Įkraunama...
Įkraunama...

Po kiek laiko sportuojant nukrito antsvoris?

Kaip supratau, tai sportuojant apimtys mazeja. O kaip su zandais, pagurkliu, krutine? Jie irgi mazeja, ar tik slaunys ir etc?
Atsakyti
Mažėja viskas - pamažu bet mažėja, tik svarbu neapsileisti ir neatskirsti bei neužtingyniauti wink.gif Pasikartosiu - ne kg lemia Jūsų išvaizda, o apimtys ax.gif Gražiai atrodydamos galite sverti keliais kg daugiau nei prieš sportą, bet jei tenais bus raumenukai bus viskas čiki piki ir atrodysit super biggrin.gif
Pilvukas pas mane suplokštėjo maždaug po 3 mėn. intensyvaus sporto, svoris stabiliai laikosi nei didėja kolkas nei mažėja - kadangi sukudau labai ir atrodau jau perkarusi dėl negausios mitybos, pradėsiu normaliau maitintis t.y. reikės vartoti daugiau baltymų, angliavandenių, kurių taip visos bijom, spec. papildų, tam, kad gautų kūnas daugiau energijos ir kažkiek augtų raumenukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo googa: 25 rugpjūčio 2006 - 15:25
aha issimylejimas is tiesu padeda 4u.gif bet as kai pradejau begiot ( is pradziu nepastoviai dabar pastoviai) po tris kartus savaitej 2.5 km po menesio nukrito 4 kg., taciau poto svoris krito leciau, bet figuryte tai tikrai pagrazejo thumbup.gif
Atsakyti
Bent jau man - kai pradėjau sportuoti nelabai krenta svoris. Tiksliau krenta po kokių 3 dienų po sporto. Pasportuoju ir vėl grįžta g.gif: maždaug 2-3 kg svyruoja....
O lankau Kalanetiką ir treniruoklius pagrinde. 3-4 kartus per savaitę. Sportuoju po kokias 2 valandas vieno apsilankymo metu. Dar į pirtelę po to nueinu 1-2 kartus per savaitę.

Trenerė sudarė valgiaraštį: valgyt 5 kartus per dieną ir gauti tik apie 30 g. riebalų per dieną ir apie 1400 kcal. kai laikiausi - rezultatai tikrai buvo: apimtys žiauriai mažėjo. Reikia ir vėl prisiversti kažkaip g.gif
Atsakyti
Aš sportavau apie pusę metų dažniausiai kasdien (arba treniruokliai, arba aerbika plius baseinas), tai niekas nekrito doh.gif Gal koks vienas kg nukrito, dabar jau nepamenu, bet tai esmės nekeitė schmoll.gif Tiesa, figūra pasitaisė patį pirmą mėnesį, bet vėliau nelabai kito...
Dabar sužinojau, kad nereguliuojant maisto nelabai įmanoma numesti svorio unsure.gif Susireguliavau, svoris krenta, o sportuoti ketinu pradėti po kokio mėnesio- figūros dailinimui ir svorio palaikymui bigsmile.gif

QUOTE(jadzka @ 2007 03 31, 18:40)
Trenerė sudarė valgiaraštį: valgyt 5 kartus per dieną ir gauti tik apie 30 g. riebalų per dieną ir apie 1400 kcal. kai laikiausi - rezultatai tikrai buvo: apimtys žiauriai mažėjo. Reikia ir vėl prisiversti kažkaip g.gif

O valgiaraštis nemielas ar kaip, kad sunku prisiversti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 03 31, 20:35)
O valgiaraštis nemielas ar kaip, kad sunku prisiversti?  g.gif


