Įkraunama...
Įkraunama...

Lietiniai

Labai uzsimaniau lietiniu su desrele ir suriu, ale desreliu neturiu, gal daktariska desra tiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 11 13, 17:32)
Labai uzsimaniau lietiniu su desrele ir suriu, ale desreliu neturiu, gal daktariska desra tiktu  g.gif

Zinoma ,kad tinka ,bet as ja supjaustau kubeliais ir dar pakepinu ,tada sumaisau su fermentiniu suriu ir dedu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(knopkyte77 @ 2008 11 13, 16:34)
Zinoma ,kad tinka ,bet as ja supjaustau kubeliais ir dar pakepinu ,tada sumaisau su fermentiniu suriu ir dedu  thumbup.gif



O jergau kaip noriu, niekad as nevalgius tokiu blush2.gif ryt pusryciams pasidarysiu bigsmile.gif
Atsakyti
blink.gif gal kas jau siūlė,bet labai skanu:tarkuotas fermentinis sūris ir truputis kmynų,tik patys blyneliai paniruoti 2kartus į kiaušinio plakinį ir džiūvėsėlius,ypač su baltu padažu thumbup.gif
Kas mėgsta daržoves,reikia išvirti (trumpai) šaldytus špinatus,nuspausti,įdėti tarkuoto sūrio,grietinės,(jei mėgstat kapoto česnako).
Į virtus grikius įdėti pakepintų svogūnų su grybais(ar pievagrybiais),aišku mėgstamų prieskonių.
Svieste lengvai pakepinti kubeliais supjaustytus turimus vaisius ir truputį razinų ar abrikosų.
O kaip padažas prie saldžių blynelių labai skanu sutrinti blenderiu konservuoti persikai su visu sirupu thumbup.gif
Atsakyti
labutis visoms nzn ar buvo cia tuoks receptas bet mano vyrui labai patinka litiniai blinai su surio ir krevetemis thumbup.gif
suri reikia patarkuot, krevetes bankutiese tuokios parsidoda marinuotos lyg tai g.gif tia diedi visa tai ant blino , uzviniojai ir ant mazuos ugnes biski apkept reikia kol suris istirps galma paduoti su gretine drinks_cheers.gif
SKANAUS
Atsakyti
Sakykyt mielos mamytes, kaip padaryt tesla lietiniams, kur daromi per visa keptuve? Na padarau skysta tesla (gal vis del to per tirsta..), bet kai pilu i keptuve, man ji pradeda kept nespejus pasiskirstyt po keptuve dry.gif
Atsakyti
Lietinių tešlai reik,aš pateiksiu kaip po pavyzdį.
200g. miltų,
1 stiklinė pieno,
1stiklinė vandens
kiaušinis,
Dar į tešlą pilama aliejaus.,druskos.
Jaigu norima kiaušinio baltymą galima atskirti nuotrynio.
Baltymas,išplakamas su druskyte ir įpilamas į tešlą pabaidoje,išmaišoma.
Jaigu dauginate miltų kiekį atatinkamai,proporcingai didinkite vandens ir pieno kiekį.Tikrai pavyks,ir daugiau nekils bėdų.
Atsakyti
QUOTE(@zemuoge@ @ 2008 11 17, 14:15)
Sakykyt mielos mamytes, kaip padaryt tesla lietiniams, kur daromi per visa keptuve? Na padarau skysta tesla (gal vis del to per tirsta..), bet kai pilu i keptuve, man ji pradeda kept nespejus pasiskirstyt po keptuve dry.gif


Pabandyk pagal sita Receptelis
Man irgi vis sunkiai gaudavosi, o cia liuksiskos normos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(regna @ 2008 11 17, 14:30)
Lietinių tešlai reik,aš pateiksiu kaip po pavyzdį.
200g. miltų,
1 stiklinė pieno,
1stiklinė vandens
kiaušinis,
Dar į tešlą pilama aliejaus.,druskos.
Jaigu norima kiaušinio baltymą galima atskirti nuotrynio.
Baltymas,išplakamas su druskyte ir įpilamas į tešlą pabaidoje,išmaišoma.
Jaigu dauginate miltų kiekį atatinkamai,proporcingai didinkite vandens ir pieno kiekį.Tikrai pavyks,ir daugiau nekils bėdų.



Va va, kaip sita ir pateikiau thumbup.gif Aciu beje uz gera recepta 4u.gif Tik as baltymo neplaku atskirai, patingiu... blush2.gif
Atsakyti
Nepatingėk ,Mieloji, rezultatas bus gresnis
. 4u.gif
Atsakyti
Aciukas 4u.gif bandysiu kept. Tikiuosi gausis smile.gif
Atsakyti
Lbai aciu uz ideja idaro ,slapianka su suriu . Nu taip skaniai gavosi ,kad vos spejau paragauti blush2.gif
Atsakyti
Man nepatiko, kai atskirai plakiau baltyma blynam... kazkokie koreti gavosi g.gif arba kazka ne taip padariau. Prisikepiau su varske blynu, ir su desrele, suriu ir majonezu biggrin.gif
Atsakyti