Įkraunama...
Įkraunama...

Metu gėlėtą pavasario pirštinę...

Jei jau apie arbatytes pradėjom tai gal galite parekomenduoti arbatėlę greitinančią medžiagų apykaitą arba nuo vidurių užkietėjimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 04 27, 12:37)
Jei jau apie arbatytes pradėjom tai gal galite parekomenduoti arbatėlę greitinančią medžiagų apykaitą arba nuo vidurių užkietėjimo? ax.gif



Tai kaip minėjau anksčiau, aš geriu "Kankura" - kinietišką arbatą, tik tikrai nežinau, kur jos gauti, ar yra jos pirkti vaistinėse ar pardėse. Man ją draugės darugės draugė gavo biggrin.gif . 80 g indelis kaštavo 30 litų doh.gif , bet dabar tikrai nevargina joks užkietėjimas ir medžiagų apykaita thumbup.gif . Geriu trečia savaitė, aišku kartais nusibosta tas skubėjimas į WC, bet šiaip tai gerai.
Atsakyti
Virgailis, kaip sekasi? Kaip tavo apimtys - mažėja?
Informuok mus. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2005 04 27, 13:13)
Virgailis, kaip sekasi? Kaip tavo apimtys - mažėja?
Informuok mus. mirksiukas.gif


Šiom dienom svoris svyruoja tarp 63,8 ir 64

Vis atkakliau bandau naikint tuos lašinius: daugiau mankštinuos, duše lendu vis į šaltesnį vandenį, dabar +15, kad galėčiau pradėt maudynes ežere gegužės mėn. Skauda šiek tiek pilvą ir nugarą.Sunkiausiai sekas TVARKINGAI maitintis.
Bet viltis miršta paskutinė, ... o gal pavyks...
mirksiukas.gif
Atsakyti
Stiklinė vandens, šaukštelis medaus, vienos citrinos sultys. Čia receptėlis arbatytės, kurią reikia gerti ryte nieko nevalgius, po to dar valandą nieko neimti į burną, net kavos... Paskui sako, galima kirsti bet ką, arbatėlė daranti stebuklus: svoris krinta, organizmas valosi...
Tik va, bėda, dar nepabandžiau...Gyvenu kaime, o nesusišaudau medaus.
Sesuo rekomendavo, bet ir ji nebandė - aukšta ir liekna kaip nendrė, net graudu cry.gif
Gal kuri netingėsit pabandyt, aš irgi ieškosiu medaus. IKI. bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgailis @ 2005 04 28, 14:58)
Stiklinė vandens, šaukštelis medaus, vienos citrinos sultys. Čia receptėlis arbatytės, kurią reikia gerti ryte nieko nevalgius, po to dar valandą nieko neimti į burną, net kavos... Paskui sako, galima kirsti bet ką, arbatėlė daranti stebuklus: svoris krinta, organizmas valosi...
Tik va, bėda, dar nepabandžiau...Gyvenu kaime, o nesusišaudau medaus.
Sesuo rekomendavo, bet ir ji nebandė - aukšta ir liekna kaip nendrė, net graudu  cry.gif
Gal kuri netingėsit pabandyt, aš irgi ieškosiu medaus. IKI.  bye1.gif


Kol dirbau, gėriau tai, tik ne su visa citrina, o su puse arba su vitaminu C. Nežinau dėl svorio, bet kad nuo peršalimo ligų patikimai saugo- faktas. good.gif O jei tas gėrimėlis dar ir šaltas- labai gerai padeda prasiš...kt. mirksiukas.gif Tai tiek žinių.
Atsakyti
QUOTE(meshkute_nida @ 2005 04 28, 20:50)
Kol dirbau, gėriau tai, tik ne su visa citrina, o su puse arba su vitaminu C. Nežinau dėl svorio, bet kad nuo peršalimo ligų patikimai saugo- faktas. good.gif O jei tas gėrimėlis dar ir šaltas- labai gerai padeda prasiš...kt. mirksiukas.gif Tai tiek žinių.