Valgiaraštis visai mielas., tik kaip sunku save riboti lotuliukas.gif
Šiaip tai jis labai pritaikytas mano gyvenimo būdui ir produktai tie kuriuos aš mėgstu ir juos dar keisti galima (angliavandenius į angliavandenius, baltymus į baltymus...) Tik va alkoholio schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif O va šitas ir kiša man koją... nes pas mus darbe porą kartų per savaitę vynelis..... Kartais brendis..... Aišku po nedaug, bet vis tiek, faktas yra faktas....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 04 01, 09:18)
Valgiaraštis visai mielas., tik kaip sunku save riboti  lotuliukas.gif
Šiaip tai jis labai pritaikytas mano gyvenimo būdui ir produktai tie kuriuos aš mėgstu ir juos dar keisti galima (angliavandenius į angliavandenius, baltymus į baltymus...) Tik va alkoholio  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  O va šitas ir kiša man koją... nes pas mus darbe porą kartų per savaitę vynelis..... Kartais brendis..... Aišku po nedaug, bet vis tiek, faktas yra faktas....

Tai pora taurių per savaitę ar atitinkamai kito gėrimo nepakenks svoriui 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 01, 12:00)
Tai pora taurių per savaitę ar atitinkamai kito gėrimo nepakenks svoriui  4u.gif  mirksiukas.gif


irnesakyk.gif žinau tą ir pati, bet ten reikia bent dvi pirmas savaites negert, kad prasivalytų organizmas ir rodos tada greičiau pasišalina toksinai ir greičiau dega riebaliukai.....
Atsakyti
Neteko girdėti tokios teorijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 04 01, 15:14)
Neteko girdėti tokios teorijos  unsure.gif


O ką geriausia daryt, kad pamesčiau tą svorį doh.gif:

Kiek kartų ir ką sportuot, ką valgyt, ką gert ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 04 01, 15:29)
O ką geriausia daryt, kad pamesčiau tą svorį doh.gif:

Kiek kartų ir ką sportuot, ką valgyt, ką gert ir t.t.

Bandyk grįžti prie rekomenduoto valgiaraščio- rašei, kad pokyčiai buvo, kai laikeisi. Jei kas nors nepatinka, prašyk, kad pakeistų- bus lengviau laikytis 4u.gif Atsisakyk saldžių, riebių, baltų miltų gaminių 4u.gif O dėl sporto tai nežinau, reikia su trenere kalbėtis unsure.gif Man tai vien nuo maisto sutvarkymo krenta svoris.
Tiesa, gali pasidaryti medžiagų apykaitos tyrimą- matysi riebalų, baltymų ir t.t. išsidėstymą, rekomenduojamą kcal kiekį (min/max) ir t.t. Šį mėnesį tyrimas nemokamas, jei turi Cosmo- ten yra kuponas. Kiek šiaip kainuoja, nežinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 03 31, 18:40)


Trenerė sudarė valgiaraštį: valgyt 5 kartus per dieną ir gauti tik apie 30 g. riebalų per dieną ir apie 1400 kcal. kai laikiausi - rezultatai tikrai buvo: apimtys žiauriai mažėjo. Reikia ir vėl prisiversti kažkaip g.gif


o koks tavo ugio ir svorio santykis, arba KMI, jei nenori rasyt ugio ir svorio rolleyes.gif arba aisku gali nei to nei ano nerasyt biggrin.gif nes dietu tai laikytis as nenoriu , bet i 1400 laisvai tilpcew su savo valgymu , tik va dar riebaliukus tada paskaiciuociau ir butu smagu, nes man siek tiek riebaliuku nuo slaunu ir sikniuko numest butu neprosal blush2.gif


QUOTE(Will @ 2007 04 01, 16:03)

Tiesa, gali pasidaryti medžiagų apykaitos tyrimą- matysi riebalų, baltymų ir t.t. išsidėstymą, rekomenduojamą kcal kiekį (min/max) ir t.t. Šį mėnesį tyrimas nemokamas, jei turi Cosmo- ten yra kuponas. Kiek šiaip kainuoja, nežinau  schmoll.gif

hmm cia idomiai skamba, bet kaip tik nuo sio menesio meciau cosmo pirkt biggrin.gif o tai tas tyrimas parodo kad mazdaug riebalu daug tai reik ju privengt?ar kaip? ax.gif
Atsakyti