Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupiai: Gintarėlis

QUOTE(san @ 2005 10 13, 11:35)
cia jusu vaikas jau mokyklai ruosiamas blink.gif
ir apskritai, abi paskutines zinute "viena ranka" parasytos - nesuprantu, ka norite apgauti g.gif


Nevarykit dievo į medį su savo "išsišokimais" - " viena ranka" ir pan.. Kiekvienam šiame formume duota teisė išsisakyti ir nebūtinai tai turi sutapti su Jūsų nuomone schmoll.gif . Pasaulis nėra vien tik tamsiom spalvom nudažytas. Visada būna ir kita obuolio pusė.
Ikimokyklinio ugdymo institucijoje vaikas mokyklai ruošiamas nuo pat pirmųjų jame buvimo dienų. Kiekvieną dieną po laiptelį aukštyn. Darželiuose dažnai būna mišraus amžiaus vaikų grupių ir mokyklai vaikas ruošiamas nebūtinai tik priešmokyklinėje grupėje. rolleyes.gif (kurios ,kaip žinia, atsirado visai neseniai, vos prieš kelis metus). Nereikėtų šito pamiršti, o kas nežino-pasidomėti.. mirksiukas.gif
Beje, toks užsispyrimas įtikinti visus jūsų žodžių teisingumu atrodo juokingas smile.gif gossip.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmeja: 25 spalio 2005 - 21:45
QUOTE(Akmeja @ 2005 10 25, 22:44)

Beje,  toks užsispyrimas įtikinti visus jūsų žodžių teisingumu atrodo juokingas smile.gif  gossip.gif


ar pastebejote mano zinuteje, kokius nors teiginius apie si darzeli bei aptariama aukletoja?
tai gal domile tegu papasakoja, kaip jos nepilnu dvieju metu vaikelyje atsispindejo "puikaus ruosimas mokyklai" rezultatai. visiems bus nauda, maziau neaiskumu, ir aukletojai pliusas bus uzdetas.
Atsakyti
tai gal domile tegu papasakoja, kaip jos nepilnu dvieju metu vaikelyje atsispindejo "puikaus ruosimas mokyklai" rezultatai. visiems bus nauda, maziau neaiskumu, ir aukletojai pliusas bus uzdetas.
[/quote]


g.gif Tiesą sakant, ir man būtų įdomu sužinoti tokio ugdymo ypatumus... ax.gif
Matyt auklėtoja Erika turi ne tik priešų, bet ir draugų... console.gif
O tai jau nėra bolgai. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki,
Pasiskaičiau pasisakymus ir norėčiau atsakyti. Nežinau, kokia iš tiesų yra Erika kaip pedagogė, nes, kaip minėjau, vaikas darželyje tuo metu buvo neilgai, nes pervedžiau į kitą. Ir nesu nusistačius vien prieš ją. Tačiau, manau, kad stebint kažkam auklėtojos stengiasi labiau nei dirbdamos kasdien. O apie vaikų skriaudimą šiame darželyje girdėjau ne iš vienos mamos, todėl ir suskubau pervesti į kitą darželį, nes atėjus vasarai mėlynės ant vaiko kūno pasidarė kasdienybė. O ir pats vaikas į darželį jau nenorėjo eiti, o tai, aš manau, jau daug ką reiškia.
Dabar apie auklėjimą šeimoje, tai galiu pasakyti, kad nusimanau pakankamai, kad išauginčiau ir išauklėčiau savo vaiką. Taipogi, suprantu, kad auklėtojoms sunku dirbti su 15-20 vaikų, bet tam jos ir mokosi universitete, kad mokėtų sudominti vaikus, juos mokyti ir ne kiekviena turi tą "gyslelę"...Už tai aš ir nesu auklėtoja, nes žinau, kad tokio darbo dirbti nesugebėčiau.

