Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

o kokia cia formule? pirma karta matau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2008 02 01, 15:12)
o kokia cia formule? pirma karta matau g.gif


jei galima, paaiškink šią formulę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytyja @ 2008 02 07, 20:14)
jei galima, paaiškink šią formulę  ax.gif

sveikutes mergaiciukes 4u.gif nepasitikekit iv. lentelem,skaiciavimais ir bla bla bla jei tikrai labai mergyciu norit blush2.gif
as apie tai 5 metus info rinkau viska pritaikiau ir auginu 3 berniuka blush2.gif tiesa pirmi du neplanuoti blush2.gif
tad reiktu kitu priemoniu g.gif
uzsukit i tema turiu 3 berniukus... ten parasyta issamiau blush2.gif
Atsakyti
noretume dabar mergytes... bet kaip gausis taip... nelabai as tikiu, kad nuo ko nors, apart vyro, priklauso kas gausis.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniukė @ 2008 01 31, 11:57)
Aš irgi esu apie tai girdėjusi, viena pažįstama pasakojo, kaip jos pusseserė vyrui "nedavė" visą mėnesį, ir .... susilaukė mergytės smile.gif Bet greičiausiai sutapimas, nors... g.gif

Nesakyčiau, nes būtent tokiu pat principu aš turiu dukrytę. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2008 02 26, 11:44)
Nesakyčiau, nes būtent tokiu pat principu aš turiu dukrytę. smile.gif


biggrin.gif Smagu biggrin.gif O pradėjot prieš ar per Ovuliaciją? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliuxe @ 2008 02 01, 09:20)
labas.

Gal galit placiau paaskin apie tuos skaiciavimus,kur amziu dalint reikia,

jei mano dalinasi is 3,o vyro is 4,ir dar padalinus mano ir vyro skaiciai vienosi ka visa tai reiskia? blink.gif  lotuliukas.gif

4u.gif
Papildyta:
ne vienosi o vienodi  ax.gif


Tada reik ziureti i gimimo menesi, diena ir vakelio pradejimo menesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, nutilus sita temele kazko, o sakyciau gana naudinga yra smile.gif tai va, as visada svajojau apie mergyte, bet mano vyras, maciau noretu berniuko, tai sakau, pirma vaikeli reiketu gal pagal jo norus susiorganizuoti smile.gif Tai kaip sakykit susiorganizuoti berniuka, nes patarimu daug cia pas jus, bet jie visi tokie skirtingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 03 26, 12:39)
Sveikutes, nutilus sita temele kazko, o sakyciau gana naudinga yra smile.gif tai va, as visada svajojau apie mergyte, bet mano vyras, maciau noretu berniuko, tai sakau, pirma vaikeli reiketu gal pagal jo norus susiorganizuoti smile.gif Tai kaip sakykit susiorganizuoti berniuka, nes patarimu daug cia pas jus, bet jie visi tokie skirtingi smile.gif


MB taip nerealiai nori vaikucio, su pavydu i savo draugu vaikus ziuri, taigi, planuojam jau... Kazkaip pirma mintis visada tokia, kad tik aplamai pastoti greitu laiku, o isigilinus visgi jauciu, kad pirma noreciau berniuko. MB paklausiu, tai jis visada sako, kad tik aplamai butu kuo greiciau, nesvarbu kas.. wub.gif O karta isgirdau, kai jo draugui gime antra dukra jis pasake jam vienam "tai ka, ir vel nedastumei!" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delija @ 2008 01 30, 21:50)
Tiesos 0... Mano abi paneles pagamintos rudeni biggrin.gif

o mes trys seserys pagamintos pavasari bigsmile.gif ir mano dukra pavasari pradeta buvo thumbup.gif

QUOTE(Ugniukė @ 2008 01 31, 11:57)
Aš irgi esu apie tai girdėjusi, viena pažįstama pasakojo, kaip jos pusseserė vyrui "nedavė" visą mėnesį, ir .... susilaukė mergytės smile.gif Bet greičiausiai sutapimas, nors... g.gif

pas mus irgi toks pat 'sutapimas' g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2008 03 26, 18:42)
pas mus irgi toks pat 'sutapimas' g.gif  biggrin.gif


o tai jūs specialiai "susilaikėt", nes norėjot mergytės biggrin.gif?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniukė: 27 kovo 2008 - 16:52
QUOTE(vaidoose @ 2008 03 26, 19:42)
o mes trys seserys pagamintos pavasari bigsmile.gif  ir mano dukra pavasari pradeta buvo thumbup.gif 
pas mus irgi toks pat 'sutapimas' g.gif  biggrin.gif

O mano sesers abu sunus pagaminti pavasari lotuliukas.gif O as pati pagaminta rudeni lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti