Įkraunama...
Įkraunama...

Breketininkių pokalbiai

QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 11:06)

Buvai teatre? ax.gif

Matėt, Zareckas-Choras su breketais biggrin.gif Baisiai švepluoja cool.gif


nea, sekmadieni eisim. buvau automobiliu turguj mirksiukas.gif

nea, nemaciau. su kokiais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2008 01 15, 10:35)
nu tai irgi bus zandikaulio kapsules patempimas ar koks ten biesas, jau nebepamenu  man sake, kad daug kam po breketu iskyla tokiu bedu

nereik man jokiu biesu schmoll.gif bet man ne istisai skauda, as kazkada buvau pastebejus, paskui praejo, daba vel buvo uzeja ir praejo g.gif cia gal kai keptos duonos pagrauziu, tada ir uzeina mastau.gif

QUOTE(daivasta @ 2008 01 15, 11:36)
aciu

man dar iki siol skauda

o smilkini irgi skauda? g.gif as bandziau visa kalte kokiam persalimui suversti, bet kad nepersalau biggrin.gif

QUOTE(Ziuzia @ 2008 01 15, 11:36)
Yra yra naujokiu. Tik klausti kol kas nera ka. Pirmas savaites neshiojam, koshes ir tyreles valgom, svori sekmingai metam ir zhiuresim, kas bus toliau

4u.gif sveika prisijungus ir lengvo tau nesiojimo biggrin.gif

QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 12:06)
1.daivasta, čia tik Zuikis pas mus mokytas labai, jai tik mokslai dabar galvoj - matai koks įkvėpimas ją apėmęs - neįtikėtina thumbup.gif savo berniuko per mokslus nepamiršai, Zuiki?

2. O tu galvojai, kad aš kokia tai super blond? aišku turiu 2 diplomus (2 - aukštojo mokslo, o kiek dar turiu šiaip bele kokių ) trečias reikalingas tik asmeninėms ambicijoms patenkinti ir kokią čia aš klaidą padariau? ko tai nematau savo klaidų, tik džiaugsmą begalinį

3. Matėt, Zareckas-Choras su breketais. Baisiai švepluoja

1. ne tik mokslai tongue.gif turiu dar viena, ne ka prastesni lotuliukas.gif reikala ir su savo vyru tongue.gif o mokslai tai jo, mane uzveze doh.gif noriu paskutinio egzo gauti 10 ir po to dar noriu gauti stipedija doh.gif

2. nea, as paprasciausia nezinojau tongue.gif o gal ir zinojau, bet neuzfiksavau g.gif
o ka tu baigus jei ne paslaptis? g.gif pirma specialybe tai zinau, o antra? g.gif o klaida ta, del kurios dabar tau dilema pasistojus biggrin.gif daryti, ar nedaryti biggrin.gif sakau man susisvaigo, kad as noriu teise baigt dar doh.gif

3. nea, nemaciau

Papildyta:
QUOTE(Ziuzia @ 2008 01 15, 12:18)
Ash irgi gerokai shvepla smile.gif Kazhkaip trukdo jie man kalbet ir viskas wink.gif

lankas gal tas kur prie gomurio trukdo? g.gif nesuprantu kas dar galetu trukdyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2008 01 15, 11:33)
nea, sekmadieni eisim. buvau automobiliu turguj

Tai tada pirmiausia plačiau apie automobilį, o po to apie spektaklį po sekmadienio mirksiukas.gif

QUOTE(Zuiqtis @ 2008 01 15, 11:49)
1. reikala ir su savo vyru  tongue.gif  o mokslai tai jo, mane uzveze  doh.gif  noriu paskutinio egzo gauti 10 ir po to dar noriu gauti stipedija
2. nea, as paprasciausia nezinojau tongue.gif o gal ir zinojau, bet neuzfiksavau  g.gif
o ka tu baigus jei ne paslaptis?  g.gif  pirma specialybe tai zinau, o antra?  g.gif  o klaida ta, del kurios dabar tau dilema pasistojus  biggrin.gif  daryti, ar nedaryti biggrin.gif  sakau man susisvaigo, kad as noriu teise baigt dar
3. lankas gal tas kur prie gomurio trukdo?  g.gif  nesuprantu kas dar galetu trukdyti