[QUOTE]Akmeja
Jūs priklausote tai kategorijai tėvų, kurie neįsivaizduoja, kas vyksta su jų vaikais darželyje. Daugelis iš jų mano: atvedžiau vaiką į draželį ir tegu jau tos auklėtojos su juo užsiima , tegu auklėja, tai jau ne mano riekalas... Bet pamirštamas labai elementarus dalykas: darželyje vaikai yra prižiūrimi ir UGDOMI. [QUOTE]


Tikrai neįsivaizduoju, kas vyksta darželyje, kai pamatau su sumušimo , mušimo (turiu net ekspertizės pažymą) ar įkandimo žymėm...O, kad auklėtojos mano vaiką auklėtų tikrai nenoriu. Manau, tai mano darbas. Man tereikia, kad jos per dieną pažiūrėtų, pabendrautų su vaiku, kažko pamokytų...
Ir pabaigai, mano vaikas jau 3 mėn. kitam daržely. Jau po savaitės noriai pradėjo eiti į darželį, deklamavo naujų eilėraštukų, dainelių...Per šį laikotarpį nebuvo nei vienos mėlynės. Ir dabar peršasi toks klausimėlis: "tai kam reikia pasiskaityti pedagogines, psichologines knygeles ar straipsnius?"
Ir tai tik mano nuomonė, nes turėjau galimybę palyginti 2 darželius. Ir labai džiaugiuosi priėmusi sprendimą pakeisti darželį.
Atsakyti
[quote=brivir,2005 11 14, 15:22]
Sveiki,
Pasiskaičiau pasisakymus ir norėčiau atsakyti. Nežinau, kokia iš tiesų yra Erika kaip pedagogė, nes, kaip minėjau, vaikas darželyje tuo metu buvo neilgai, nes pervedžiau į kitą. Ir nesu nusistačius vien prieš ją. Tačiau, manau, kad stebint kažkam auklėtojos stengiasi labiau nei dirbdamos kasdien. O apie vaikų skriaudimą šiame darželyje girdėjau ne iš vienos mamos, todėl ir suskubau pervesti į kitą darželį, nes atėjus vasarai mėlynės ant vaiko kūno pasidarė kasdienybė. O ir pats vaikas į darželį jau nenorėjo eiti, o tai, aš manau, jau daug ką reiškia.
Dabar apie auklėjimą šeimoje, tai galiu pasakyti, kad nusimanau pakankamai, kad išauginčiau ir išauklėčiau savo vaiką. Taipogi, suprantu, kad auklėtojoms sunku dirbti su 15-20 vaikų, bet tam jos ir mokosi universitete, kad mokėtų sudominti vaikus, juos mokyti ir ne kiekviena turi tą "gyslelę"...Už tai aš ir nesu auklėtoja, nes žinau, kad tokio darbo dirbti nesugebėčiau.

[QUOTE]Akmeja
Jūs priklausote tai kategorijai tėvų, kurie neįsivaizduoja, kas vyksta su jų vaikais darželyje. Daugelis iš jų mano: atvedžiau vaiką į draželį ir tegu jau tos auklėtojos su juo užsiima , tegu auklėja, tai jau ne mano riekalas... Bet pamirštamas labai elementarus dalykas: darželyje vaikai yra prižiūrimi ir UGDOMI. [QUOTE]


Tikrai neįsivaizduoju, kas vyksta darželyje, kai pamatau su sumušimo , mušimo (turiu net ekspertizės pažymą) ar įkandimo žymėm...O, kad auklėtojos mano vaiką auklėtų tikrai nenoriu. Manau, tai mano darbas. Man tereikia, kad jos per dieną pažiūrėtų, pabendrautų su vaiku, kažko pamokytų...
Ir pabaigai, mano vaikas jau 3 mėn. kitam daržely. Jau po savaitės noriai pradėjo eiti į darželį, deklamavo naujų eilėraštukų, dainelių...Per šį laikotarpį nebuvo nei vienos mėlynės. Ir dabar peršasi toks klausimėlis: "tai kam reikia pasiskaityti pedagogines, psichologines knygeles ar straipsnius?"
Ir tai tik mano nuomonė, nes turėjau galimybę palyginti 2 darželius. Ir labai džiaugiuosi priėmusi sprendimą pakeisti darželį.
[/quote]


