Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų trūkumas gadina santykius

Galbut santykiai slubuoja ir ne tik pinigai kalti...
Taciau, kai ju buvo uztektinai, tai tikrai tokios itampos nebuvo. O pinigai musu lyg ir bendri.
Atsakyti
Santykius gadina ne pinigų trūkumas...Ir ne pinigų perteklius...Santykius gadina žmonės, jų nesugebėjimas išlaikyti meilę toje situacijoje wink.gif

Negaliu pasakyti, kad mano šeima jaučia pinigų stygių. Tačiau dažnai juntame, kad jų nėra pakankamai, ta prasme, visada reikia rinktis. Jei perkam brangias šarvines duris, žinom, kad su nauju šaldytuvu teks palūkėti. Jei perku koncertinę suknelę, žinau, kad naujas kelnes nusipirksiu kada vėliau. Dabar sumąstėm, kad mums vietoje namo labiau norisi pakeliauti po pasaulį (juk jauni dar, nesinori vietoje sėdėti), taigi, artimoje ateityje namo neturėsim, bet užtai galim sau leisti kažkur nuskristi wink.gif Daug ką perkam išsimokėtinai, pvz., virtuvės baldus smile.gif Ir taip toliau, tačiau šie pasirinkimai santykių visiškai negadina...Juos gadina visai kiti dalykai...
Atsakyti
QUOTE (Zvirbliuke @ 2004 01 31, 20:01)
Santykius gadina ne pinigų trūkumas...Ir ne pinigų perteklius...Santykius gadina žmonės, jų nesugebėjimas išlaikyti meilę toje situacijoje wink.gif

Pritariu Zvirblikukei. sad.gif Siaip tavo vyrukas turbut siek tiek prie egoistu unsure.gif Musu finansine situacija taip pat kelia daug seimyniniu nesutarimu, vyras mano biski prie tyleniu, cia as ta furija kuri nuolat putojasi. Bet vis dazniau susimastau kaip jam sunku, kaip jis verciasi per galva, kad vaikai turetu valgyti. Aisku, nepasitenkinimas lieka, bet stengiesi tai nukelti i antra eile, visada jam sakau- "uztat mes turim mylima seima", kai kiti gali sau leisti iv.pirkinius ar daznus pasisedejimus kavineje. dry.gif Visa tai dar bus biggrin.gif wink.gif
Taip kad-ieskokime kompromisu, iskelkime meile, juk santykius seimoje ne taip jau lenga islaikyti. wink.gif
Atsakyti
Gal cia ir mano dalis kaltes-darbo neturejimas. Gal nemokejimas savo seimoje vertinti tai ka turi, o ne ta ko neturi? Gal seimai, nors vede jau 4 metai, bet truksta brandumo?
Atsakyti
Pas mus irgi silti jausmai kazkur dingsta, kai truksta pinigu. Tada abu su vyru jauciame toki siaubinga psichologini diskomforta! Blogiausia, kad mes tai kaltinam vienas kita. Klaikus jausmas gyventi nuo algos iki algos. Man tai yra taip baisu, kad as nejuciom net kartais po tu pykciu pagalvoju, ar isvis myliu savo vyra. Kai nera pakankamai pinigu, as nenoriu nieko (pastebejau, kad mano vyras taip pat), nenoriu niekuo dometis, nenoriu tvarkyti namu, niekur eiti, net myletis nenoriu. Norisi tik staugti kaip vilkui, "isvemti" tuos blogus jausmus! Bet kur tau, as viska islieju ant savo vyro, prisneku jam tokiu dalyku, kuriu net didziausiam priesui turbut nepasakyciau... Bet po to pagalvoju, visgi koks nuostabus mano vyras ir kaip stipriai stipriai as ji myliu!
Atsakyti
sad.gif Kai gyvenau su pirmu vyru,buvo ligei tai pat....barnei,kaltino mane kad nesugebu taupit,uosviene prikisdavo man,kad jei as nenusipirkciau sau dezodoro ar lupdaziu,tai tada pinigu uztektu mums.
smile.gif Dabar gyvenu su kitu vyru,nedirbu nes turim bendra vaikuti-11men.Sunkus nestumas, neleido dirbt nei dienos.Alimentu negaunu is EXvyro.Truksta pinigu,nors nusisauk ph34r.gif Bet nei jis,nei jo mama nekisa tokiu minciu man.

