Įkraunama...
Įkraunama...

Metančioms rūkyti

QUOTE(Bagira 2 @ 2008 01 07, 08:54)
Laikykis Vikadi mesti is tikruju nesunku ax.gif svarbu sunkia akimirka pagalvoi kam to reikia duoti kelis atsakymus i si klausima suskaiciuot gal iki 20 ir tada pagalvot apie ka nors kito. As jau pradedu savimi didziuotis  blush2.gif  nerukau ir nenoriu  thumbup.gif  ir savijauta kuo tolyn tuo geryn, o jau nuotaika tai jau saniai tokios nebuvo  thumbup.gif  laikykites visos rolleyes.gif


Laikausi smile.gif
Savim irgi labai didžiuojuosi. Kai tik pagalvoju apie cigaretes iškart sau pasakau, kad pirmas dūmas tikrai bus šlykštus, o jei jau tiek ištvėriau tai kam gadinti visą tai smile.gif
Atsakyti
Saunuole thumbup.gif , taip ir toliau laikyt! beje tikrai nieko ypatingo uzsirukius - maniskis irgi meta tai uzsiruke - sake s....
Atsakyti
tongue.gif Labas rytas!

Smagu skaityti, kaip visos sekmingai metate mirksiukas.gif
Pastaruoju metu pastebiu siu geru pokyciu tikrai daug kur - is draugu taip pat ne vienas mete, gal tikrai pakvipo permainomis?! As labai dziaugiuosi, kad tiek metu atkakliai kartojusi, kad rukyti man yra jega ir as tikrai nemesiu, pagaliau atejau i prota!
Kai zmones nuo to suserga, is karto pamato rukyma tikrojoje sviesoje ir tada kankinasi, kam tiek ruke. Tik buna pervelu. Kaip liuks, kad mums nereikejo iki to prieiti! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 01 07, 10:18)
tongue.gif Labas rytas!

Smagu skaityti, kaip visos sekmingai metate  mirksiukas.gif
Pastaruoju metu pastebiu siu geru pokyciu tikrai daug kur - is draugu taip pat ne vienas mete, gal tikrai pakvipo permainomis?! As labai dziaugiuosi, kad tiek metu atkakliai kartojusi, kad rukyti man yra jega ir as tikrai nemesiu, pagaliau atejau i prota!
Kai zmones  nuo to suserga, is karto pamato rukyma tikrojoje sviesoje ir tada kankinasi, kam tiek ruke. Tik buna pervelu. Kaip liuks, kad mums nereikejo iki to prieiti!  thumbup.gif


Praitą penktadienį nusiunčiau knygutę bendradarbei, tuo tikslu, kad jos bičas rūkantis perskaitys ir gal mes (taip kaip ir aš). Bet kas svarbiausia ji persiuntė tą knygutę ir kitai mūsų bendradarbiai kuri mane šiandien koridoriuje susistabdo ir klausia ar tu tikrai metei rūkyti smile.gif. Kaip supratau ją taip pat apėmęs azartas mest rūkyt, sakė kad jau 30psl. knygos perskaitė. Tai va gal darbe turėsiu dar vieną nerūkančią padrūškę smile.gif
Atsakyti
Super! thumbup.gif Dabar nebesijausi vienisa, psichologiskai netgi legviau bus. As irgi pastebejau, kad daugiau ir daugiau zmoniu atsisako sito zalingo iprocio. Beliko man SB prikalbinti.. g.gif
Atsakyti
sveikos visos metancios rukyti smile.gif bandysiu ir as isirasyti i jusu saunu bureli. susimasciau rimtai apie tai per naujametini vakareli, kai vienas is draugu pamates kokias rukau cigaretes, pradejo skaiciuoti kiek pinigu as joms per metus isleidziu. 1980 Lt as prarukyciau per ateinancius metus, uz tokius pinigus jau ir apie neblogas atostogas siltuose krastuose galima pagalvot g.gif o as ju taip noriu...
dar viena is priezasciu, nerukantis vyras, visai neseniai jis taip graziai manes paprase nerukyt, tipo nenori kad as uz ji greiciau pasenciau, is tikruju, mano oda tikrai prarado ir spalva ir elastinguma, nors naudoju tikrai nepigia kosmetika. supykau ant saves. jau trecia diena, kaip negeriu kavos, nerukau, valgau tik sveikus produktus. zinau kad nereikia taip visko is karto, bet man taip lengviau, megstu krastutinumus. vakar nerealiai skaudejo galva, net vaistu geriau, pas mane zemas kraujo spaudimas, gal del to.
apie tai dar niekam is namiskiu nesakiau, negaliu pakesti, kai jie man priekaistauja, o jei man nepavyks, tai dar labiau puls. labai noreciau knygutes kuria cia dalinates, jei nesunku imeskit kuri fresiuke@gmail.com
Atsakyti
aciu Erszebeth uz knyga, begu skaityti
Atsakyti
QUOTE(mamavaida @ 2008 01 08, 17:22)
sveikos visos  metancios rukyti smile.gif bandysiu ir as isirasyti i jusu saunu bureli. susimasciau rimtai apie tai per naujametini vakareli, kai vienas is draugu pamates kokias rukau cigaretes, pradejo skaiciuoti kiek pinigu as joms per metus isleidziu. 1980 Lt as prarukyciau per ateinancius metus, uz tokius pinigus jau ir apie neblogas atostogas siltuose krastuose galima pagalvot g.gif o as ju taip noriu...
dar viena is priezasciu, nerukantis vyras, visai neseniai jis taip graziai manes paprase nerukyt, tipo nenori kad as uz ji greiciau pasenciau, is tikruju, mano oda tikrai prarado ir spalva ir elastinguma, nors naudoju tikrai nepigia kosmetika. supykau ant saves. jau trecia diena, kaip negeriu kavos, nerukau, valgau tik sveikus produktus. zinau kad nereikia taip visko is karto, bet man taip lengviau, megstu krastutinumus. vakar nerealiai skaudejo galva, net vaistu geriau, pas mane zemas kraujo spaudimas, gal del to.
apie tai dar niekam is namiskiu nesakiau, negaliu pakesti, kai jie man priekaistauja, o jei man nepavyks, tai dar labiau puls. labai noreciau knygutes kuria cia dalinates, jei nesunku imeskit kuri fresiuke@gmail.com