Jei nepaslaptis kokį lankote darželį? ax.gif
Atsakyti
Šeškinėje "Papartis" thumbup.gif
Atsakyti
Labas,

Labai jau negraziu atsiliepimu prisiskaiciau apie si darza, bet jis arciausiai namu mums, tai bandysiu saviski pavedziot ir jei nepatiks, pervesim i kita. Kadangi aukle is musu staigiai isejo, reikia greitai pradet lankyt darza. Nuejau pas vedeja (man ji i bufetava labiau panasi, nei i darzelio vedeja), ji pasake, kad priims, bet niekaip nerodo nei grupes nei aukletojos - viska pamatysim tik tada, kai atvesim vaika. Nieko nesuprantu, ar cia tokia jau didele paslaptis?

Eidama is darzelio, jo kieme susitikau jauna moteri ir uzkalbinau - pasirodo, darzelyje ji dirba. Grupes yra daugiausiai misrios ir tik priesmokyklinuku grupe yra atskira.

Kaip suprantu, tas darzelis yra labai prikimstas, tai gal atsiras daugiau tevu, kurie dar ka nors pridurs prie jau issakytu nuomoniu...
Atsakyti
Na ir prisiskaičiau visokių siaubų apie darželį, kurį mano vaikas lanko jau penkti metai. Nedėjau vilčių, kad vaikui darželyje bus taip faina, kaip namie. Gal todėl ramiai reguoju į pinigų rinkliavas (amžinai visko trūksta: nuo hig.priemonių iki dulkių siurblio), vedėjos elgesį (teisingai pastebėta - tikra lapė ir su tėveliais mieliau bendrauja, nei su mamytėm), auklėtojų pabarimus (sutikit, ne "aukso gabalus" atvedam). Auklėtojų yra įvairių, kaip ir vaikų jų grupėse (apie mamas net nerašau). Nei už ką nepatikėsiu, kad vaikas gali užaugti be mėlynių, susimušimų ir pan. Kieme ir savo vieno nespėji nusaugoti, kad nenugriūtų kur, o darželio grupėj vaikų daug. Tokiom mamom, kurios nori išskirtinių sąlygų savo vaikams, galiu pasiūlyti pasisamdyti auklę. Bet į mokyklą turbūt teks vesti, nes dar nieko negirdėjau apie individualų mokymą. Kituose darželiuose irgi ne pyragai, nes apie kokį beskaičiau šiame forume, vis kas nors ten negerai.
Na o, jei yra kas nors labai gero "Gintarėlyje", tai tik auklėtoja Erika. Dabar ji dirba tik Boružėlių grupėje. Labai draugiška, myli vaikus, daug su jais bendrauja. Nors mano vaiko grupėj ji dirbo tik pusmetį, bet iš vaiko girdėjau tik labai gerus atsiliepimus. Ir, aišku, buvo labai nuliūdęs, kai ji išėjo pas Boružiukus.
Atsakyti
Iš tiesų apie šį darželį labai blogai visos rašot g.gif norėčiau paklausti ar tame darželyje dirba su vaikais logopedė mano vaikui beveik keturi metai ir jis labai blogai šneka,kadangi šis darželis prie pat namų tai būtų gerai į šį darželį eiti g.gif mūsų poliklinikos logopedė siunčia mus tik į logopedinį darželį kuris randasi Karoliniškėse unsure.gif bet mums jis taip toli iš Baltupių doh.gif parašykit mamos gal žinote kur artimiausias mums būtų darželis kur veiktų kokia nors logopedinė grupė,negi tiktai vienas toks darželis Vilniuje g.gif Ačiū
Atsakyti
Jo-o-o, na ir aistros cia pas Jus mamytes verda lotuliukas.gif