1. good.gif kad vyras nepamirštas lotuliukas.gif ir jei rimtai, tai tavo iniciatyva dėl mokslų labai sveikintina good.gif
2. baigus tai aš dar ir kažkokį niekam nereikalingą mėšlą - soc. darbą (VU) doh.gif Kodėl niekas manęs nepaprotino laiku? cool.gif Todėl ir dabar galvoju (ir visi mane protina), ar taip labai man reikia/reikės (kas žino?) teisės g.gif OK, baigiu. O tu dėl teisės kol kas neskubėk, pabaik šitą ir tada jau pajausi, reik ar nelabai.
3. aš irgi tik dėl to lanko švepluodavau, dėl breketų turbūt kad nea rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 13:07)
Tai tada pirmiausia plačiau apie automobilį, o po to apie spektaklį po sekmadienio mirksiukas.gif
1. good.gif kad vyras nepamirštas lotuliukas.gif ir jei rimtai, tai tavo iniciatyva dėl mokslų labai sveikintina good.gif
2. baigus tai aš dar ir kažkokį niekam nereikalingą mėšlą - soc. darbą (VU) doh.gif Kodėl niekas manęs nepaprotino laiku? cool.gif Todėl ir dabar galvoju (ir visi mane protina), ar taip labai man reikia/reikės (kas žino?) teisės g.gif OK, baigiu. O tu dėl teisės kol kas neskubėk, pabaik šitą ir tada jau pajausi, reik ar nelabai.
3. aš irgi tik dėl to lanko švepluodavau, dėl breketų turbūt kad nea rolleyes.gif

1. blush2.gif

2. kodel niekam nereikalinga? kliedi man atrodo biski tongue.gif zinai, pameni klausiau kur ieskoti man skelbimu mirksiukas.gif tai va, susiradau as juos internete, o ten vien soc. moklsus baigusiu reikia, dar prie to pacio ekonomika, administravimas tinka, o manes niekam nereikia unsure.gif doh.gif taip kad sedek ir nekvarksek lotuliukas.gif
o i teise as ir nestoju dabar biggrin.gif pagyvensim pamatysim, man cia susisviete kazkaip, nieko, gal pereis.. lotuliukas.gif o gal ko kito dar uzsimanysiu biggrin.gif

3. ale tau ta lanka islupo paskui, ane? kai pasiskundei biggrin.gif as tai ji visa laika atnesiojau ir nesveplavau, nors gal biski g.gif kazkada lyg ir skundziausi, kad pastaba tokia gavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 12:07)
Tai tada pirmiausia plačiau apie automobilį, o po to apie spektaklį po sekmadienio mirksiukas.gif


volvo v40, zalias mirksiukas.gif kol kas ne man, mano berniukui mirksiukas.gif as gi vis dar ant teisiu islaikymo ribos balansuoju ir niekaip i reikiama puse nepersveriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2008 01 15, 12:19)
2. kodel niekam nereikalinga? kliedi man atrodo biski tongue.gif zinai, pameni klausiau kur ieskoti man skelbimu  mirksiukas.gif  tai va, susiradau as juos internete, o ten vien soc. moklsus baigusiu reikia, dar prie to pacio ekonomika, administravimas tinka, o manes niekam nereikia  unsure.gif  doh.gif  taip kad sedek ir nekvarksek  lotuliukas.gif 
o i teise as ir nestoju dabar biggrin.gif pagyvensim pamatysim, man cia susisviete kazkaip, nieko, gal pereis..  lotuliukas.gif  o gal ko kito dar uzsimanysiu biggrin.gif

3. ale tau ta lanka islupo paskui, ane? kai pasiskundei biggrin.gif as tai ji visa laika atnesiojau ir nesveplavau, nors gal biski  g.gif  kazkada lyg ir skundziausi, kad pastaba tokia gavau  biggrin.gif

