Įkraunama...
Įkraunama...

Lietiniai

QUOTE(jurgav.. @ 2008 11 07, 09:32)
nuostabus skonis lietinių, pateptu medumi ir įdarytu fermentiniu sūriu. dieviška wub.gif

bigsmile.gif koks idomus receptas
Atsakyti
kiek bandau as gaminti lietinius niekaip man neiseina smile.gif
Atsakyti
labi skanus lietiniai
3kiausiniai
stikline miltu
2 saukstai cukraus
ziupsnelis druskos
apie 400 pieno
gaunasi 12 lietiniu
labai patinka vaikam
Atsakyti
Noriu pasidalinti mintimis dėl kepamų lietinių.Jaigu imate,kaip pvz.200g. miltų,aš pilu vieną stiklinę pieno ir vieną stiklinę vandens.Juk reik žiūrėt į produktų proporcijas.Lietinių tešla tur būt skysta ,jaigu jūs pripilsite daugiau miltų ir mažiau vandens masėnebus vienalytė.
Toliau,į lietinių masę reik įpilti aliejaus.
Jaigu mylite maisto gaminimą,nepatingėkite kiaušinio trynį atskirti nuo baltymo.Irjį išplakus supilti pabaigoje,aš turiu omeny baltymą.Ruošiama masė turi truputėlį pastovėti.
Gal dauguma nesutiks su mano išsakytais patarimais,tebūnie,bet aš liksiu prie nuomonėspatiekalo skonis priklauso,ne tik nuo produktų,bet ir nuo mūsų pačių.Tikiuosiu,gal kam nors padės mano patarimai. g.gif
Atsakyti
Mano lietiniu tesla is miltu, vandens ,druskytes ir slakelio aliejaus wink.gif
O idara darau is desreles su suriu fermentiniu . Kitokiu idaru seimyna nevalgo
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 10, 00:41)
Noriu pasidalinti  mintimis dėl kepamų lietinių.Jaigu imate,kaip pvz.200g. miltų,aš pilu vieną stiklinę pieno ir vieną stiklinę vandens.Juk reik žiūrėt į produktų proporcijas.Lietinių tešla tur būt skysta ,jaigu jūs pripilsite daugiau miltų ir mažiau vandens masėnebus vienalytė.
Toliau,į lietinių masę reik įpilti aliejaus.
Jaigu mylite maisto gaminimą,nepatingėkite kiaušinio  trynį atskirti nuo baltymo.Irjį išplakus supilti pabaigoje,aš turiu omeny baltymą.Ruošiama masė turi truputėlį pastovėti.
Gal dauguma nesutiks su mano išsakytais patarimais,tebūnie,bet aš liksiu prie nuomonėspatiekalo skonis priklauso,ne tik nuo produktų,bet ir nuo mūsų pačių.Tikiuosiu,gal kam nors padės mano patarimai. g.gif

visiskai sutinku su auksciau issakytom mintim drinks_cheers.gif aisku, kartais miltu reikia daugiau, kartais maziau, juk ir nuo paciu miltu priklauso...
As lietinius kepu sausoje keptuveje, tik laikas nuo laiko istepu ant sakutes pasmeigtu lasiniu gabaliuku ax.gif Mama ismoke wub.gif
Zinau lb skanu idara:
Virta malta vistiena
Virtas sukapotas kiausinis
Svieste pakepinti svogunai
Druska, pipirai
(As dar pilu trupuciuka sultinuko mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 09, 22:41)
Noriu pasidalinti  mintimis dėl kepamų lietinių.Jaigu imate,kaip pvz.200g. miltų,aš pilu vieną stiklinę pieno ir vieną stiklinę vandens.Juk reik žiūrėt į produktų proporcijas.Lietinių tešla tur būt skysta ,jaigu jūs pripilsite daugiau miltų ir mažiau vandens masėnebus vienalytė.
Toliau,į lietinių masę reik įpilti aliejaus.
Jaigu mylite maisto gaminimą,nepatingėkite kiaušinio  trynį atskirti nuo baltymo.Irjį išplakus supilti pabaigoje,aš turiu omeny baltymą.Ruošiama masė turi truputėlį pastovėti.
Gal dauguma nesutiks su mano išsakytais patarimais,tebūnie,bet aš liksiu prie nuomonėspatiekalo skonis priklauso,ne tik nuo produktų,bet ir nuo mūsų pačių.Tikiuosiu,gal kam nors padės mano patarimai. g.gif



