Įkraunama...
Įkraunama...

Ananasas

QUOTE(Fonda @ 2010 07 06, 23:50)
Gal kas man patars, ką toliau daryt su ananaso šaknytėm? Pirmąkart auginu.Nupjoviau lapus, nuskabiau, pamerkiau į vandenį. Po geros savaitės išleido mažas plonas, baltas kaip siūlai, šakneles. Dabar jų dar daugiau, šaknytės ilgėja. Čia baiminosi viena, kad ištraukus iš vandens, neauga, pradeda pūti. Pasidalinkit, kaip išsprendėte galutinio įšaknydinimo klausimą? doh.gif


manyciau, kad reikia bandyti sodinti ax.gif
Papildyta:
maniskio vidurio lapai ispuvo, speju jau galiu rauti lauk ir bandyti kt sodinti smile.gif
Atsakyti
kolkas dar neisroviau ir laukiu kas bus toliau
Atsakyti
Tai gal gali ananasų augintojos atsiliepti? Prileido vandenyje mano ananasiukas šaknyčių kaip baltų siūlyčių. Ir lapelius kelis iš vidaus išsuko. Ką toliau su juo daryt? Kaip jūs elgėtės, kad nepasimirtų? Visai patiko jis man, pirmąkart pabandžiau...ir kol kas buvo sėkmingai. Tai noriu ir toliau, kad augtų ne blogiau... tongue.gif
Atsakyti
Fonda, tai gal jau kišk jį į žemę? g.gif
Aš tai saviškio į vandenį nekišau. blink.gif Pirmąkart paskaičiau kad reik į vendenį kišt.
Mes nupjovėm, suvalgėm, tą nupjautą uodegą į žemę ir kvit. ax.gif Auga... gal jau antri metai. g.gif
Atsakyti
Aš ir į vandenį pamerkiau prieš kelias dienas.Laukiu kas iš to išeis g.gif
Papildyta:
Apie ananasą
Atsakyti
As irgi nemerkiau i vandeni. Juk kiekvienas ananasas ir taip turi sakneles. blush2.gif
As tai dariau taip: nupjoviau virsune su siek tiek vaisiaus minkstimu. Tada atsargiai pasalinau vaisiaus minkstima, liko tik virsune. Ir atsargiai nuskabiau is apacios kelias eiles lapu. Tol, kol pasirode siek tiek apdziuvusios sakneles. Ir pasodinau i zeme. Pastaciau sauletoje vietoje ant palanges ir po savaites pastebejau, kad ananasas jau prigijes. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2010 08 23, 11:03)
Fonda, tai gal jau kišk jį į žemę?  g.gif
Aš tai saviškio į vandenį nekišau. blink.gif Pirmąkart paskaičiau kad reik į vendenį kišt.
Mes nupjovėm, suvalgėm, tą nupjautą uodegą į žemę ir kvit. ax.gif Auga... gal jau antri metai. g.gif

Nu geeeras tongue.gif Tai kokio jis dabar dydžio? Nes dar po pusmečio, kaip rašoma, vaisiukus pradės megzti schmoll.gif Bet ar tikrai metro ilgio lapai būna schmoll.gif yahoo.gif O ką žiemą tu su juo darai? Ar jam sausas oras tinka? Ar reikia vėsiai laikyti? Visko taip klausinėju, kol nevėlu...dar kam nors padovanoti tongue.gif Jeigu neišsiteksim tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(chasmina13 @ 2010 08 23, 15:03)
Aš ir į vandenį pamerkiau prieš kelias dienas.Laukiu kas iš to išeis g.gif
Papildyta:
Apie ananasą

