Įkraunama...
Įkraunama...

Trasalis

Na štai ir aš apsilankiau 4u.gif
man patiko-geras aptarnavimas, nedaug žmonių, taip kad 5 nedidelės jakuzzi nebūna užimtos ir gali lepintis "alone"(aš tai nemėgstu, kai šlaia kas nors yra, vos ne liečiasi, brrr) blush2.gif , geros pirtys. na aišku vandens parkelis plotu nedidelis, tai ten tie kalniukai "kaip ant juoko", ir vyras sakė, kad jaučiasi sujungimai, bet su vaiku-visai smagu-ir vaikų baseinėlis didelis, ir neužkištas kur nors, per vidurį-man kaip mamai patiko blush2.gif
ir nebrangu-gali imti 2 valandas, tai šeimai su 2 vaikučiams gavosi 64 litai thumbup.gif drinks_cheers.gif
kažkas rašė, kad slidu-na natūralu-ten kur vanduo ir plytelės-visada slidu. bet pvz persirenginėjimo kambariuose tuoj pat valytojos valo.
spa nebuvau, taip kad komentuoti negaliu..
na visai smagus centriukas, bet jei kas tikisi kažkokių stebuklų (jei dar šiais laikais jų būna biggrin.gif )-na tada tikrai neverta važiuot 4u.gif
Atsakyti
siandien vel ten buvau. povandeninis masazas nepatiko. uztai patiko manikiuras - uzejau ir prieme, nes nebuvo uzimta.
tiesa, maciau, dvi akcijas. gal kam idomu:
1) Darbo dienom masazams nuo 14:00 (atrodo) 20% nuolaida
2) Visada vandens paslaugoms (baseinas ir pirtys) 20% nuolaida.
Atsakyti
merginos, o ka su savim reikia turet ten nuvaziuojant?as nebuvau dar tokiuose centruose doh.gif tai kaip ten viskas vyksta?ateini, sumoki uz kazkiek val(sakot 2 uztenka?), nusirengi iki maudymuko(?) ir lakstai pusnoge per visas proceduras?slepeciu ko gero reik guminiu kokiu paimt?kaip dabar ten zmoniu?daug?psl ju neveikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 06 26, 11:32)
merginos, o ka su savim reikia turet ten nuvaziuojant?as nebuvau dar tokiuose centruose doh.gif tai kaip ten viskas vyksta?ateini, sumoki uz kazkiek val(sakot 2 uztenka?), nusirengi iki maudymuko(?) ir lakstai pusnoge per visas proceduras?slepeciu ko gero reik guminiu kokiu paimt?kaip dabar ten zmoniu?daug?psl ju neveikia verysad.gif

Mes irgi gundomes tenai arba i Druskininkus, bet manau apsimoka tenai pabandyti, tai gal kas gali papasakoti ka reikia pasiimt ir kaip ten viskas vyksta? 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi mastom i Trasali vaziuot romantiska savaitgali praleist. Kiek skaiciau visus paiulymus, tai ten daugiausiai paslaugu uz ta pacia kaina kaip ir kitur. Gal kas jau buvo tam viesbuti? Ar patiko, parasykit savo atsiliepimus. bigsmile.gif
Atsakyti
o gal turit kokiu ispudziu apie restorana? gal kokiam baliuje ten buvote? koks kontingentas renkasi?
Atsakyti
Sugalvojau nuvažiuoti į Trasalį keliom dienom, o pasirodo viskas užimta vietų nėra. Tikrai kas nors buvote, pasakykite ar verta ten važiuot g.gif
Atsakyti
Na pabusiu pradininke atsiliepimu apie Trasali.
Buvome Trasalyje kelis kartus. Karta ememe Jaunavedziu komplekta (tiesiog patiko pasiulymas, jaunavedziais musu jau nebepavadinsi biggrin.gif ), kita karta tiesiog kazkokia tai programa (nerupesingas poilsis ar kazkas tokio)
Jei trumpai, tai sakyciau, optimalus kainos ir kokybes santykis.
1. Kambariai tvarkingi, gana jaukus. Kai ememe jaunavedziu kompleksa, tai buvo ir gyva gelyte pamerkta ir sampano atsaldyto bei vaisiu i kambari atnese (nors to nebuvo parasyta) sakyciau maloni staigmena. tiesa kai vaziavome antra karta, tai jau gelytes nebuvo rolleyes.gif
2. nepatiko tik maistas ir kavines aptarnavimas. abu kartus mums priklause vakarienes. tai atejome i kavine ir sedim, prieina padaveja, sakom mums vakariene priklauso biggrin.gif na ta greitakalbe isbere kad yra ten kazkokia sriuba, silkes arba darzoviu uzkandis, kazkas karsto (2 variantai) ir pyragelis arba ledai. na pasakem ko norim. laukiam. ateina ir sako, kad reikia pasirinkti arba sriuba arba salta uzkandi. na as pasirenku sriuba, vyras berods silke. vel laukiam. ateina ir sako, kad atsiprasau bet sriubos nera doh.gif . na aisku jau ir valgyti nesinorejo biggrin.gif tai sakom, ka turit ta duokit biggrin.gif . beja bulvytes fri buvo juodai sudege. bet cia buvo vasaros pabaigoje, tai gal dabar kas ir pasikeite, nes jie tuomet dar neseniai buvo atsidare.
3. baseinuku ir pirciu kompleksas visai saunus, patiko, kad yra net 5 jakuzi thumbup.gif ir baras. tai paimi koki kokteili ir mirksti jakuzi thumbup.gif
4. proceduros labai priklauso nuo to, kas jas atlieka (cia kalbu apie masazus). Man patiko masazistai Kristina ir Nikolajus.