2. Soc. darbas ir soc. mokslai yra kas kita tongue.gif Mano sesė sociologijos magistrą baiginėja, jos biškį geresnis pasirinkimas negu mano mirksiukas.gif
Beje, kai aš jau turiu darbą ir kažkaip nesišviečia artimiausiu metu jo pakeitimas, tai man tikrai nesvarbu kokius aš mokslus baigus, bet va jeigu reikėtų rimtai kokią naują darbo vietą šturmuot - būtų biškelį sarmata dėl tų diplomų. Nors realiai koks skirtumas - dabar jau daugiau į darbo patirtį žiūrėtų cool.gif Aš norėčiau ryšių su visuomene mokslų diplomo, gal perstot iš naujo? lotuliukas.gif
3. Man lanko neišėmė dėl pasiskundimo rolleyes.gif galiu skųstis kiek noriu, reikia, tai reikia. Tiesiog jį panešiojau kokį pusmetį, praplėtė žabtus lotuliukas.gif ir viskas - darbas atlikas ir lankas nereikalingas patapo.

QUOTE(Piktoji Fėja @ 2008 01 15, 12:23)
volvo v40, zalias  mirksiukas.gif kol kas ne man, mano berniukui  mirksiukas.gif as gi vis dar ant teisiu islaikymo ribos balansuoju ir niekaip i reikiama puse nepersveriu

Aišku nepersversi, jeigu niekaip neužsiregistruosi egzo laikymui tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 12:07)
2. baigus tai aš dar ir kažkokį niekam nereikalingą mėšlą - soc. darbą (VU) doh.gif

BrBk, tai mes tuomet turėjom koridoriuose susitikt, nes tą patį fakultetą esam baigę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2008 01 15, 13:23)
as gi vis dar ant teisiu islaikymo ribos balansuoju ir niekaip i reikiama puse nepersveriu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

a tu zinaisi kad nuo liepos ar nuo kada ten, jau kai laikysi, teks paskui kas pora metu perlaikinet doh.gif va sitas istatymas mane paskatino paskubet biggrin.gif

QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 13:30)
2. Soc. darbas ir soc. mokslai yra kas kita tongue.gif Mano sesė sociologijos magistrą baiginėja, jos biškį geresnis pasirinkimas negu mano mirksiukas.gif
Beje, kai aš jau turiu darbą ir kažkaip nesišviečia artimiausiu metu jo pakeitimas, tai man tikrai nesvarbu kokius aš mokslus baigus, bet va jeigu reikėtų rimtai kokią naują darbo vietą šturmuot - būtų biškelį sarmata dėl tų diplomų. Nors realiai koks skirtumas - dabar jau daugiau į darbo patirtį žiūrėtų cool.gif Aš norėčiau ryšių su visuomene mokslų diplomo, gal perstot iš naujo? lotuliukas.gif
3. Man lanko neišėmė dėl pasiskundimo rolleyes.gif galiu skųstis kiek noriu, reikia, tai reikia. Tiesiog jį panešiojau kokį pusmetį, praplėtė žabtus lotuliukas.gif ir viskas - darbas atlikas ir lankas nereikalingas patapo.
Aišku nepersversi, jeigu niekaip neužsiregistruosi egzo laikymui tongue.gif

2. ania g.gif nezinojau kad tarp anu kazkoks skirtumas yra.. biggrin.gif mastau.gif
o kodel sarmata turint du diplomus? unsure.gif
rysiu su visuomene tik dabar uzsimanei? biggrin.gif

3. nu gerai gerai, ne del paprasymo, bet as atamenu kaip tu del jo skundeisi tongue.gif o as tai iki paskutiniu menesiu marods ji nesiojau g.gif
Atsakyti
Na lanko pas mane jokio nera. Bet kad priekiniai dantukai nekliutu uzh apatiniu (kol persimes sakandis), tai man sakandi sukele kazhkur apie 3-4 mm. T.y. tarp priekiniu dantu dabar toks plyshys. Nu nemoku ash ishtarti nei "s", nei "sh", kai priekiniu dantu sukasti neimanoma biggrin.gif Shvepluoju smile.gif Na, ir trikdo ta virshutine lupa gerokai pakelta... Jau iprantu po truputi, bet vistiek kaip ishtinusi man atrodo smile.gif Visada vaikshchiojau kietai suspaustom lupom ir sukastais dantim, o dabar esu priversta nuolat buti atpalaiduotais zhandikauliais smile.gif Shiaip nesakau, kad negrazhu (pati sau moterishkesne atrodau), tik labai neiprasta smile.gif Dar koleges kartais padrasina: tu neslepk tu breketu po lupom, kai juokiesi, visai grazhu... O ash juos slepiu, ne todel, kad negrazhu, bet kad kazhkaip nepatogu. Kad pakelt lupas virsh breketu linijos tiesiog daugiau pastangu reikia, nei nesijuokt pernelyg plachiai...
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2008 01 15, 12:54)
BrBk, tai mes tuomet turėjom koridoriuose susitikt, nes tą patį fakultetą esam baigę