Su Exvyru pragyvenome 11metu-tuscei sugaisiau laika-gero tik to kad du vaikus
turim.
Buna tik pasvarstimai,kaip ismokti taupit...bet kaip mano vyras sako:Juk s....o nevalgisim.
Tai va,toke jau reikaliukai.Man atrodo reikia i gyvenima ziuret optimistiskai. thumbup.gif
Mano gyvenime tiek visko buvo,kad galeciau pasikart dar vaikystije.Juk kaip tik reikia but vienas kitam geru ir supratingu.Vyrai del pinigu trukumo labiau pergyvena,nes jie jauciasi nepilnoverciai,kad negali duoti savo seimai visko ko reikia.Mes moteriskes turim daugiau stipribes ir proto. umn.gif
Tad bukime visada linksmos,ar yra pinigu,ar ju nuolat truksta------GERA NUOTAIKA KOL KAS NEMOKAMAS PRODUKTAS clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija: 01 vasario 2004 - 18:50
Pas mus irgi silti jausmai kazkur dingsta, kai truksta pinigu. Tada abu su vyru jauciame toki siaubinga psichologini diskomforta! Blogiausia, kad mes tai kaltinam vienas kita. Klaikus jausmas gyventi nuo algos iki algos. Man tai yra taip baisu, kad as nejuciom net kartais po tu pykciu pagalvoju, ar isvis myliu savo vyra. Kai nera pakankamai pinigu, as nenoriu nieko (pastebejau, kad mano vyras taip pat), nenoriu niekuo dometis, nenoriu tvarkyti namu, niekur eiti, net myletis nenoriu. Norisi tik staugti kaip vilkui, "isvemti" tuos blogus jausmus! Bet kur tau, as viska islieju ant savo vyro, prisneku jam tokiu dalyku, kuriu net didziausiam priesui turbut nepasakyciau... Bet po to pagalvoju, visgi koks nuostabus mano vyras ir kaip stipriai stipriai as ji myliu!



Ainax, tavo zodziai atspindi tikraja mano padeti, mano seimos dabartine atmosfera.
Bet kaip sako Natalija svarbiausiai nepasiduoti toms blogoms nuotaikoms... Deja nevisuomet pavyksta...
Atsakyti
QUOTE (Manguste @ 2004 01 31, 12:12)
Na aš negaliu taip pasakyti. Mus su vyru kartkartėmis atsirandantis pinigų stygius kažkiek suartina. Mes tumet kartu skaičiuojame centą į centą, galvojame ko galėtume atsisakyti ir atidėti vėlesniam laikui. Mudu tampame labai stipriu kumščiu ir stengiemės tą duobę išgyventi.


Pas mus panasi situacija. Sunku, kai neturi santaupu, o gyveni nuo algos iki algos wink.gif
Atsakyti
sutinku pilnai,sunku susivaldyt...
Ir as pykstu kai reikia sukrapscius paskutinius centus eiti i parduotuve,kur poniutes kraunasi sau pilnus vezimelius,neziurint i tai -ar alga uz savaites,ar uz dienos.Bet pagalvojus is kitos puses,aciu Dievui,kad gyvenu ne siukslyne,ir apsiraminu


------------------------------------- happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif

IKI Anzelikos pirmojo gimtadienio liko 32 dienos!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalija: 01 vasario 2004 - 22:38
O kai mums trukdavo pinigų mes skaniai juokdavomės iš savęs biggrin.gif , kad dar nemokam gyvent matyt, ir juos išmėtom. Juk jei pyksies nuo to pinigų neatsisras??? Todėl siūlau irzlumą ir pyktį visad paversti šypsena biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tada tikrai atsiras nuotaika, ir nebus taip liūdna, bei nesijaus kad litų nėra. O tokiam vyrui, kuris ant manęs putoja kad sėdžiu ant jo sprando, siūlyčiau nežinau kur eit mad.gif Aš pvz., noriu eit dirbt, bet vyras man neleidžia,sako, kad persistengiu biški ir mokytis ir vaiką augint ir dar dirbt nesuderinami dalykai, o ir iš proto gali išeit. Va tada tai prasidės pykčiai tikrai kai visur nebesugebėsi suspėt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Juk mes moterys silpnoji lytis, o vyrai turi mus ginti užjausti ir suprasti, ir jokiu būdu ant mūsų neputoti
Atsakyti
Pinigu trukumas apskritai gadina gyvenima, taigi ir santykius taip pat sad.gif
Atsakyti
buvo ir pas mus visko, kažkada katino maistui vos sukrapščiau už parduotus butelius centus, kažkada teko valgyt koncervus keletą dienų, šiandien vos iki darbo davažiavau, galvojau, sustosiu pusiaukelėje , baigsis benzas, ar ne, manau, kad to pinigų stygiaus, streso dėl to daugeliui šeimų nepavyksta išvengti, taip, tai visų pirma kelia įtampą, nesaugumą, diskomfortą, tai yra vienas iš daugelio išbandymų bendrame gyvenime, bet tikrai nemanau, kad pagrindinė priežastis barniams ar net skyryboms mad.gif , mes dažnai stingam pinigų, dėl to labiau suirzę, nusiminę tam tikru metu, tenka kažko atsisakyt, suisiveržt diržus, nuskriaust vaikus ir t.t., bet abu tai suprantam, ir tai neužgožia mūsų darnių santykių visumos smile.gif, aš vistiek laiminga clap.gif
O kas link taupymo, esu labai užsispyrusi ir labai siekiu užsibrėžto tikslo, kai labai reikia, oho, kokias sumeles sutaupau rolleyes.gif , o kaip kada leidžiu sau išleist pinigėlius ir vienkartiniam trumpalaikiui malonumui smile.gif , tai ir yra gyvenimas, viskas žmogiška...Ant ko daugiausiai išeina pinigų g.gif - už kom. paslaugas, vaikų mokslus, savo mokslus, maistas ir pan.
Atsakyti