Įkraunama...
Įkraunama...

Metu gėlėtą pavasario pirštinę...

Nuo rytojaus biggrin.gif jau dabar juokas ima, kad atidėlioju šitaip biggrin.gif metu rūkyti, pradedu laikytis dietos(kad nesustorėčiau) ir pradedu sportuoti- bėgioti (jei jau imti, tai milijoną... kažkuri supermama tiap sakė tai pritaikau sau)
tai bus 05/04/07.. 7diena man laiminga, be to dabar delčia.. lengviau atsikratyti blogų įpročių.
Jeigu paslysiu, o to nebegali būti, nes aš privalau atsikratyti šio įpročio, tada... g.gif g.gif ka čia sugalvojus, tada būsiu tokia, kokia nenoriu atrodyti, stora, mirsiu greit ir manimi niekas nebetikės, kad žodžio negaliu ištesėti...

g.gif g.gif g.gif ar ne per daug aš čia užsibrėžiau?
p.s. jei kas nors nori prisidėti prie roookymo metimo, šeimos sveikata yra forumas, tikiuosi jį atgaivinti mirksiukas.gif

kaip sekasi VIRGAILIS????
Atsakyti
4u.gif Labas. Ačiū už grėsmingą palaikymą. Atrodo, stengtis būsiu priversta... scare.gif tik neaišku, ar pastangas kreipt nuosavų lašinyčių naikinimui showoff.gif, ar tinkamos aplinkos parengimui striptizo vakarėliui... tourist5.gif Tik nemanykit, kad buvau pradingus pvz., dėl žiaurių dietų sukelto sveikatos pablogėjimo. Tiesiog, buvo sugedęs monitorius. Dabartinė mano būklė dar stabiliai riebi, bet aš jau į šį reikalą žiūriu OI OI KAIP RIMTAI. AČIŪ, kad padedat. Pažadu iki galo būti sąžininga. Apie lieknėjimą informuosiu, psichinė būklė atsispindės savaime... tongue.gif IKI .
Atsakyti
o mano vyras nejuokais išsigando, kad reikės mesti rūkyti biggrin.gif , aš jau palengvėjau 1 kg, ir tai nėra skysčių netekimas, jau kokios penkios dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loretaltl @ 2005 04 02, 14:27)
kokiu budu mesi tuos 5 kg?
  4u.gif



Na, pirmiausia pradėsiu galvoti, kad aš ARISTOKRATĖ, t. y., valgysiu tik labai gražioje, tvarkingoje aplinkoje, tik iš gražių indų ir tik tiek, kiek įsidėjau į lėkštę. Ir jokių skubotų pagraužimų.
Stengsiuos valgyt NE BET KĄ.
Palaipsniui didinsiu fizinį krūvį. Būtinai darysiu mankštą.
Nuo gegužės mėn. važiuosiu dviračiu maudytis į kitą ežero pusę, kad susidarytų galimybė daugiau minti pedalus.
IR JEI NET TAI NEBŪTŲ VEIKSMINGA, PRADĖČIAU RENGTIS VAKARĖLIUI blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 04 08, 07:23)
o mano vyras nejuokais išsigando, kad reikės mesti rūkyti biggrin.gif , aš jau palengvėjau 1 kg, ir tai nėra skysčių netekimas, jau kokios penkios dienos mirksiukas.gif

biggrin.gif Sveikinu.
Aš sversiuos 11 dieną. Parašysiu, kokia situacija, IKI. biggrin.gif
Atsakyti

beje, vakarėlis vyks su vyrais ? biggrin.gif ax.gif [/size][/color][/font]
[/quote]

drinks_cheers.gif Vyručiai šiek tiek gal pastimuliuotų... Tebūnie lyčių lygybė. Nuosavus galėsit vežtis... fear.gif BET GI AŠ DAR NEPRARADAU VILTIES PATAPTI KAIMO ANTILOPE. nono.gif IKI.
Atsakyti
Na šitas forumas kuo toliau, tuo įdomesnis darosi. Labai smagu skaityti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
11 diena kaip ir vakar buvo g.gif kur ataskaita?
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ir as keliu pirstine.... I kaima gal ir neatvaziuosiu, bet...
Noriu ir as numesti svorio... Dabar sveriu 65-66kg. Noriu sverti 62-63kg. Tad 3-4kg noriu numest... Sversiuos geguzes 20 (*mano gimtadienio diena ax.gif )
Nors vyras sako, kad as jam ir tokia patinku, bet... noriu sverti maziau... nes kai su juo susipazinau, sveriau 62-63kg. pries pastojant jau 65... tad po gimdymo neesu sustorejus.... tik pilvas kabo sad.gif Bet pazadu daryti atsilenkimus....

Tai iki geguzes 20!!!!
Sekmes ir tau....!!!!
Atsakyti
QUOTE(mamka-Blonde @ 2005 04 13, 18:49)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Bet pazadu daryti atsilenkimus....




Bet kad tie atsilenkimai pilvo nemažina...
Atsakyti
QUOTE(Virgailis @ 2005 04 08, 16:17)
Na, pirmiausia pradėsiu galvoti, kad aš ARISTOKRATĖ, t. y., valgysiu tik labai gražioje, tvarkingoje aplinkoje, tik iš gražių indų ir tik tiek, kiek įsidėjau į lėkštę. Ir jokių skubotų pagraužimų.
Stengsiuos valgyt NE BET KĄ.
Palaipsniui didinsiu fizinį krūvį. Būtinai darysiu mankštą.
Nuo gegužės mėn. važiuosiu dviračiu maudytis į kitą ežero pusę, kad susidarytų galimybė daugiau minti pedalus.
IR JEI NET TAI NEBŪTŲ VEIKSMINGA, PRADĖČIAU RENGTIS VAKARĖLIUI  blush2.gif

Žinai, dėl gražių indų mintis gera. Aš turiu dovanotą gražią lėkštę, kurioje atvaizduota tokia mergužėlė vapsvos liemeniu, tai oi, kaip sugenda nuotaika, vien į ją pažiūrėjus! cry.gif Reiks iš tos lėkštės imti valgyti, kad nuo to vaizdelio kąsnis imtų strigti.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 04 14, 09:27)
Bet kad tie atsilenkimai pilvo nemažina...





o tai kas padeda???????????????? ax.gif
Atsakyti