na tai gal tiek trumpai. siaip ten mums tai patinka. su vyru sakom, ten kazkokia gera aura smile.gif o tu nesusipratimu (maistas, recepcijos personalas ir pan. tai visur pasitaiko, svarbu nesigadinti nuotaikos smile.gif )
Atsakyti
O kaip ten del rezervavimo vietu? Pries kiek laiko jus uzsakinejot? Be to, mane nustebino, kad nereikia jokio avanso.. g.gif Ar nebuna taip, kad atvaziuoji, o tavo rezervacija kazkur dingus ar pan? Na tiesiog baisu, kad suplanuosim, nuvaziuosim ir teks grizt atgal.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 02 06, 10:05)
O kaip ten del rezervavimo vietu? Pries kiek laiko jus uzsakinejot? Be to, mane nustebino, kad nereikia jokio avanso.. g.gif Ar nebuna taip, kad atvaziuoji, o tavo rezervacija kazkur dingus ar pan? Na tiesiog baisu, kad suplanuosim, nuvaziuosim ir teks grizt atgal.. g.gif


hm, keista, o mes norejom Valentino dienai uzsisakyti programa Pasimatymas dviem ar kazkaip pan., tai sake, jog reikia is karto padaryti pavedima...Man tas nepatiko, jog taip is anksto, nes juk ir apsirgti galima iki to laiko, ar dar kas unsure.gif Kiek esam vaziave i Druskininkus, nereikejo jokiu avansu...
Atsakyti
QUOTE(vaivira @ 2008 02 06, 12:28)
hm, keista, o mes norejom Valentino dienai uzsisakyti programa Pasimatymas dviem ar kazkaip pan., tai sake, jog reikia is karto padaryti pavedima...Man tas nepatiko, jog taip is anksto, nes juk ir apsirgti galima iki to laiko, ar dar kas  unsure.gif Kiek esam vaziave i Druskininkus, nereikejo jokiu avansu...


na kai mes vaziavom, tai abu kartus nereikejo. Del valentino pasiulymo, tai matyt del to praso, kad labai daug norinciu rezervuoti ir kad jie butu tikri. Beja avanso praso ir Spa Vilnius ir Pusynas (Druskininkuose).
Atsakyti
Na mes kaip tik svarstom du variantus (tiksliau, svarstau as, nes planuoju MB staigmena blush2.gif )- ar vaziuoti i Trasali su dviem nakvynem tai poilsio programai "zvalumas" ar i Druskininku Spa Vilnius, bet tik vienai nakciai g.gif Siek tiek riboja finansines galimybes, todel neapsisprendziu kuris variantas geresnis. g.gif Gal kas patarsit, jei esat buve? blush2.gif
Atsakyti