Įkraunama...
Įkraunama...

Metu gėlėtą pavasario pirštinę...

QUOTE(Smurka @ 2005 04 12, 10:10)
11 diena kaip ir vakar buvo g.gif kur ataskaita?



Smurka, Tu griežčiausiai į mano sąžinę SPARDAI blush2.gif biggrin.gif blush2.gif biggrin.gif blush2.gif
Manot labai smagu duoti ataskaitą, kuri cry.gif ...
Šiandien sveriu 64,3, o dienos lekia lekia kaip bepročiai arkliai
Nusidėjau, bet tik šiek tiek..., nepabėgau į krūmus ir nepabėgsiu. Iki.
Atsakyti
hi.gif Neturiu aš tos valios tiek, kiek reiktų gudruoliškiems mano lieknėjimo būdams įgyvendint cray.gif Ir vis realesnė vakarėlio grėsmė..., jau sučiumpu save bekuriant RIEBALINIO STRIPTIZO choreografiją cry.gif Nebent pavyktų prikalbint tokią sveikuolę, bėgikę, fanatikę beveik kaimynę merginą su manim į kitą ežero pusę maudytis trenktis... g.gif Oi gera būtų, jei nors mėnesį ji su manim susimestų, tada gal ir pavyktų, nes ta merginutė nesupranta frazių; GI LYJA, SKAUDA RAUMENYS, NUO RYTOJAUS PRADEDAM... Ir linksmiau dviese būtų. Dar bandysiu . pioneer.gif IKI.
Atsakyti
QUOTE(Virgailis @ 2005 04 21, 21:41)
Manot labai smagu duoti ataskaitą, kuri  cry.gif  ...
Šiandien sveriu 64,3, o dienos lekia lekia kaip bepročiai arkliai
Nusidėjau, bet tik šiek tiek..., nepabėgau į krūmus ir nepabėgsiu. Iki.


Virgailis, juk viskas eina geryn - juk numetei šiek tiek thumbup.gif .

Aš irgi prisijungiu prie "vakarėlio", tik gal ne tuo atveju, kai nepasiseks, bet tuo atveju, kai mes visos pasieksime norimo rezultato- tada irgi galėtume paūžti drinks_cheers.gif
Aš sveriu apie 65 kg, noriu numesti bent 5, taigi irgi prisidedu ir labai stengsiuosi.
Antra savaitė geriu valomąją arbatą, tai ką suvalgau - tą tuoj pat iškakoju biggrin.gif , pradėjau mankštintis, bandysiu žiūrėt ką ir kiek valgau, t.y. mažinti kalorijų kiekį.

Tai va - toks planas. Tikiuosi mums pavyks. Pirmyn dručkės mirksiukas.gif metam svorį.
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2005 04 22, 09:57)

Antra savaitė geriu valomąją arbatą, tai ką suvalgau - tą tuoj pat iškakoju  biggrin.gif , pradėjau mankštintis, bandysiu žiūrėt ką ir kiek valgau, t.y. mažinti kalorijų kiekį.

Tai va - toks planas. Tikiuosi mums pavyks.  Pirmyn dručkės  mirksiukas.gif metam svorį.



O kokią arbatą geri?
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 04 22, 10:04)
O kokią arbatą geri?



Ta arbata vadinasi KANKURA lygtai, man ją bendradarbė suveikė per savo draugę, ta draugė dar per kažką. Ten paprasta žolių arbata - kinietiška. Už ją sumokėjau 30 litų (apie 200 g). Ji pagreitina medžiagų apytaką, vienu žodžiu maistą nespėjai suvalgyti, o jau reikia eit "ant puodo" tongue.gif. Nu ji pravalo žarnyną nuo visokių sankaupų. O šiaip poveikio kažkokio kol kas nelabai jaučiu, todėl ir reikia pataikyti maistą ir užsiimti sportu. rolleyes.gif
Atsakyti
O gal kas žinote kur Vilniuj įsigyti panašios arbatos?
Atsakyti
Tai tų valomųjų arbatų visokių vaistinėse yra, tik kai kitų nebandžiau, tai nežinau kuri veiksmingesnė...
Atsakyti
pasisakysiu ir as... vis tebesveriu 67... bet pazadu nuo ryt laikytis, prisiziureti, maziau uzkandziauti.... rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif nu noriu iki happybday.gif numesti 4-5kg. gimtadienis 05 20.greit doh.gif doh.gif doh.gif tikiuosi, kad man pasiseks... 4u.gif 4u.gif 4u.gif nekenciu saves dabar, nes esu bevale-vis saldumynus kemsu... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
Ojojoj, mano lašinukai visai nenori tirpti schmoll.gif Svoris kaip įkaltas stovi vietoje - 65 kg. Reikia dar intensyviau sportuoti...
Stebuklų nebūna, taigi mergičkos, nepasiduokim. Mes galim nugalėti tuos lašiakus mirksiukas.gif
Atsakyti
tai Miga, nepasigyrei kaip sportuoji? o arbatėlė tai brangi.. nors 200g gan daugokai.. neaišku kaip ten su medžiagų apykait,a bet suprantama kad varo tau tai per visus galus..
Atsakyti
QUOTE(MIGA @ 2005 04 22, 14:45)
Tai tų valomųjų arbatų visokių vaistinėse yra, tik kai kitų nebandžiau, tai nežinau kuri veiksmingesnė...


Esu iš bandžiusi gal kokias 4 rūšis įvairių valomųjų arbatėlių ir jokio poveikio nepajutau, tik viena Gracija - 1 , man atrodo padeda šalinti skysčius iš organizmo, kažin ar tai gerai, man labiau reikėtų, kad tirščius šalintų... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(lepune @ 2005 04 26, 13:55)
tai Miga, nepasigyrei kaip sportuoji? o arbatėlė tai brangi.. nors 200g gan daugokai.. neaišku kaip ten su medžiagų apykait,a bet suprantama kad varo tau tai per visus galus..




Ai, tie mano sportai, tai žinai... Nu darau atsilenkimus ir tiek, kojas kilnoju, atsispaudimus darau, bet tos, kurios rimtai treniruojasi, tai mano pastangas pavadintų lengvu apšilimu biggrin.gif , man vis laiko trūksta - pasilankstau 10-15 min, biškį mažoka... Bet vis geriau negu nieko, ane?
O arbatėlė man gera tuo, kad neužsilaiko tie "tirštimai", nes mano organizmas linkęs į vidurių užkietimą. Dabar varau 2-3 kartus į tuliką, tai jaučiuosi tokia lengva visada... tongue.gif
Atsakyti