Sveika įsijungus į mūsų būrelį, šaunuolė kad apsisprendei mest rūkyt thumbup.gif
Šiandien yra šešiolikta diena kai aš neberūkau smile.gif labai didžiuojuosi savim . Pas mane vyras taip pat nerūko ir niekada nerūkė, jam irgi labai nepatikdavo žmoną peleninę turėt sad.gif
Nežinau manes kažkodėl tai negasdindavo kiek aš pinigų prarūkau, ir tik dėl to nebūčiau metusi rūkyt. Labiausiai gal mečiau rūkyt dėl to kad jau norėčiau leliuko smile.gif
Vakar buvau susitikusi su savo draugėm, viena iš jų laukiasi tai sakė kad noras rūkyt begalinis ir tikrai žino kad kai pagimdys ir baigs maitinti tai vėl rūkys, kita gi nerūkiusi turbūt daugiau nei po trijų metų pertraukos (labai stebėjausi kad baigusi maitinti savo dukrytę nepradėjo rūkyti, nes buvo užkietėjusi rūkorė) vėl peša kaip garvežys doh.gif .
Nežinau kaip kitom metančiom rūkyti, bet man vis reikia su kažkuo bendrauti, pasišnekėti apie tai smile.gif
Atsakyti
as dar nezinojau kad laukiausi, bet rukyt kazkaip nesinorejo savaime, prisimenu ta jausma, rukau ir galvoju, kas cia pasidare, neskanu, surukydavau po tris cigaretes per del to kad taip reikia doh.gif o kai suzinojau apie vaikiuka, nuo tos akimirkos net nepagalvojau apie rukyma, liko puse nesurukyto pakelio. pagimdzius ismaitinau vaika 7 men ir dar nerukiau 3 men. karta per baliuka isgerus paemiau vel cigariuka, taip ir nepaleidziu iki siol.
manau kad tai yra labai individualus dalykas su tuo niestumu, vienos pastojusios labai nori sampano, kitoms organizmas reikalauja cigareciu, bet manau, kad organizmas ju tikrai nereikalaus, jei pries tai nerukei.
Atsakyti
Man tai ganetinai smerktinas dalykas rukancios nesciosios blink.gif As kazkur skaiciau, kad organizmas pilnai nuo nikotino issivalo tik per 2m. Todel meciau rukyti, nes po tiek laiko gal jau ir apie bambino galvosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 09, 14:50)
Man tai ganetinai smerktinas dalykas rukancios nesciosios blink.gif As kazkur skaiciau, kad organizmas pilnai nuo nikotino issivalo tik per 2m. Todel meciau rukyti, nes po tiek laiko gal jau ir apie bambino galvosiu ax.gif


Man irgi nėra turbūt blogiau kaip matyti nėščią rūkančią. Ir šiaip niekada nepatiko matyt kai panos eidamos rūko, ar stotelėse kur nors. Bjauru
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2008 01 09, 15:56)
Man irgi nėra turbūt blogiau kaip matyti nėščią rūkančią. Ir šiaip niekada nepatiko matyt  kai panos eidamos rūko, ar stotelėse kur nors. Bjauru


bet tokiu tikrai yra, tik jos slepiasi labiau
labai sunku man ir siandien, ypac ta knyga skaityti, kai ramiai sedi, tai mintys vis kazkur nuskrenda, o dar ten rasoma, kad negalima mest kol neperskaitei doh.gif o as taip prasikankinau sias dienas.
greifruktus valgau, ju toks aitrus kvapas rolleyes.gif ikvepiu taip giliai ir lyg geriau pasidaro blush2.gif
Atsakyti