Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

QUOTE(Maidenana @ 2012 03 11, 19:02)
ne-a.. pabego 8 savaiciu..


Gaila labai. verysad.gif Mano pirmasis (ir kol kas vienintelis) žirniukas irgi pabėgo panašiu metu, gal anksčiau šiek tiek - septintos savaitės vidury gal...

Labai norėčiau dvynukų wub.gif Mano vyro tėvas - iš dvynių poros, bet daugiau iš šeimos-giminaičių nieko dvyniško. Mano mamos mama gimdė 13 vaikų, nei vienos porelės tarp jų nebuvo, mano tėvo tėvai gimdė 5, taip pat be dvynių... Tai tikimybė labai jau nedidelė mums dvynukų sulaukti... Bet labai norisi. O norisi, žinot, iš tingumo - noriu, kad nereikėtų dukart išnešiot biggrin.gif Ir šiaip, dvyniai ar pametinukai yra gerai, nes: 1) žais vienas su kitu vietoje to, kad tėvus blaškytų; 2) turės daug bendrų interesų, iš karto namuose - geriausią draugą.

jei nepavyks dvynukai, bandysime kuo mažesnio amžiaus skirtumo vaikelius "gamint". smile.gif Turiu 5 metais vyresnę seserį, labai tuo džiaugiuosi, bet įsivaizduoju, kaip smagu savo amžiaus brolį ar sesę turėti.

Taip kad trokštam dvynukų... bet kol kas, deja, ir vieno lipdymas nepasiseka. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylabusle: 11 kovo 2012 - 18:25
Dvynukai g.gif taip, viena kart nescia, bet didesnis pilvas, sunkiau mamai, daugiau visokiu riziku, vaikai mazesnio svorio gimsta. Man i darba reiketu grizt po puses metu, manau zymiai sudetingiau butu du maziukus kazkam kitam palikt. Pametinukai thumbup.gif mes su broliu pametinukai, visa gyvenima didele meile, bet ir konkurencija ne mazesne. Noreciau, bet vel, ka daryt del darbo...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 03 11, 19:48)
Dvynukai  g.gif taip, viena kart nescia, bet didesnis pilvas, sunkiau mamai, daugiau visokiu riziku, vaikai mazesnio svorio gimsta. Man i darba reiketu grizt po puses metu, manau zymiai sudetingiau butu du maziukus kazkam kitam palikt. Pametinukai  thumbup.gif mes su broliu pametinukai, visa gyvenima didele meile, bet ir konkurencija ne mazesne. Noreciau, bet vel, ka daryt del darbo...


Man su darbu pasisekė - nenormuota diena, galėsiu metų amžiaus kartą per savaitę vyrui paskirti, o pati beveik visus reikalus namuose tvarkyt.

Na, žinoma, aš norėčiau dvynukų sveikų, kad būtų tvirti ir stiprūs. Iš esmės nėra man tiek svarbu, ar dvyniai, ar pametinukai, bet dvynukams yra šiaip gerai, jie turi ypatingą ryšį... Turėjau pažįstamų porą porų dvynukių merginų - net per atstumą jaučia, kad vienai kas negerai, supranta iš pusės žodžio viena kitą, o kartais netgi kalba unisonu. biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu skatinsi O tai gal ir gausi dvynius... ypac injekcijomis - dvyniu sansai - 30%. Bet tada padideja sansai ir trynukams ir daugiau... nemanau, kad to noretum.
Atsakyti
QUOTE(Mrs. @ 2012 03 19, 06:04)
Jeigu skatinsi O tai gal ir gausi dvynius... ypac injekcijomis - dvyniu sansai - 30%. Bet tada padideja sansai ir trynukams ir daugiau... nemanau, kad to noretum.


Mano O pati, berods, vyksta... Bent jau pagal BT taip atrodo, hormoninių tyrimų nesidariau. Tai paliksime gamtai spręsti, kuo mus apdovanoti - dvyniais ar vienu, svarbiausia, kad tik sveiki būtų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 11, 17:02)
nelabai... baisu ziureti kaip merginos su nevaisingumu kovoja. ir ne tik del ju bedu, del vyru bedu irgi. kai kurios desimtmecius skaiciuoja. o jeigu sedeti ir laukti, kada gi tas vaikas mus pasirinks, kai vyro spermogramoje vieni nuliai, o pas mane prolaktinas uz visu imanomu ribu ir polipas gimdoje - tai galiu laukti nelaukiusi. O pagerus vaistu ir atlikus proceduras sansai tureti vaiku zenkliai padideja.. ir ne tik vieno galima susilaukti, o ir dvynuku, trynuku.. iskas priklauso nuo stimuliaciju..  mirksiukas.gif mano paskutinieji buvo dvynukai.

cia buvo kalbama apie abu sveikus partnerius, o ne apie turincius problemu mirksiukas.gif o turintiems bedeliu, kaip tu ir sakai, gali sedet ir laukt, kaip nesulauksi taip nesulauksi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 11, 19:25)
Gaila labai.  verysad.gif  Mano pirmasis (ir kol kas vienintelis) žirniukas irgi pabėgo panašiu metu, gal anksčiau šiek tiek - septintos savaitės vidury gal...