Jo bigsmile.gif Tu irgi mokeisi Filosofijos fake? bigsmile.gif Ką ir kada baigei? šiaip aš tai neakivaizdžiai studijavau, retai būdavau cool.gif

QUOTE(Zuiqtis @ 2008 01 15, 13:36)
1. a tu zinaisi kad nuo liepos ar nuo kada ten, jau kai laikysi, teks paskui kas pora metu perlaikinet  doh.gif  va sitas istatymas mane paskatino paskubet biggrin.gif
2. ania  g.gif  nezinojau kad tarp anu kazkoks skirtumas yra..
o kodel sarmata turint du diplomus?
rysiu su visuomene tik dabar uzsimanei?

3. nu gerai gerai, ne del paprasymo, bet as atamenu kaip tu del jo skundeisi  tongue.gif  o as tai iki paskutiniu menesiu marods ji nesiojau

1. Nu, Zuiki, tu unreal thumbup.gif jau ir teises eisi laikyt? Aš apakus geraja prasme drinks_cheers.gif Sakyčiau gal tau netgi Vilnius išėjo į naudą, nes kai sėdėdavai Kaune, tai nieko apart supermamos ir neveikdavai tongue.gif Jaučiu grand pasikeitimus tavo smgenuose (nu ne, dar aš ne aiškiaregė visgi lotuliukas.gif), bent jau mintyse ir siekiuose tai tikrai lotuliukas.gif
2. Du diplomus turint tai krūta lotuliukas.gif bet jeigu jie būtų kokie nors pvz. tarptautiniai santykiai ir diplomatija ir pan. Manieji tokie žemiški, paprasti. O soc. mokslai tai yra politologija, psichologija, lyg. filosofija ir pan. O soc. darbas tai ir diedukų dundžių valymas senelių namuose ir darbas soc. skyriuose savivaldybėj, vaikų namuose ir pan. - čia jau kaip pasiklosi, taip išsimiegosi lotuliukas.gif Man nereikia šito diplomo, nesvarbu, kad jis skamba socialinio darbo vadyba - tipo krūčiau doh.gif cool.gif Jau geriau istorija cool.gif
Tiesa, ryšių su visuomene jau seniai norėjau, tik kad į VU Žurnalistikos (ar Komunikacijos) faką seniau lyg nepriėmė baigus kitos krypties mokslus...
Papildyta:
QUOTE(Ziuzia @ 2008 01 15, 14:49)
Dar koleges kartais padrasina: tu neslepk tu breketu po lupom, kai juokiesi, visai grazhu... O ash juos slepiu, ne todel, kad negrazhu, bet kad kazhkaip nepatogu.

Labai teisingai kolegės sako 4u.gif
Tiek, kad iš pradžių gal keista dėl kreivų dantų (jeigu jei kreivi) vaipytis drąsiai, bet kai dantukai išsilygina, šypsotis tikrai reikia visa burna, va taip biggrin.gif nes biškelį kvailai atrodo, kai kažką slepi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2008 01 15, 15:49)
Visada vaikshchiojau kietai suspaustom lupom ir sukastais dantim, o dabar esu priversta nuolat buti atpalaiduotais zhandikauliais. Shiaip nesakau, kad negrazhu (pati sau moterishkesne atrodau), tik labai neiprasta. Dar koleges kartais padrasina: tu neslepk tu breketu po lupom, kai juokiesi, visai grazhu... O ash juos slepiu, ne todel, kad negrazhu, bet kad kazhkaip nepatogu. Kad pakelt lupas virsh breketu linijos tiesiog daugiau pastangu reikia, nei nesijuokt pernelyg plachiai...

