Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

Vakar uošviai atnešė didelį ananasą, tai išsukau skrotelę, apibarsčiau pelenais ir šiandien pasodinau į žemę. Lauksiu, kol įsišaknys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spurgiene @ 2009 02 25, 18:19)
blink.gif
o cia ar dadejai ta ananasa ar jis isaugo is to? biggrin.gif

Cia gi tikras,valgomas ananasas,isaugo toks smile.gif
Papildyta:
QUOTE(columbija @ 2009 03 22, 11:29)
Juratele, na ir grozis thumbup.gif  as irgi praeita savaite pamerkiau suvalgyto ananaso virsunele, laukiu kol isleis saknis, gal kuri zinote kiek laiko panasiai trunka kol isleidzia saknis? o vandeni daznai reikia keisti ?  g.gif

Merkti nereikia! kaip tik -apdziovinti kelias dienas,tik tada galima sodinti. Be to,perkant reikia timptelti uz viduriniu lapuku,-jei jie gerai ,tvirtai laikosi,-tada augs,o jei patraukus,-issitraukia,-galima ismesti smile.gif . Dar reikia nupjauti visa annasa,kad neliktu vaisiaus,o tik lapkotis,nes kitaip irgi supus. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2009 02 25, 18:40)
Kaip zaislinis uzdetas atrodo ananasiukas  blink.gif  wub.gif

Jau gerokai ugtelejo,o tai kai nupirkau dar tupejo viduriuke smile.gif
Atsakyti
Mano ananasui jau du metukai,nu bet užsispyręs koks doh.gif Kol būna vandenyje-viskas gerai.Auga,leidžia šakneles,lapus.Tik pasodinu į žemę-kaput doh.gif Niekaip mums nepavyksta sutarti.Pavasarį įkišau į žemę su kuo ilgiausiom šaknim.Pradėjo nykti,pūti.Ištraukiau ir vėl į vandenį.Jau nebežinau kaip toliau man suo daryti verysad.gif
Atsakyti

As pries sodinant ananasa apskabiau apatinius lapus ir ten pasirodo yra sakneles (nemirkiau vandenyje).. pasodinau i zeme (kadangi prisiskaiciau kad reikia ji apdengti maiseliu) - apdengiau.. bet jam turbut buvo per karsta po tuo maiseliu, nes jo lapu krasteliai pradejo puti, dziuti.. biggrin.gif
galvojau viskas jau nebeprigis, bet nuemus maiseli jis atsigavo. apkarpiau tuos lapu krastelius kur isdziuvo ir dabar jis sekmingai po truputeli auga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetule22: 24 rugpjūčio 2009 - 15:35
O mes savo suvalgeme. Prinokino skanu,geltona vaisiu. Niam niam.. wub.gif
Atsakyti
Mano pirktinis ananasas augina vaika, o buvo taip: nusipirkau ananasa ir issukau-istraukiau ta skrotele(virsune lapu), pusdieni pagulejo ant stalo pamestas, ar net per nakti, nebepamenu, tada i pelenus (partempiau is kaimo krosnies) ir tiesiai i zeme, gerai isskabiusi apatinius lapus, po kuriais saknys ir kazkaip koteli reikejo padaryti, nes kaip kitaip zemeje pakasti, jei bus ikasta sulyg lapais - pus, juk zeme bus apyslape visada ir taip as ji be jokiu sloviku ar maisu, nepasitvirtines variantas, sunku kontroliuoti dregme, amzinai pelyja, puva.
Praejo kokie 3 menesiai, ispuvo vidurys, apdziuvo lapu galai, nervas eme begalinis, ispuvelius istraukiau is vidurio, apdziuvelius apkarpiau ir ka jus manot - sustojo visi puvimai, dziuvimai, pakrutinu, ogi - isitvirtines
Praejo dar menesiukas, niekas nejuda, iskasu-ogi susiformave grazios saknys-atgal i vazona, griauziuos, kad isroviau
Praejo dar menuo kitas-nu viskas, sakau, kasu ir metu lauk, nervai nebelaiko, nei is vietos jis man, pradedu krapstymo darbus, ziu-vaika augina salia, gumbeli toki, beje visa vasara ir dabar dar stovi jis balkone, stiklintam, tas vaikas vis storeja, ziuresim kas ten is jo bus, bet jau nors tiek, po ilgu bandymu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2009 08 31, 09:50)
Mano pirktinis ananasas augina vaika, o buvo taip: nusipirkau ananasa ir issukau-istraukiau ta skrotele(virsune lapu), pusdieni pagulejo ant stalo pamestas, ar net per nakti, nebepamenu, tada i pelenus (partempiau is kaimo krosnies) ir tiesiai i zeme, gerai isskabiusi apatinius lapus, po kuriais saknys ir kazkaip koteli reikejo padaryti, nes kaip kitaip zemeje pakasti, jei bus ikasta sulyg lapais - pus, juk zeme bus apyslape visada ir taip as ji be jokiu sloviku ar maisu, nepasitvirtines variantas, sunku kontroliuoti dregme, amzinai pelyja, puva.
Praejo kokie 3 menesiai, ispuvo vidurys, apdziuvo lapu galai, nervas eme begalinis, ispuvelius istraukiau is vidurio, apdziuvelius apkarpiau ir ka jus manot - sustojo visi puvimai, dziuvimai, pakrutinu, ogi - isitvirtines
Praejo dar menesiukas, niekas nejuda, iskasu-ogi susiformave grazios saknys-atgal i vazona, griauziuos, kad isroviau
Praejo dar menuo kitas-nu viskas, sakau, kasu ir metu lauk, nervai nebelaiko, nei is vietos jis man, pradedu krapstymo darbus, ziu-vaika augina salia, gumbeli toki, beje visa vasara ir dabar dar stovi jis balkone, stiklintam, tas vaikas vis storeja, ziuresim kas ten is jo bus, bet jau nors tiek, po ilgu bandymu tongue.gif


kiek vargo su tais ananasais... biggrin.gif
Atsakyti
kaip fainai kad zmones turi tiek daug kantrybes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2009 02 25, 16:15)
user posted image
Sendien nusipirkau stai toki graziuoliuka. Dar turiu,(jau antri metai,kaip auginu),issiauginusi is  virsuneles ananasa.
smile.gif

cia po 2 metu isaugo ananasas? as jau tris metus kaip turiu bet nieko panasaus i tai nera kad dygtu kas isskyrus labai tik auga ax.gif
Atsakyti
oj priiskaiciau as cia pas jus reikes ir man pabandyti uzsiauginti ananasa smile.gif
Atsakyti
musu ananasoo pradzia tokia

user posted image

bandysim, gal pavyks issiauginti, jei sis nepavyks bandysim kita smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svaja83: 06 liepos 2010 - 23:30
Gal kas man patars, ką toliau daryt su ananaso šaknytėm? Pirmąkart auginu.Nupjoviau lapus, nuskabiau, pamerkiau į vandenį. Po geros savaitės išleido mažas plonas, baltas kaip siūlai, šakneles. Dabar jų dar daugiau, šaknytės ilgėja. Čia baiminosi viena, kad ištraukus iš vandens, neauga, pradeda pūti. Pasidalinkit, kaip išsprendėte galutinio įšaknydinimo klausimą? doh.gif
Atsakyti