tas gėrimas turėtų būti kambario temperatūros ir gerti jį reikia mažais gurkšneliais.Po to tikrai mažiausiai1val.nereiktų nieko nei valgyt,nei gert biggrin.gif
Atsakyti
Virgailis, tai skai sunkiai tau sekasi:) man irgi sunkiai su mano 4 kg kazkaip nejudu i prieki, bet labai viliuosi, kad iki geguzes 26, t.y. mano gimtadienio juos pamazinsiu:) labai tikiuosi, jei mamyte neatsers manes namuose:) dabar sveriu 64 iki pilnos laimes turiu buti 60 kg, panasiaia kaip ir tu, tad sekems tau:) i tavo vakareli tai nevaziuosiu, bet moraliskia tave galiu palaikyti:)
Atsakyti
g.gif Kažkas, ar dievas angel_not.gif , ar nelabasis devil.gif labai smagiai šaiposi iš beveik visų mano planų. Gegužės 1 d. turėjau lįst į šaltą ežero vandenį, susirgo mano abu vaikai ir tądien rūpėjo ne važiavimas dviračiu, ar lindimas į ežerą... Nuo zirzimų, verksmų ir kt. su tuo susijusių rūpesčių nukrito 1 kg.mano smegenų svorio wacko.gif Dabar man baisi sloga..., koks čia gali būti sportavimas... showoff.gif Jums leidus, imu 3 dienoms ATLEIDIMĄ. Turiu atstatyti bent prarastą smegenų svorį hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgailis @ 2005 05 04, 08:44)
g.gif Kažkas, ar dievas  angel_not.gif , ar nelabasis devil.gif labai smagiai šaiposi iš beveik visų mano planų. Gegužės 1 d. turėjau lįst į šaltą ežero vandenį, susirgo mano abu vaikai ir tądien rūpėjo ne važiavimas dviračiu, ar lindimas į ežerą... Nuo zirzimų, verksmų ir kt. su tuo susijusių rūpesčių nukrito 1 kg.mano  smegenų svorio  wacko.gif Dabar man baisi sloga..., koks čia gali būti sportavimas... showoff.gif Jums leidus, imu 3 dienoms ATLEIDIMĄ. Turiu atstatyti bent prarastą smegenų svorį  hi.gif



O.k. trumpą nedarbingumą, manau, galime tau suteikti biggrin.gif
Sveikit.
Atsakyti
QUOTE(Virgailis @ 2005 05 04, 08:44)
g.gif Kažkas, ar dievas  angel_not.gif , ar nelabasis devil.gif labai smagiai šaiposi iš beveik visų mano planų. Gegužės 1 d. turėjau lįst į šaltą ežero vandenį, susirgo mano abu vaikai ir tądien rūpėjo ne važiavimas dviračiu, ar lindimas į ežerą... Nuo zirzimų, verksmų ir kt. su tuo susijusių rūpesčių nukrito 1 kg.mano  smegenų svorio  wacko.gif Dabar man baisi sloga..., koks čia gali būti sportavimas... showoff.gif Jums leidus, imu 3 dienoms ATLEIDIMĄ. Turiu atstatyti bent prarastą smegenų svorį  hi.gif

Bijau gąsdint, Virgailis fear.gif , bet man šita istorija su vaikų ligom tęsiasi jau mėnesį... verysad.gif Taip kad gydyk vaikus, o visa kita- palauks. Tik nevalgyk dėl streso!
Atsakyti
Vakar dar netikėtai užgriuvo tolimi svečiai. Taigi toks apvalus apvalus giminaitis manęs paklausė, GAL TU VĖL LAUKIES bash.gif bash.gif bash.gif. Na palauk, tu... gun_smilie.gif Metu lašinyčius pioneer.gif IIki.
Atsakyti