as irgi is pradziu slepiau blush2.gif stengiausi nesijuokti biggrin.gif

QUOTE(BrBk @ 2008 01 15, 16:06)
1. Nu, Zuiki, tu unreal thumbup.gif jau ir teises eisi laikyt? Aš apakus geraja prasme drinks_cheers.gif Sakyčiau gal tau netgi Vilnius išėjo į naudą, nes kai sėdėdavai Kaune, tai nieko apart supermamos ir neveikdavai tongue.gif Jaučiu grand pasikeitimus tavo smgenuose (nu ne, dar aš ne aiškiaregė visgi), bent jau mintyse ir siekiuose tai tikrai
2. Du diplomus turint tai krūta lotuliukas.gif bet jeigu jie būtų kokie nors pvz. tarptautiniai santykiai ir diplomatija ir pan. Manieji tokie žemiški, paprasti. O soc. mokslai tai yra politologija, psichologija, lyg. filosofija ir pan. O soc. darbas tai ir diedukų dundžių valymas senelių namuose ir darbas soc. skyriuose savivaldybėj, vaikų namuose ir pan. - čia jau kaip pasiklosi, taip išsimiegosi lotuliukas.gif Man nereikia šito diplomo, nesvarbu, kad jis skamba socialinio darbo vadyba - tipo krūčiau doh.gif  cool.gif Jau geriau istorija
Tiesa, ryšių su visuomene jau seniai norėjau, tik kad į VU Žurnalistikos (ar Komunikacijos) faką seniau lyg nepriėmė baigus kitos krypties mokslus...

1. nugi man tik vaziavimas likes, pravazineti ir issilaikyti.. teorija gi issilaikiau elsternu po pirmo kurso lotuliukas.gif neiciau as jokiu teisiu laikytis, net nesiruosiau, nereikalingos man jos, bet va, viena grupioke prigasdijo, kad nuo liepos naujas istatymas, tai jeigu iki liepos neissilaikau, po to kai issilaikysiu, reikes per naujo kas du metus pelaikinet doh.gif tai va, paskatino sits istatymas suskubt..
as jau po biski irgi nebesigailet pradedu kad cia atvaziavau bigsmile.gif ir patikt man kuo toliau tuo labiau cia pradeda bigsmile.gif veiklos kai daugiau, tai ir gyvenimas mielesnis net biggrin.gif tik siandien va laisva diena pasiemiau blush2.gif dar is lovos neislipau blush2.gif

2. a daugiau niekur nera tu visuomenes rysiu? g.gif tu gi gali jeigu ka, ne tik du magistrus turet, bet ir du bakalaurus biggrin.gif o mokintis niekad ne velu lotuliukas.gif
o soc. darbe tai ka jus ten moko? etikos? psichologijos? ir kaip uodegas sluostyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2008 01 15, 15:20)
1. nugi man tik vaziavimas likes, pravazineti ir issilaikyti..
2. as jau po biski irgi nebesigailet pradedu kad cia atvaziavau 
3. a daugiau niekur nera tu visuomenes rysiu?  g.gif  tu gi gali jeigu ka, ne tik du magistrus turet, bet ir du bakalaurus  biggrin.gif  o mokintis niekad ne velu  lotuliukas.gif 
o soc. darbe tai ka jus ten moko? etikos? psichologijos? ir kaip uodegas sluostyt? biggrin.gif

1. Ai, prisimenu, kaip sakei apie teises biggrin.gif
2. fainai, kad Vln patinka, kad jau adaptavaisi - viską randi? nepaklysti? thumbup.gif Man irgi labai patiko, kai ten gyvenau.. ech...
3. Mokė mus soc. darbe ir psichologijos (visokių rūšių) (kaip negaut nuo seno diedo į galvą lotuliukas.gif juokauju juokauju - psichologija turbūt buvo geriausias dalykas ten), sociologijos, kažkokius sociologinius tyrimus darėm, aš jau net ir nepamenu gerai cool.gif bet mokslų man jau gana, nebent toj teisės pasikapstysiu kokius 5 metus lotuliukas.gif
Atsakyti