Įkraunama...
Įkraunama...

kraujo grupės ir jų suderinamumas

QUOTE(Dzada @ 2006 06 01, 22:00)
Sveikos,
Na ir prisiskaiciau cia..Bet man gyditoja nieko neskae mano 3+ o draugo 1 -..kazi ar labai cia blogai?  g.gif

na cia nieko tokiu nestuke.gif
Atsakyti
Va ir as dabar susimasciau ir galvoju,mano kraujas 4+,o maniskio net nezinau,bet kaip supratau jei mano plius nera skirtumo,kad vyrelio butu minusas ir nieko vaikui nenutiks.Ar as kazka blogai supratau??? g.gif Kada jau nerimaut pradet ar geriau su daktare issiaiskint?
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 07, 14:28)
Va ir as dabar susimasciau ir galvoju,mano kraujas 4+,o maniskio net nezinau,bet kaip supratau jei mano plius nera skirtumo,kad vyrelio butu minusas ir nieko vaikui nenutiks.Ar as kazka blogai supratau??? g.gif Kada jau nerimaut pradet ar geriau su daktare issiaiskint?

Siaip tai visi sako,kad jeigu vyro '' - '' tai nereikia pergyventi del to,bet tikrai nepakenks jeigu siuo klausimu pasiteirausi pas gydytoja.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 07, 16:28)
Va ir as dabar susimasciau ir galvoju,mano kraujas 4+,o maniskio net nezinau,bet kaip supratau jei mano plius nera skirtumo,kad vyrelio butu minusas ir nieko vaikui nenutiks.Ar as kazka blogai supratau??? g.gif Kada jau nerimaut pradet ar geriau su daktare issiaiskint?


Tikrai nera pagrindo nerimauti! smile.gif
Atsakyti
aš dar nesilaukiu, bet jau domiuosi įvairiais dalykais apie mažiulius... o jeigu pas mane yra - , o pas mano vyrą +- (čia retas atvejis, bet tokių žmonių yra).. kaži kaip čia gausis pas mus???
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 08, 13:45)
aš dar nesilaukiu, bet jau domiuosi įvairiais dalykais apie mažiulius...  o jeigu pas mane yra - , o pas mano vyrą  +- (čia retas atvejis, bet tokių žmonių yra).. kaži kaip čia gausis pas mus???

Sveika,nu cia tai geras.As aplamai apie tokia kraujo grupe pirma kart girdziu,tikrai reta... g.gif Tiesiog uzklausk,daktares kas tokiais atvejais gaunasi???Idomu.
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 08, 15:45)
aš dar nesilaukiu, bet jau domiuosi įvairiais dalykais apie mažiulius...  o jeigu pas mane yra - , o pas mano vyrą  +- (čia retas atvejis, bet tokių žmonių yra).. kaži kaip čia gausis pas mus???

gal as kanors ne taip perskaiciau g.gif bet nesu to girdejus
Atsakyti
g.gif Aha idomiai cia,ir as nesu girdejus g.gif
Atsakyti
tai aš irgi nebuvau girdėjus, bet kai mano brangusis man taip pasakė tai buvau nustebus, kad taip įmanoma... ir beje mano mamos bendradarbis irgi su tokiu krauju +-, ir turi 2 grazias mergaites bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 15, 08:05)
tai aš irgi nebuvau girdėjus, bet kai mano brangusis man taip pasakė tai buvau nustebus, kad taip įmanoma...  ir beje mano mamos bendradarbis irgi su tokiu krauju +-, ir turi 2 grazias mergaites  bigsmile.gif

Na va matai.Tiesiog galvok,kad ir Tau gims grazuciai vaikuciai... thumbup.gif
Atsakyti
as irgi pirma karta isgirdau, kad gali buti +- rh blink.gif
Atsakyti
QUOTE(memoire @ 2006 06 15, 10:05)
tai aš irgi nebuvau girdėjus, bet kai mano brangusis man taip pasakė tai buvau nustebus, kad taip įmanoma...  ir beje mano mamos bendradarbis irgi su tokiu krauju +-, ir turi 2 grazias mergaites  bigsmile.gif

pasirodo ir taip buna ... g.gif
Atsakyti