Įkraunama...
Įkraunama...

Kur laikote kosmetikos priemones?

Kremus veidui ir paakiams laikau saldytuve ant dureliu paciam virsuj kur kiausiniai laikomi smile.gif Ar tai nekenkia kremams g.gif Man tai patinka,nes jie buna gaivus, vesoki kai tepuosi thumbup.gif
Atsakyti
viska laikau stalciui nieko nekisu i saldytuva tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Viską laikau kosmetinėj išskyrus kremus, losjonus, skystą kūno talką, krempudras- viską, kas skysta, tai šaldytuve. Laikymo sąlygose temperatūra nurodyta būna, o vasarą kabary dažniausiai būna per karšta.
Atsakyti
Vonioj ax.gif
Atsakyti
as tai dazniausiai naudojamas priemones vonio, o kitas reciau tai spintoj, nes kitaip atrodytu kad pilna vonia visokiu priemoniu.... pasiuprptu kas...
Atsakyti
Vonioj laikyti negalima,bet as vistiek laikau,nes taip patogiausia.
Atsakyti
O aš turiu naktinį staliuką, ten visas mano turtas tongue.gif , ir dar kiek telpa, o tik kasdien naudojamus kvepalus ir plaukų laką laikau vonioje, aišku ten vonioje vyro visokie kvepalai ir skutimosi putos ir t.t., juk pas mane jo kvepalams jau vietos nėra tongue.gif
Atsakyti
koridoriuj, anksciau vonioj laikydavau. Saldytuve niekas nesu laikiusi, nebent saldytuva vonioj pasistatyciau smile.gif
Atsakyti
kasdienines priemones laikau vonioj, o visa kita saldytuve - del ko nepatenkintas vyras, nes uzimu visa apatine lentyna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laura333 @ 2005 04 11, 09:37)
Vonioj laikyti negalima,bet as vistiek laikau,nes taip patogiausia.

aš taip pat vonioje ax.gif
Atsakyti
Sampunai,balzamai,kuno losjonas,duso zele,veido prausiklis tai vonioje,na o visi kremukai,dekoratyvine spintoje kambarije,na o lakai spintoje koridorije ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laura333 @ 2005 04 11, 09:37)
Vonioj laikyti negalima,bet as vistiek laikau,nes taip patogiausia.

Aš taip pat visą kosmetiką laikau vonioje biggrin.gif
Atsakyti