Ačiū u- nuorodą. Bet gyvas žodis geriau... Pasirodo, netyčia pataikiau vandeny laikyt. Labai greit šaknytes išleido. Tai ir rašo, kad žemėj per 1,5-2 mėnesius, o vandeny - per 1-2 savaites. Bet jei užaugs toks didelis griozdas, tai...geriau anksčiau atsisveikinti. Kol dar abipusė meilė neišbujojo... tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(ingole @ 2010 08 23, 15:19)
As irgi nemerkiau i vandeni. Juk kiekvienas ananasas ir taip turi sakneles.  blush2.gif
As tai dariau taip: nupjoviau virsune su siek tiek vaisiaus minkstimu. Tada atsargiai pasalinau vaisiaus minkstima, liko tik virsune. Ir atsargiai nuskabiau is apacios kelias eiles lapu. Tol, kol pasirode siek tiek apdziuvusios sakneles. Ir pasodinau i zeme. Pastaciau sauletoje vietoje ant palanges ir po savaites pastebejau, kad ananasas jau prigijes.  mirksiukas.gif

Tai kad aš pradžioj išvis jokių šaknelių neradau schmoll.gif
Atsakyti
Abejoju ar isaugs toks "grozdas" kaip jus vadinate biggrin.gif As savaji vasarai i lauka isnesiau,ir zinokite likau visai patenkinta.Jis taip atsigavo,lapus skleisti pradejo,spalva sodresne pasidare."Silumamegiai" jie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratere @ 2009 02 25, 15:15)
user posted image
Sendien nusipirkau stai toki graziuoliuka. Dar turiu,(jau antri metai,kaip auginu),issiauginusi is  virsuneles ananasa.
smile.gif

labai gražus ananasiukas, paskaičiau temą ir aš užsimaniau smile.gif pabandysiu pati augintis
Atsakyti
QUOTE(linxmutia @ 2010 08 23, 21:02)
labai gražus ananasiukas, paskaičiau temą ir aš užsimaniau smile.gif pabandysiu pati augintis

Kaip kengūriukas... tongue.gif nestuke.gif
Atsakyti
Fonda, augink augink tongue.gif
Dydžio... g.gif Lapai metro nėra, bet 70 cm tikrai. Reiks pamatuot. Reiktų jam žemes atšviežint. g.gif Gyveno jis pas mane balkone ant palangės (balkonas sujungtas su kambariu), kol tilpo, dabar gyvena ant spintelės, bet ir ten jam jau vietos mažoka.
Kažkas rašė, kad prieš kišant į žemę, jį gramdo, skabo, kažko ieško... aš tikrai nieko tokio nedariau. schmoll.gif
O kad vaisius veda po pusmečio, tai čia įdomiai... bigsmile.gif o gal pas mane "jis" g.gif
Reiks dar vieną užsiveist. biggrin.gif
Vakare reiks nufotkint ir pasirodyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 26 rugpjūčio 2010 - 13:54
QUOTE(Rinesa @ 2010 08 26, 14:52)
Fonda, augink augink tongue.gif 
Dydžio... g.gif Lapai metro nėra, bet 70 cm tikrai. Reiks pamatuot. Reiktų jam žemes atšviežint. g.gif Gyveno jis pas mane balkone ant palangės (balkonas sujungtas su kambariu), kol tilpo, dabar gyvena ant spintelės, bet ir ten jam jau vietos mažoka.
Kažkas rašė, kad prieš kišant į žemę, jį gramdo, skabo, kažko ieško... aš tikrai nieko tokio nedariau. schmoll.gif
O kad vaisius veda po pusmečio, tai čia įdomiai... bigsmile.gif  o gal pas mane "jis" g.gif 
Reiks dar vieną užsiveist.  biggrin.gif
Vakare reiks nufotkint ir pasirodyt.

Matai kiek kantriai pralaukiau nuotraukyčių, kaip žadėjai... O tai ką -ananasai gali būti dvinamiai (dvilyčiai)? Oi, vieni rebusai tongue.gif Neatrodo man, kad jie ten taip skyrinėtųsi... Tu ten labiau tą jo lizdą papaveiksluok... lapai, kad ilgi,tai aišku...
Atsakyti