Įkraunama...
Įkraunama...

Kur laikote kosmetikos priemones?

As ir vonioje beveik viska laikau,o dekoratyvine kosmetika ant tualetinio staliuko.Man ir ne viena karta buvo mintis uzejus,ar jokio poveikio nedaro vonios siluma ir po duso pasklidusi dregme.Manau pargabensiu savo kremus ant tualetinio staliuko
Atsakyti
Mano kosmetika visa keliauja is vonios kambario i miegamaji ir atgal tongue.gif Nes tai ten, tai cia naudoju. smile.gif
Saldytuve laikau tik svirkstus dantu balinimo smile.gif nes juos naudoju karta per 4-6men... ax.gif
Atsakyti
As kosmetika laikau vonioje. Visa laika buvo tokia mintis, kad gal per silta ir per dregna, bet kad dazausi tik vonioj. O miegamajam prie lovos naktiniai veido, ranku ir koju kremai.
Atsakyti
Visa kosmetika gaminama laikyti kambario temperaturoje. Ir vonia jai netinkama ne tiek del silumos, kiek del pastovios temperaturu kaitos: maudomes - oras susyla, tuscia vonia - vel atsala.. Tai kosmetikai meskos paslauga daro.. verysad.gif
Zinoma sampunai, muilai, sveitikliai, prausikliai ir visokie kitokie svarinimosi gaminiai jau ir gaminami su atsparumu tokioms "oru permainoms". A vat dekoratyvines ir ypac veido kremu reiketu pasigailet.. ax.gif
Beje ir kambaryje geriau toliau nuo radijatoriaus ir lango. Pvz jeigu ant komodos, tai reiketu paziuret ar dienos begyje neapsviecia kremuku saulute..
Supergirl shaunuole - spinta ideali apsauga kosmetikai thumbup.gif
O va is turgaus nupirkta kosmetika, arba jei parduotuveje buvusi lentynoje palei saulutes mylima langa - tada jau nieko nebebijo! Nebera kam ten pakenkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2005 03 29, 22:26)

O va is turgaus nupirkta kosmetika, arba jei parduotuveje buvusi lentynoje palei saulutes mylima langa - tada jau nieko nebebijo! Nebera kam ten pakenkt  mirksiukas.gif

tokia kosmetika jau yra sugadinta g.gif
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 03 29, 23:28)
tokia kosmetika jau yra sugadinta g.gif


100% mirksiukas.gif
Beje man teko stebeti viena parduotuves lentynoje stovinti sampuna.. Kai atveze jis buvo skaisciai raudonos spalvos. Veliau po biski ta spalva bluko.. Kai pardave - tai buvo puslitrinis butelys grazaus, balto, perlamutrinio sampuno.. Vis dar pamastau, koki poveiki juto ta pirkeja? g.gif
Atsakyti
Dar verta atkreip dėmesį Sarmose ir Kristianose į kremus, kurie sudėlioti elektros apšviestose lentynėlėse. Ten jie irgi neblogai tušinasi dienų dienas. Kartą kažką paliečiau-dėželė šiltutėlė. Irgi" geras" poveikis tokio sušutusio kremo turėtų būti...
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 03 30, 09:18)
Dar verta atkreip dėmesį Sarmose ir Kristianose į kremus, kurie sudėlioti elektros apšviestose lentynėlėse. Ten jie irgi neblogai tušinasi dienų dienas. Kartą kažką paliečiau-dėželė šiltutėlė. Irgi" geras" poveikis tokio sušutusio kremo turėtų būti...


Visiškai pritariu, nes kartais ir pakuotė spalvą pakeičia nuo tos šviesos, kai dienų dienas jas šildo taip. tai popierius pasireičia, o ką jau kalbėti apie vidų....
Atsakyti
o aš viską laikau vonioj, nes neturiu kur kitur laikyti... miegomajame tokios vietikes neturiu blush2.gif
Atsakyti
As visa savo turta laikau pas save kambari prie veidrodzio biggrin.gif
Atsakyti
as ir visa kosmetika laikau pas save kambary, lentynoje smile.gif
ten labai tinkama temperatura, nioekad nebuna saules, ir gana vesu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 03 30, 13:11)
o aš viską laikau vonioj, nes neturiu kur kitur laikyti... miegomajame tokios vietikes neturiu blush2.gif


Bent jau veiduko kremus pamegink priglaust kur nors i spinta (nu kad ir i stalciu pas kelnaites sveciuose mirksiukas.gif )
Atsakyti