Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

ir as noriu dvynuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitukee @ 2011 12 01, 12:26)
ir as noriu dvynuku wub.gif



o kas ju nenori smile.gif manau kiekviena apie tai pasvajojame smile.gif
Atsakyti
mano mamos ir tecio gimineje yra bent po keleta poru dvyniu,ir as taip dziaugiausi, kad yra didele tikimybe ir man juos tureti,deja is 3 bandymu mums nepavyko..
Atsakyti
Nors mano gimenej ir yra dvynuku, bet niekada net nepagalvojau, kad as juos turesiu smile.gif bet turim smile.gif)) ir labai dziaugiames, kad du vienu metu ir ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(twins090611 @ 2011 12 08, 00:09)
Nors mano gimenej ir yra dvynuku, bet niekada net nepagalvojau, kad as juos turesiu smile.gif bet turim smile.gif)) ir labai dziaugiames, kad du vienu metu ir ramu smile.gif

kaip faina, sveikinu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olinka: 08 gruodžio 2011 - 09:35
QUOTE(Lewisia @ 2011 12 06, 18:42)
mano mamos ir tecio gimineje yra bent po keleta poru dvyniu,ir as taip dziaugiausi, kad yra didele tikimybe ir man juos tureti,deja is 3 bandymu mums nepavyko..

tai kad paveldimumas dar ne didžiausią įtaką turi.
jei tu jau paleisi daugiau nei v ieną kiaušinėlį ir abu bus apvaisinti, va ir dvynukai.
todėl ir didesnis šansas daugiavaikiui nėštumui, kai stimuliuojama ovuliacija, pvz. ar daromas dirbtinis apvaisinimas.
Atsakyti
QUOTE(jovitukee @ 2011 12 01, 11:26)
ir as noriu dvynuku wub.gif

Sunkiau dvynius auginti. Jei vienas verkia tai ir kitas tempia lupa... Jei vienas serga tai ir kitam tikimybe uzsikresti... Pabunda tai ir kita pazadina... Pamaitinimas vel problemele...
Papildyta:
QUOTE(Avieteee @ 2011 12 05, 19:02)
o kas ju nenori smile.gif manau kiekviena apie tai pasvajojame smile.gif

schmoll.gif Geriau daugiau bet po vieną 4u.gif Vaikiuka panesiot norisi pamiluot, o cia gerai jei namuose mociuke, o jei viena tai ir verkciau su tais dvynykais turbut apsikabinusi... Sunuka tiek viena tiek kita ir nesiodavau ir knygeles skaiciau ir dainuodavau su dvyneis zymei daugiau problemyciu... Kai mazyli parsiveziau brolis vis knygute kiso ir ant keliu lipo, kad jam paskaityt, kad i ji ziuret, o kai dvynei viskas kartu labai sunku turetu but...
Atsakyti
QUOTE(VasarineRD @ 2011 12 12, 11:31)
Sunkiau dvynius auginti. Jei vienas verkia tai ir kitas tempia lupa... Jei vienas serga tai ir kitam tikimybe uzsikresti... Pabunda tai ir kita pazadina...  Pamaitinimas vel problemele...
Papildyta:

schmoll.gif  Geriau daugiau bet po vieną  4u.gif  Vaikiuka panesiot norisi pamiluot, o cia gerai jei namuose mociuke, o jei viena tai ir verkciau su tais dvynykais turbut apsikabinusi... Sunuka tiek viena tiek kita ir nesiodavau ir knygeles skaiciau ir dainuodavau su dvyneis zymei daugiau problemyciu... Kai mazyli parsiveziau brolis vis knygute kiso ir ant keliu lipo, kad jam paskaityt, kad i ji ziuret, o kai dvynei viskas kartu labai sunku turetu but...



vargelio nemažai, žinoma, bet nemanau, kad sunkiau nei pametinukus auginti smile.gif kai vienas nori vieno, kitas - kito, vienas valgo viena, kitas - visai ką kitą, vienas dar mielai du kartus per dieną miegotų, kitas vos ne vos užmiega tik kartą...
tokiu atveju, manau, su dvynukais paprasčiau...
ir jokios močiutės ar tetos nepadėjo. po mėnesio vyras išėjo į darbą, ir likau viena smile.gif
taigi vargelio, aišku, sočiai, bet ir džiaugsmas dvigubas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viduku: 12 gruodžio 2011 - 14:09
QUOTE(Avieteee @ 2011 12 05, 19:02)
o kas ju nenori smile.gif manau kiekviena apie tai pasvajojame smile.gif
Manau ta, kuri turi trynukus... g.gif


QUOTE(Lewisia @ 2011 12 06, 20:42)
mano mamos ir tecio gimineje yra bent po keleta poru dvyniu,ir as taip dziaugiausi, kad yra didele tikimybe ir man juos tureti,deja is 3 bandymu mums nepavyko..

Na tu taip, esi rizikos zonoje biggrin.gif Bet dvynukai kazkaip per karta atrodo, kartojasi... Bijau pameluoti. Musu gimineje promociute turejo dvynukus, taciau jau iki mano kartos niekas neturi dar.
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 12 12, 15:08)
taigi vargelio, aišku, sočiai, bet ir džiaugsmas dvigubas  wub.gif  wub.gif


Vaikai visada diaugsmas čia aš sutinku 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir ar pametinukai ar dvynukai džiaugsmo į namus daug smile.gif Nors man pametinukai but geriau:P Spečiau viena panešiot paaugint...
Atsakyti
QUOTE(Avieteee @ 2011 12 05, 18:02)
o kas ju nenori smile.gif manau kiekviena apie tai pasvajojame smile.gif

as nenoreciau blush2.gif o sian kaip tik bureja pasake kad mato dvynuku, tikiuosi apsiriko lotuliukas.gif geriau jau vienas, paskui kitas thumbup.gif tecio pusbrolis su pussesere dvynukai, tai tikimybe siokia tokia yra unsure.gif
Atsakyti
o mes ju net neplanavom, net nepagalvojom, kad gali gimti iskart du, o gime wub.gif
Atsakyti