Įkraunama...
Įkraunama...

Lietiniai

O aš lietinius kepu vėlyviems savaitgalio pusryčiams, tai įdarui sunaudoju, kas likę šaldytuve smile.gif . Pvz. paskutinį kartą svieste pakepiau virtą kalakutienos kumpį + paprika + kalafioras. Sumaišiau su tarkuotu sūriu ir į lietinius. Padažui kas ką mėgsta (česnakinis padažas, kečupas ir t.t.) essen.gif
Atsakyti
Lietinius darau su mėsa, su sūriu ir keptais svogūnais ir su troškintais kopūstais ax.gif
Atsakyti
Lietinių įdaras:grūdeta varškė sumaišyta su virta ar kepta lašisa.
prieskoniai:krapai,bazilika,ar mairūnas.
Padažas:natūralus jogurtas.
Atsakyti
Lietinius dazniausiai darau su desrele ir suriu, o kitus su bananais
Atsakyti
Man skaniausias idaras su varske ir razinom, arba su suriu 4u.gif
Atsakyti
Sutarkuoju fermentinį sūrį, įspaudžiu česnako, dedu majonezo, vynioju į lietinį, apkepinu, užpilu grietinės - sviesto padažu ir apšlakstau sojos padažu. Dieviška. Traškus blynelis, tąsus pikantiškas sūris viduj... Velnias, užsimaniau.

Dar skanu su grūdėta varške. O į tešlą pieno nepilu - tik miltai, kiaušiniai, vanduo ir truputis aliejaus.
Atsakyti
Mano mergaičių mėgstamiausias įdaras - įvyniota krabų lazdelė. Valgo su česnakiniu padažu. thumbup.gif
Atsakyti
as dazniausiai virta vistiena su suriu dedu thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
virta malta vistiena, virtas susmulkintas kaiusinis, pakepintas svieste svogunas, druska & pipirai thumbup.gif Skanu su sultiniu cool.gif
Atsakyti
vakar prikepiau daugybę lietinių ax.gif
vienus padariau su vištienos file, sūriu, pomidorų padažu (nors ir daug išėjo, po pusvalandžio nebeliko nė vieno.. doh.gif )
o kelis lietinius pasilikau neįdarytus. šian valgiau juos su daaaug sūrio ir picų prieskoniais (tik, gaila, sausoki buvo). kaip dabar norėčiau, dar su pievagrybiais, mmm 4u.gif
Atsakyti
O aš darau lietinius su pievagrybiais (patroškintais su svogūniukais ir prieskoniais). Valgom su kečupu. Labai skanu!!!
Atsakyti
nuostabus skonis lietinių, pateptu medumi ir įdarytu fermentiniu sūriu. dieviška wub.gif
Atsakyti