As LABAI PRITARIU RiMi pasisakymui. Kai pervedziau saviski i si darzeli, buvau sokiruota. Tvarkele cia padek Dieve.
Bet vienas kas man istrigo, tai Jusu visu linksniuojama aukletoja Erika. Pas sunu grupeje ji dirbo irgi tik laikinai, bet tiek as tiek jis buvom labai patenkinti.Maniskis niekuomet atejes namo nesigirdavo ka sitam darzeli yra ismokes,o pabuves pas sia aukletoja, net mane pradejo ismoktu zaidimu ar kokiu nors misliu mokyti. Kazkaip tos mamytes, kuri bando irodineti, kad jos vaikas tariamai del aukletojos kaltes su melynem buvo ir jau po savaites naujam darzelyje eilerascius deklamavo ir dainas dainavo...atleiskit, skamba keistai. g.gif
Juk vaikai ir yra vaikai, jie barasi, taikosi, musasi, o ir galu gale patys neretai uzsigauna smile.gif , kur gerbiamosios manymu vienas zmogus gali suziureti 15 ar 24 vaikus? To tiesiog neisvengsi, cia juk ne privatus darzelis, kuriame vienai aukletojai po 5 vaikucius tenka, o ir is ju neretai vaikai su ivairiais nubrozdinimais grista box.gif
Tiesiog manau, buna, jog zmogus tau nepatinka ir tiek...greiciausia siuo atveju taip ir yra...ir dar, o ar pacios vaikas toks jau angelelis buvo ir nei vieno grupes draugo neskriaude...tikriausiai pats kibo ir gavo atkirti...toks jau gyvenimas cool.gif
Noreciau patarti toms mamytems, kuriu vaikai pagal amziu tinka, prasytis pas aukletoja Erika, ji tikrai toli grazu ne tokia baisune, kokia ja bando cia nupiesti.Labai gerai vaikus uzima, su jais zaidzia, dainuoja, mokosi ir pan. Tikrai gera savo srities zinove clap_1.gif
Atsakyti
mum Gintarėlis priklauso pagal gyvenamą vietą...pasiskambinau. vedėja kažkaip kai susakė tai išsižiojau - atseit rašo tik nuo metų - sueis metai ir ateikit. juk žinau kad kitur vos gimusius užrašinėja. pažadėt ji mat nieko negali nes "skirtos priežiūros vaikui iki 3 metų prižiūrėti". puikiai įstatymus išmano biggrin.gif
o šiaip manau apie kiekvieną darželį bus visokių nuomonių ir tai ne visad priklauso nuo aklėtojų wink.gif čia kaip kam pasiseka. tik va išsirink kad gudras iš gausybės daržų, kuriam gi bus geriau tavo vaikui doh.gif
Atsakyti
Norint patekti į Gintarėlį reikia duoti $ bigsmile.gif , kiek žinau viena "galva"- 50lt. Ir tuomet vietą greitai suras, teko ir man buvoti šiame daržely: taip jis skurdus ir net labai,maistas.... Geriau vaikui įdėti iš namų: nei skanus, nei įvairus.
Auklėtoja Loreta irgi yra gera, o apie Vandutę visi yra girdėję "puikių" atsiliepimų, tačiau man akis į akį su ja susidūrus tokia mintis nešovė į galvą. Vaikams ir jų tėveliams ji yra visai kitokia ir savom akim mačiau kaip ši moteris persimaino išvydusi auklėtinio tėtuką. Šiai moteriai randu tik vieną žodį: veidmainė.... doh.gif
Savo vaiko jai nepalikčiau schmoll.gif , nemėgstu falšyvų žmonių.
Atsakyti