Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

nežinau, tiesa ar mitas, bet vienam žurnale skaičiau gana garsaus mokslininko pasisakymą, neva būsimo vaiko lytis gali priklausyti nuo to, kiek laiko iki pastojimo nebuvo smileysex.gif

tipo, jeigu vyras turi didesnę nei 1,5 mėn. petrauka (JOKIOS ejakuliacijos, jokios masturbacijos, jokios sekso), tai kažkas atsitinka vyriškai chromosomai - ji beveik išnyksta, tad tikimybė susilaukti mergaitės yra beveik 99 proc.

turiu kelis pažįstamus, kurie pasigimdė dukras. kai kurie iš jų prisipažino, kad iki TO karto, kai jų damos pastojo, laaaaabai ilgai neturėjo lytinių santykių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delija @ 2008 01 30, 21:50)
Tiesos 0... Mano abi paneles pagamintos rudeni biggrin.gif

O kodėl taip kategoriškai? lotuliukas.gif Juk išimčių visuomet būna mirksiukas.gif . Beto, ir sakoma, kad "daugiausia" biggrin.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Delija @ 2008 01 30, 21:50)
Tiesos 0... Mano abi paneles pagamintos rudeni biggrin.gif

Ir maniskes rudeni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 30, 22:55)
nežinau, tiesa ar mitas, bet vienam žurnale skaičiau gana garsaus mokslininko pasisakymą, neva būsimo vaiko lytis gali priklausyti nuo to, kiek laiko iki pastojimo nebuvo smileysex.gif

tipo, jeigu vyras turi didesnę nei 1,5 mėn. petrauka (JOKIOS ejakuliacijos, jokios masturbacijos, jokios sekso), tai kažkas atsitinka vyriškai chromosomai - ji beveik išnyksta, tad tikimybė susilaukti mergaitės yra beveik 99 proc.

turiu kelis pažįstamus, kurie pasigimdė dukras. kai kurie iš jų prisipažino, kad iki TO karto, kai jų damos pastojo, laaaaabai ilgai neturėjo lytinių santykių  mirksiukas.gif


Aš irgi esu apie tai girdėjusi, viena pažįstama pasakojo, kaip jos pusseserė vyrui "nedavė" visą mėnesį, ir .... susilaukė mergytės smile.gif Bet greičiausiai sutapimas, nors... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gitap @ 2008 01 30, 22:39)
Dar vienas faktelis naujai atidarytoje temoje drinks_cheers.gif (oj, kaip seniai jau čia buvau - senesnės temos pradžioje rolleyes.gif ir viduryje tongue.gif ):

Italijos mokslininkų atliktų tyrimų duomenimis, daugiausia berniukų hi.gif yra pradedama rudenį, mergaičių flirt.gif - pavasarį. Ekspertai mano, kad tuo pasirūpino pati Motulė Gamta. Kadangi naujagimiai berniukai būna gležnesni ir silpnesni nei mergaitės, jie gimsta šiltesniu metų laiku, kai oro sąlygos palankesnės ir tikimybė išgyventi pati didžiausia. g.gif

Nežinau, kiek tiesos tongue.gif , o ir info šaltinis toks labai jau g.gif... Atradau vartydama seną Cosmopolitaną ax.gif .
Niugi, bet gal kas planuodamas ir tai įtrauks į planus biggrin.gif .



O gal ir pasitvirtina sis faktas. As ir mano drauge pradejom savo berniukus rudeni, o kitos dvi pazystamos savo mergaites pavasati. Gal ir sutapimas, bet vilties yra, kad tai itakoja. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasosmama @ 2008 01 31, 16:58)
As ir mano drauge pradejom savo berniukus rudeni, o kitos dvi pazystamos savo mergaites pavasati.

o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 31, 21:48)
o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą?  g.gif  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 31, 20:48)
o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą?  g.gif  mirksiukas.gif

dvynukų lotuliukas.gif
Atsakyti
Arba berniuko, arba mergaitės lotuliukas.gif tongue.gif .
Atsakyti
labas.

Gal galit placiau paaskin apie tuos skaiciavimus,kur amziu dalint reikia,

jei mano dalinasi is 3,o vyro is 4,ir dar padalinus mano ir vyro skaiciai vienosi ka visa tai reiskia? blink.gif lotuliukas.gif

4u.gif
Papildyta:
ne vienosi o vienodi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2008 02 01, 09:19)
labas.

Gal galit placiau paaskin apie tuos skaiciavimus,kur amziu dalint reikia,

jei mano dalinasi is 3,o vyro is 4,ir dar padalinus mano ir vyro skaiciai vienosi ka visa tai reiskia? blink.gif  lotuliukas.gif

4u.gif

tai reiskia kad tikimybe vienoda, tiek mergaites tiek berniuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katusik @ 2008 01 30, 20:55)
nežinau, tiesa ar mitas, bet vienam žurnale skaičiau gana garsaus mokslininko pasisakymą, neva būsimo vaiko lytis gali priklausyti nuo to, kiek laiko iki pastojimo nebuvo smileysex.gif

tipo, jeigu vyras turi didesnę nei 1,5 mėn. petrauka (JOKIOS ejakuliacijos, jokios masturbacijos, jokios sekso), tai kažkas atsitinka vyriškai chromosomai - ji beveik išnyksta, tad tikimybė susilaukti mergaitės yra beveik 99 proc.

turiu kelis pažįstamus, kurie pasigimdė dukras. kai kurie iš jų prisipažino, kad iki TO karto, kai jų damos pastojo, laaaaabai ilgai neturėjo lytinių santykių  mirksiukas.gif

Tai norint berniuko reikia kuo dazniau vyrui nuleist... bigsmile.gif Reiks turet omeny mirksiukas.gif
Tik va as atvirksciai girdejau doh.gif Tipo po ilgo susilaikymo berniukai gimsta doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Katusik @ 2008 01 31, 18:48)
o tai ko tada tikėtis toms, kurios pastoja vasarą ir žiemą?  g.gif  mirksiukas.gif

Dvynuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
O kaip jums ta formule 49+A+19+M ?Ar atitinka pagal ja vaiko lytis?mano pirmosios tai atitinka... bigsmile.gif Paskaiciavau,pagal savo planus ateiciai, tai tureciau susilaukt berniuko thumbup.gif
Atsakyti