Bandysiu padaryt lietinius su tokia tesla, ir grybu idaru. O kiausa viena ant siu proporciju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 11 lapkričio 2008 - 19:51
QUOTE(knopkyte77 @ 2008 11 11, 14:21)
Mano lietiniu tesla is miltu, vandens ,druskytes ir slakelio aliejaus wink.gif
O idara darau is desreles su suriu fermentiniu . Kitokiu idaru seimyna nevalgo

ir pieno nei šlakelio?
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 11 12, 12:38)
ir pieno nei šlakelio?

Niekada i jokius blynus nepilu pieno ,mes jo tiesiog isvis nevartojam ax.gif
Atsakyti
I lietinius negalima det daug kiausinio nes ju krastai trukineja... Kad butu plonesni ir grazesni vietoj vandens pilu alu arba mineralini (nuo nagliarukstes jie plonesni, grazesni ). Zodziu vienas kiausinis, stikline skyscio, druskyte, biski cukraus ir miltai. Miltu tiek ka iseitu tesla tokia tirstesne nei grietinele, bet skystesne nei grietine.. Ir dar kartais dedu per smulkesne tarka tarkuoto surio sauja.

Idaraui skanu tarkuotas suris+smulkintas kumpelis/daktariska desra/ar bele kokia dera

Valgom su cesnakiniu padaziku arba majonezu.

Jei su varske, tai varske trinam su cukriuku, saukstu grietines ir smulkintu bananu. valgom su uogiene ir grietine.

Dar skanu i varske ipilt slakeli brendio, idet smulkintu pistaciju, kiausini ir truputi grietines, cinamono ir cukraus pagal skoni,
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 09, 22:41)
Noriu pasidalinti  mintimis dėl kepamų lietinių.Jaigu imate,kaip pvz.200g. miltų,aš pilu vieną stiklinę pieno ir vieną stiklinę vandens.Juk reik žiūrėt į produktų proporcijas.Lietinių tešla tur būt skysta ,jaigu jūs pripilsite daugiau miltų ir mažiau vandens masėnebus vienalytė.
Toliau,į lietinių masę reik įpilti aliejaus.
Jaigu mylite maisto gaminimą,nepatingėkite kiaušinio  trynį atskirti nuo baltymo.Irjį išplakus supilti pabaigoje,aš turiu omeny baltymą.Ruošiama masė turi truputėlį pastovėti.



QUOTE(brashke77 @ 2008 11 11, 18:42)
visiskai sutinku su auksciau issakytom mintim  drinks_cheers.gif  aisku, kartais miltu reikia daugiau, kartais maziau, juk ir nuo paciu miltu priklauso...
As lietinius kepu sausoje keptuveje, tik laikas nuo laiko istepu ant sakutes pasmeigtu lasiniu gabaliuku  ax.gif  Mama ismoke  wub.gif




drinks_cheers.gif as irgi taip darau, o idaras tai eilinis : varske, arba bananai, arba desrele.
Atsakyti
Siandien padariau lietinius pagal tas normas, kur ant 200 g miltu stikline vandens ir stikline pieno, kiausas, aliejus, druska. Kokie faini blynai gavosi thumbup.gif mazdaug 12 is tokios normos gavosi. Tik kiausinio baltymo atskirai neplakiau ax.gif
Dariau su grybu idaru thumbup.gif
Atsakyti