tabu kol maitinu pasidare. gal bijo kad kai prisilies pienas begt prades lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maitinu antrą dukrytę, vyras už, jeigu su pirma reikdavo nusitraukt, irgi nieko nesakydavo. Nors aš ir nesidemonstruodavau.
Pirma dukrytę kai maitinau, buvo abiem ale naujovė, naujas patyrimas, tai mano vyrui, net gėda prisipažint, bet buvo įdomu kaip ten kas bėga, ar stipriai patraukt reik. Tad sumąstė pats pabandyt blush2.gif Nu traukt stipriai nereik, iškart bėgt pradėjo, o skonis maniškiui nepatiko, matyt per didelis biggrin.gif Tuo bandymai ir baigėsi ax.gif rolleyes.gif
Kitiems bandyt gal į galvą nešauna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Geisvilė @ 2008 01 16, 09:38)
Na maitinu antrą dukrytę, vyras už, jeigu su pirma reikdavo nusitraukt, irgi nieko nesakydavo. Nors aš ir nesidemonstruodavau.
Pirma dukrytę kai maitinau, buvo abiem ale naujovė, naujas patyrimas, tai mano vyrui, net gėda prisipažint, bet buvo įdomu kaip ten kas bėga, ar stipriai patraukt reik. Tad sumąstė pats pabandyt blush2.gif Nu traukt stipriai nereik, iškart bėgt pradėjo, o skonis maniškiui nepatiko, matyt per didelis biggrin.gif Tuo bandymai ir baigėsi ax.gif  rolleyes.gif
Kitiems bandyt gal į galvą nešauna tongue.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
manau kitiem gali but baisu bandyt, nors ir idomu. mb pasakojo, kad kzkokios giminaites vyras kai likdavo pieno ji gerdavo, jam labai patiko. jis sake negaletu. "yra gi kazkokie barjerai, ribos" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na nežinau. Mano vyras niekada nieko man dėl to nesakė. Nes kažkaip net nepagalvojau, akd jis galėtų ar tai pasibaisėti ar ką... O ir mano krūtys visą maitinimo laikotarpį nebuvo tabu... ir paliest galėjo ir paspaust (jei jau pamaitinusi būdavau...)

Na o žodžiai tavo brangiausiojo tikrai nekokie. Nes jei jau nepatinka tegul išeina iš kambario...
Dar kai teko išmesti visą užšaldytą pieną Mb baisiai gaila mano darbo buvo. blush2.gif (mat dukrytė nors pienuką su mielu noru valgo, bet košyčių su mano pienuku net į burną neimdavo verysad.gif , nei su šviežiu nei su šaldytu)
Atsakyti
kol kas MB i mano krutine ziuredamas sako, kad cia dabar bus leliuko. ziuresim, kaip bus, kai leliukas gims ir bandysiu maitinti, tikiuos, dideliu psichologiniu problemu neteks isgyventi del to nei jam, nei man... ax.gif
Atsakyti
maniskiam tai ir idomu, ir grazu kaip as maitinu, ir dziaugiasi jis kad pati maitinu thumbup.gif
nusitraukinet vyro akivaizdoj man tokiu minciu nekyla blink.gif nueinu i vonia ir ten nusitraukineju... visu pirma man reikia susikaupt, ir neistaskyt pieno. kam man tie ziurovai? o kad vaizdelis ner labai jau estetiskas, tai tikrai. man jau vien geda koks garsas buna, tikrai lygiai toks pat kaip karve kai melzia blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 01 23, 11:19)

man jau vien geda koks garsas buna, tikrai lygiai toks pat kaip karve kai melzia  blush2.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
jauciu vyrai mylimos moters krutis idealizuoja biggrin.gif
maitinimas tai dar gali atrodyti kazkas estetisko, naujai zavaus, i ka ziuri su pagarba. bet tikiu, kad nusitraukinejimas jiems vos ne ju idealizuojamu objektu izeidimas lotuliukas.gif
aciu uz atsakymus, labai idomu ir pamokoma
Atsakyti
Na tkrai, įdomu įvairias nuomones išgirst ir problemom pasidalint, tuomet ne taip jau ir blogai jaustis pradedi blush2.gif
Atsakyti
Kaip maitinau,tai maniskiui patikdavo ziureti,net prase pamegyti patraukti ar skanus pienas... biggrin.gif O del seksualumo,tai sake dar grazesnes krutys blush2.gif
Atsakyti