Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip "užprogramuoti" dvynukus?

QUOTE(Avieteee @ 2011 12 05, 19:02)
o kas ju nenori smile.gif manau kiekviena apie tai pasvajojame smile.gif

as nesvajojiu...kazkaip kartais su vyru pakalbam,o jei du...kas tada..? abu net nusipurtom;) aisku jei butu tai butu nieko nepakeisi,myletai lygei taip pat kaip ir viena ar desimt ju:D bet manau geriau jau po viena augyti...
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 01 18, 14:22)
as nesvajojiu...kazkaip kartais su vyru pakalbam,o jei du...kas tada..? abu net nusipurtom;)  aisku jei butu tai butu nieko nepakeisi,myletai lygei taip pat kaip ir viena ar desimt ju:D bet manau geriau jau po viena augyti...


o is kitos puse, jei baisu pagalvoti, kad du gali gimti iskart, juk galima prisiminti tokius vaikus, kurie yra energingi uz kelis, ir tevai skundziasi, kad vienas vaikas - kaip pilni namai. o kitas ziurek ramus, tai tokiu
Papildyta:
ir keletas namie tas pats kaip vienas hipervaikas...
o ar jus tikit kad vaikai patys issirenka kada ir keliems jiems gimti?
Papildyta:
"o ar jus tikit kad vaikai patys issirenka kada ir keliems jiems gimti?"
sis klausimas skirtas visoms dalyvems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2012 01 19, 14:02)

"o ar jus tikit kad vaikai patys issirenka kada ir keliems jiems gimti?"
sis klausimas skirtas visoms dalyvems  4u.gif

as tikiu drinks_cheers.gif nuo likimo nepabegsi kaip sakant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2012 01 19, 15:25)
as tikiu  drinks_cheers.gif  nuo likimo nepabegsi kaip sakant  smile.gif


nezinau, kai kitoms, bet man daznai reikia ieskot aukso vidurio tarp persistengimo (kai galvoji, kad viskas priklauso nuo taves, tavo noru ir idetu pastangu kiekio) ir tarp visisko atsipalaidavimo, kai leidi viskam teket sava vaga. vis dar nezinau, ar kazkuris is siu keliu yra teisingesnis ar turi but vidurkis, ar visko po truputi. o gal maziau galvot.. ax.gif
mano mociute mate mama su trynukiu vezimeliu, priejo ir pasake: "viespatie, kokia jus rami, kaip jums tai pavyksta?" o ji atsake "o jeeeetau, ramiiii??" ir sake, kad matyt susitiko tokiu momentu, o taip tai nebuna nuobodu, ir kudikystej tai praktiskai reikedavo triju zmoniu priziuretoju. o dabar pvz kai maitina (jos jau nebe kudikiai), tai kaip pauksteliams i snapelius su saukstu ratu lesina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesa9 @ 2012 01 19, 15:25)
as tikiu  drinks_cheers.gif  nuo likimo nepabegsi kaip sakant  smile.gif


bet kaip cia yra, kad kai kurios savo likima nujaucia is anksto, o kitos nori ko kito, gauna, kas atseit "lemta" ir tik tada supranta, kad taip turi buti.. del dvynuku, yra tokiu, kurios sako, kad visad ju norejo, svajojo, ju ir laukiasi. kitos net negalvojo, suzino, kad bus dvynukai ir labai apsidziaugia, o kitos nori nori svajoja skaito, suzino kad vienas, ir dziaugiasi tuo, kas gimsta. kaip zinot kuri esi tu? ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 01 18, 10:06)
o mes ju net neplanavom, net nepagalvojom, kad gali gimti iskart du, o gime wub.gif


Kokie jūs laimingi žmonės wub.gif iškart du ir dar skirtingų lyčių, fantastiška laimė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robkytexex: 24 sausio 2012 - 14:37
Visuomet apie dvynukus svajojau, bet dabar svarbiausia nors vieno sulaukt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rircik @ 2012 01 18, 11:06)
o mes ju net neplanavom, net nepagalvojom, kad gali gimti iskart du, o gime wub.gif

Pavydėtina laimė.. 4u.gif
Atsakyti
Dvyniai mano svajonė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2012 01 19, 15:02)
"o ar jus tikit kad vaikai patys issirenka kada ir keliems jiems gimti?"
sis klausimas skirtas visoms dalyvems  4u.gif

nelabai... baisu ziureti kaip merginos su nevaisingumu kovoja. ir ne tik del ju bedu, del vyru bedu irgi. kai kurios desimtmecius skaiciuoja. o jeigu sedeti ir laukti, kada gi tas vaikas mus pasirinks, kai vyro spermogramoje vieni nuliai, o pas mane prolaktinas uz visu imanomu ribu ir polipas gimdoje - tai galiu laukti nelaukiusi. O pagerus vaistu ir atlikus proceduras sansai tureti vaiku zenkliai padideja.. ir ne tik vieno galima susilaukti, o ir dvynuku, trynuku.. iskas priklauso nuo stimuliaciju.. mirksiukas.gif mano paskutinieji buvo dvynukai.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 03 11, 18:02)
mano paskutinieji buvo dvynukai.


O jie... gimė? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vylabusle @ 2012 03 11, 18:48)
O jie... gimė?  unsure.gif

ne-a.. pabego 8 savaiciu..
Atsakyti