Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(Ramuneg @ 2006 05 18, 15:00)
Prieš pastojant tikrai nieko nėra leidžiama. Suleis tik 28 savaitę ir po gimdymo.  Jei neturėjai persileidimų ir abortų, rizika, kad su pirmu nėštumu atsiras antikūnių beveik lygi 0.
Sėkminogo pastojimo!!!!  thumbup.gif


Planuoju mano pirmąjį neštumą, todėl iškilo tokių klausimų. Labai ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
vakar skaiciau apie tai ir buvo parasyta kad jei randa antikuniu tai net gali gyd liepti anksciau gimdyt...o jei yra visai blogai leliukui perpila krauja.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 23, 22:37)
vakar skaiciau apie tai ir buvo parasyta kad jei randa antikuniu tai net gali gyd liepti anksciau gimdyt...o jei yra visai blogai leliukui perpila krauja.... doh.gif

blink.gif oho nežinojau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2006 05 24, 08:22)
blink.gif oho nežinojau blink.gif

bet jei tu laukies pirmo leliuko ir neturejai persileidimo tai tau tas negriasia thumbup.gif man kadangi pries si nestuma nestuke.gif turejau net 2 persileidimus tai stebejo antikunius bet ju vistiek nerado thumbup.gif thumbup.gif todel tik 28sav suleido ta kakcina ir daba ramu....
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 24, 08:50)
bet jei tu laukies pirmo leliuko ir neturejai persileidimo tai tau tas negriasia  thumbup.gif  man kadangi pries si nestuma  nestuke.gif  turejau net 2 persileidimus tai stebejo antikunius bet ju vistiek nerado  thumbup.gif  thumbup.gif  todel tik 28sav suleido ta kakcina ir daba ramu....


Ačiū indrutee už informaciją blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sivana @ 2006 05 24, 09:02)
Ačiū indrutee už informaciją blush2.gif  4u.gif

ner uz ka ax.gif tiesiog skaitau knygute ir jei ka randu aktualaus kodel neparasius nes juk tikrai mums reik tos informacijos ypac toms kurios pastojo pirma kart nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 05 24, 07:07)
ner uz ka  ax.gif  tiesiog skaitau knygute ir jei ka randu aktualaus kodel neparasius nes juk tikrai mums reik tos informacijos ypac toms kurios pastojo pirma kart  nestuke.gif

Sveika 4u.gif , tai Tu nori pasakyti,kad man nereikia visiskai jaudintis ,pas mane jokiu galimybiu,kad prades gamintis antikuniai? g.gif Mano kraujas ,,-'' nestumas pirmas ir pries tai neturejau jokiu persileidimu...Aisku man niekas nieko nepranese apie ju gaminimasi kraujyje,bet as ir nesitikiu sitoj grazuoliu saly,nes cia jie abortu nedaro,jokiu baikeliu nekrecia,vakcina leidzia kiek zinau kaip pagimdai priklausomai nuo vaikelio kraujo,kad apsaugot antraji...As mazai ka nusimanau sitoj srity,bet bent jau tiek girdejau is gimdziusiu su ,,-'' ....
Atsakyti
Na va, as jau pagimdziau, nesutapo musu nei rezusai, nei grupes. Kadangi nestumo metu nerado antikuniu ir suleido globulino, tai mazei del to nieko blogo. Man suleido globulina ir viskas.
Bet grupiu nesutapimas yra blogiau nei rezusu, del to mus ilgiau laike ligonineje, gelta stipresne pasireiske ir netgi pirma para, tas K... testas buvo teigiamas.

o del tu antikuniu, tai net jei persileidimas buvo ir po to nieko nesuleido, tai nebutinai ju atsiras, nes kad atsirastu, i mamos krauja turi patekti pakankamas kiekis kito rezuso kraujo, kad atsirastu antikuniai.
Atsakyti
Nu aisku smile.gif Tiesiog kiekvienai,vis kitaip,niekad negali zinot,kaip butent Tau nutiks... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na ir prisiskaiciau cia..Bet man gyditoja nieko neskae mano 3+ o draugo 1 -..kazi ar labai cia blogai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2006 06 01, 20:00)
Sveikos,
Na ir prisiskaiciau cia..Bet man gyditoja nieko neskae mano 3+ o draugo 1 -..kazi ar labai cia blogai?  g.gif

Kiek girdejau tai daug baisiau kaip moters - ,as manau ,kad cia viskas del galimu persileidimu.
Atsakyti
QUOTE(Peskute @ 2006 05 26, 21:20)
g.gif Mano kraujas ,,-'' nestumas pirmas ir pries tai neturejau jokiu persileidimu...Aisku man niekas nieko nepranese apie ju gaminimasi kraujyje


Tau kas menesi vis vien turi skirti kraujo tyrima, kuris nustato, ar tie antikuniai pradeda gamintis, ar ne. Jei nepradeda, tai 28 sav. gausi vakcina, o jei prades (tfu, tfu, tfu), tai gydytojas turi spresti apie tolimesnius veiksmus nestumo metu. Cia jau anksciau rase merginos apie tai smile.gif

QUOTE(Dzada @ 2006 06 01, 22:00)
Sveikos,
Na ir prisiskaiciau cia..Bet man gyditoja nieko neskae mano 3+ o draugo 1 -..kazi ar labai cia blogai?  g.gif


Vyro minusine kraujo grupe esant tavo teigiamai nieko nereiskia, nepergyvenk!
Atsakyti