Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko sportuojant nukrito antsvoris?

Čia visos lieknėjimo receptais dalijasi, aš savajį prisiminiau ir gana efektyvų ax.gif Kai iš naujo įsimylejau kažkur 5 kg. dingo biggrin.gif wub.gif :wub:ir jau 3m. kaip negryžta thumbup.gif thumbup.gif ax.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sportuodavau kokius 6 kartus per savaite po valanda. svoris nekrito, ale kunas stangresnis tapo.
Atsakyti
ištirpo savaime su kaupu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaistine: 12 birželio 2006 - 08:51
o aš maniau, kad tik man vienai svoris nekrenta doh.gif bet už tai apimtys tai labai gražėja thumbup.gif
Atsakyti
Kai sportavau ir labai stipriai apribojau maista, pvz.: is ryto puse riekeles duonos su varske, vakare siek tiek desros su puse riekeles duonos ir darzovem, vakarienei kasnelis mesos, pieno, arba arbatos su pienu, svoris sportuojant smarkiai krito. As nesilaikiau sveikos mitybos principu, man svarbu buvo viena: kad kristu svoris. O valgyti rinkdavausi tai, kas man skanu, nenorejau kesti neskanaus nors ir sveiko maisto. Zinoma, jokiu bandeliu, cipsu, ir pan. Jei balandelis, tai puse, jei didelis -ketvirti, kotletas su bulvem, bet jo tik puse, o bulve viena arba puse. Zodziu, gyvenau pusbadziu, tai svoris greitai krito. Po to meciau, siek tiek priaugau. Pradejau vel sportuoti ir valgyti daugiau, nepersivalgyti, bet ir negyventi pusbadziu, tai svoris stovejo vietoje ir taip 2 menesius. Jau nusivyliau, tai nustojau sportuoti 2 savaites ir pagyvenau pusbadziu vel. Svoris nukrito iki norimo, bet man ir reikejo tik keliu kilogramu tuomet. Bet tai buvo pries 3 metus.
Atsakyti
O tai kiek is viso numetei?
Atsakyti
siulyciau pradeti valgyti normalu maista,na kd virkintu organizmas normaliai, neiznau kaip kitaip paaiskinti, man atrodo pas tave ziauriai suletejusi medziagu apykaita. Man panasiai buvo, atrodo ir valgau sveikai ir sportuoju, ir niekas nesikeicia... Paskui taip nutiko kad BF pereme i savo rankas mano mityba: sededavao ir nepaleisdavao kol lekstes neisbaigdavau (kespniukas, bulviu kose, darzoves). Ir svoris pradejo kristi. Pamazejo uzkandziavimu, valgiau 3 kartus per diena, na tarp valgiu koks obuolys, bananas.. Ir taip nukrito tie kg nepastebtai, kokie 7 gal... 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu...anais laikais moterys ir valgydavo ir galvos nesukdavo ir ne backos budavo.
o dabar kas?! moterys per savo dietas nors ir buna tu persivalgymu bet tu moteru tiek daug!
siais laikais valgo maziau bet sveria daugiau!!!
mutuojame! blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
nzn bet man per diena rezultatai matos-paedu kita diena pilvas kabo, pasportuoju viena diena sustangreja...valgau maziau-jauciuosi geriau, kaip su svoriu nzn ir centimetro paniskai bijau bet pasiciupineju ogi ziuriu ir sonai mazeja g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Siaip jeigu antsvoris nera didelis, arba pagal KMI jis apie 20 cia labai normalus svoris ir nuo tokio sunku ka nors dar numesti. o va jei didesnis, tai svoris krenta greitai nededant daug pastangu.
po pirmo gimdymo man prireike 2 metu, kad svoris griztu nieko nedarant, nukrito 7 kg.
o dabar vel po truputi krenta, bet per letai (matyt del amziaus) , todel galvoju pradet sportuot.
pagal patirti mano kritinis svoris 57kg, viska dariau ir sportavau ir dietinausi suds, nekrito nors tu ka. doh.gif
o dabar, uztenka kazko atsisakyti (ne per daug, nes maitinu) ir per savaite po kila nukrenta.
Atsakyti
Na tada pasidalinsiu ir as savo patirtimi 4u.gif Virsvorio neturiu, veikiau priesingai blush2.gif, bet figura deja nera ideali - riebaliukai susideje graziai ant pilvuko ir aplink. Jau trecias menuo intensyviai sportuoju - iki 6 kartu per savaite, nevalgau (ir anskciau beje nevalgydavau) jokiu saldumynu, bulviu, iltiniu patiekalu, stengiuos neprisivalgyti vakare, vienintelio ko negaliu atsisakyti arbata su cukrumi doh.gif
Svoris kaitaliojasi idomiai - pradejus sportuoti nukrito 3 kg., po to eigoje vel priaugau atgal du (raumenukai sunkesni uz lasinukus mirksiukas.gif ), po to teko del atostogu daryti 10 d. pertrauka ir sugrizus i sporto sale, vel sveriu 2 kg maziau blink.gif dabar vel aktyviai lankau gyma ir sportinuos beveik kasdien - pilvukas beveik visiskai plokscias, bet smagiausia, kad rietai nuo sonu baigia nutirpti bigsmile.gif victory.gif
Pritariu vienai merginai sakiusiai - ne kilogramai svarbiausia - svarbiausia apimtys!!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2006 07 18, 14:19)
Na tada pasidalinsiu ir as savo patirtimi  4u.gif Virsvorio neturiu, veikiau priesingai  blush2.gif, bet figura deja nera ideali - riebaliukai susideje graziai ant pilvuko ir aplink. Jau trecias menuo intensyviai sportuoju - iki 6 kartu per savaite, nevalgau (ir anskciau beje nevalgydavau) jokiu saldumynu, bulviu, iltiniu patiekalu, stengiuos neprisivalgyti vakare, vienintelio ko negaliu atsisakyti arbata su cukrumi doh.gif
Svoris kaitaliojasi idomiai - pradejus sportuoti nukrito  3 kg., po to eigoje vel priaugau atgal du (raumenukai sunkesni uz lasinukus  mirksiukas.gif ), po to teko del atostogu daryti 10 d. pertrauka ir sugrizus i sporto sale, vel sveriu 2 kg maziau  blink.gif dabar vel aktyviai lankau gyma ir sportinuos beveik kasdien - pilvukas beveik visiskai plokscias, bet smagiausia, kad rietai nuo sonu baigia nutirpti  bigsmile.gif victory.gif
Pritariu vienai merginai sakiusiai - ne kilogramai svarbiausia - svarbiausia apimtys!!!!  drinks_cheers.gif


Idomu delei del apimciu pasikeitimo po visu sportu:
Pilvukas - 70 cm -> 66 cm.
Slaunis - 56 cm - > 54 cm.
Pilvuko apacia - 88 cm - 83 cm.
Pilvuko virsus - 78 cm - 73 cm.
Krutine - 89 cm -> 87 cm unsure.gif (bet l. proporcinga ir t.t.t mirksiukas.gif)
Merginos - pasiekimai yra!!! thumbup.gif
Atsakyti
noriu paklaut ar kai nukrenta kokie 3 kg ar pilvukas matomaj pamazeja ?
jei ne taj nuo kiek kg matomaj pamazeja ? g.gif
Atsakyti