Taip kad trokštam dvynukų... bet kol kas, deja, ir vieno lipdymas nepasiseka.  verysad.gif
tai nueikite i klinika. tuo paciu priduosi prolaktina ir progesterona. Nes jeigu PRL aukstas tu ir nepastosi, nes jis slopina ovuliacija. Tuo paciu ir dvynukus aptarsite.


QUOTE(vanesa9 @ 2012 03 21, 13:05)
cia buvo kalbama apie abu sveikus partnerius, o ne apie turincius problemu  mirksiukas.gif   o turintiems bedeliu, kaip tu ir sakai, gali sedet ir laukt, kaip nesulauksi taip nesulauksi  unsure.gif

sorry, netelpu as i 'sveikus partnerius'. atsiprasau, kad atsakiau. mes su vyru, tikriausiai ilgai laikeme, kol vaikas pats pasirinks kada gi jam cia ateiti, bet vat gydytojai kazkaip ir susisake, kad galite ir nelaukti. gerai, kad as iki klimakso dar nepalaukiau. beje, nei viena negali 100% zinoti, ar ji 'sveika partnere' ir ar jos partneris 'sveikas'.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 25 kovo 2012 - 17:26
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 25, 18:23)
tai nueikite i klinika. tuo paciu priduosi prolaktina ir progesterona. Nes jeigu PRL aukstas tu ir nepastosi, nes jis slopina ovuliacija. Tuo paciu ir dvynukus aptarsite.
sorry, netelpu as i 'sveikus partnerius'. atsiprasau, kad atsakiau. mes su vyru, tikriausiai ilgai laikeme, kol vaikas pats pasirinks kada gi jam cia ateiti, bet vat gydytojai kazkaip ir susisake, kad galite ir nelaukti. gerai, kad as iki klimakso dar nepalaukiau. beje, nei viena negali 100% zinoti, ar ji 'sveika partnere' ir ar jos partneris 'sveikas'.


Mjo, Maidenana, ačiū už "optimizmą". Mano bazalinė temperatūra ir ciklo pastovumas verčia mane manyti, kad su hormonais viskas normalu, ir ginekologė nerekomendavo jų tirtis. Ureaplasmą jau išsigydžiau. Ir, turėdama šansus natūraliai pastoti ir išnešioti, manyčiau, būtų per desperatiška ovuliacijos skatinimais versti organizmą gaminti papildomų kiaušinėlių.

O jums linkiu sėkmės nelaukiant mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,
pas mane giminej neprisimenu kad butu dvynuku, bet as visa laika nuo pauglystes ar tai nujauciu ar labai noriu dvynuku, ir tiesios visad matau save motina dvynuku mergyciu ar mergaites ir berniuko, gal tai nuojauta?
Atsakyti
Na tai gal taip ir bus... O jeigu ir ne, tai nereikia per daug ant to "uzsiciklinti." Jeigu lengvai pastoji, planuok pametinukus, ir bus beveik tas pats.
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 25, 21:39)
Mjo, Maidenana, ačiū už "optimizmą". Mano bazalinė temperatūra ir ciklo pastovumas verčia mane manyti, kad su hormonais viskas normalu, ir ginekologė nerekomendavo jų tirtis. Ureaplasmą jau išsigydžiau. Ir, turėdama šansus natūraliai pastoti ir išnešioti, manyčiau, būtų per desperatiška ovuliacijos skatinimais versti organizmą gaminti papildomų kiaušinėlių.

O jums linkiu sėkmės nelaukiant  mirksiukas.gif

Tai mano BT irgi gera, ciklas laikrodinis. bet vat PRL buvo uzkiles. Nu bet nesvarbu. Na, jeigu nori dvynuku, tai reikes skatinti, jeigu tinka pametinukai - tai irgi gerai, aisku, organizmui butu geriau pailseti kazkiek laiko po pirmo nestumo, nu bet jau..
O tu kiausineliu - apie milijona turi.. Jeigu dygsta 1 per menesi.. Argi gaila?

Aciu uz sekmes palinkejima...
Atsakyti
mano svajone - dvynukai 4u.gif bet tai kaip juos pasigaminti? g.gif turiu 3 kleckiukus. bet jei zinociau kad sekanciam nestume butu dvynukai net negalvodama pasigaminciau blush2.gif siaip tos kalbos kad jei giminej yra dvynuku tai ir tau gims dvynukai nesamone. mano mama su sese yra identiskos dvynes. ju net gyvenimas beveik identiskas. kai viena gimdymo skausmus kentejo ligoninej kita (zinoma ne labai skausmingus) namuose. ir cia ne vienintelis toks pavyzdys ju gyvenime. taigi jei zinociau 99% kaip uzsisakyti dvynukus, net nedvejodama tai padaryciau wub.gif
Atsakyti