Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Laivite @ 2008 02 18, 23:20)
Tai gi yra pati geriausia zeme orchems  pas forumiete Skm thumbup.gif

O pas ją nusipirkti galima?? bigsmile.gif


Skaičiau orchidejos.lt, bet ten skirtingus substratus pardavinėja, ir kaip žinot, kurio mano Cambria'i reik, juk ji nenormali gėlė, o išvestinės veislės unsure.gif

O ar kuri iš jūsų auginat orchidėją kamštinio ąžuolo žievės vazonėlyje?? Gal jis ne visosms tinka, gal skirtas kokiai nors spec. orchių rūšiai?? g.gif Man jie lb originalūs pasirodė rolleyes.gif

Ir dar blush2.gif Skaičiau skaičiau aš jūsų diskusijas ir man toks vaizdas, kad visos orchidėjas auginate ant palangių. O aš saviškę laikau ant stovo, toliau nuo lango - ar tai lb blogai?? Ar palangė - tinkamiausia vieta orchidėjoms?? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikke: 18 vasario 2008 - 23:59
As kambrija pasodinau i smulku substrata, pirkta is SKM.
Stai sita: http://www.orchidejo...p.php?item_id=4
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 02 19, 00:11)
As kambrija pasodinau i smulku substrata, pirkta is SKM.
Stai sita: http://www.orchidejo...p.php?item_id=4

Aha, aš irgi savajai šitą buvau nužiūrėjus smile.gif
Ir jei ne paslaptis - kaip man nusipirkti to substrato pas SKM?? Gal aš ką skaitydama praleidau, nes nelabai supratau, kaip jūs tos žemelės iš jos gaunat blush2.gif

O šiaip tai lb ačiū, merginos, už pagalbą wub.gif


Tina*, dar norėjau tavęs paklaust - o tie augalai, kur tavo foto yra sudėti, visi tavo išauginti?? Ir tos visos orchidėjos tavo?? bigsmile.gif Gal dėl to, kad aš pati esu nekokia gėlininkė, tai man kažkaip visada atrodo, kad žmonės, sugebantys išauginti tokias gėles, yra verti ypatingos pagarbos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikke: 19 vasario 2008 - 00:28
QUOTE(mikke @ 2008 02 19, 00:21)
Aha, aš irgi savajai šitą buvau nužiūrėjus smile.gif
Ir jei ne paslaptis - kaip man nusipirkti to substrato pas SKM?? Gal aš ką skaitydama praleidau, nes nelabai supratau, kaip jūs tos žemelės iš jos gaunat blush2.gif

O šiaip tai lb ačiū, merginos, už pagalbą wub.gif

Ten yra toks mygtukas "Pirkti". Suformuoji užsakymą, pervedi pinigėlius ir lauki siuntinuko.
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 02 19, 00:24)
Ten yra toks mygtukas "Pirkti".

Mygtuką matau smile.gif Bet kaip jis susijęs su SKM g.gif biggrin.gif ai, nevermind - dėkui jums merginos už kantrybę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 02 19, 00:11)
As kambrija pasodinau i smulku substrata, pirkta is SKM.
Stai sita: http://www.orchidejo...p.php?item_id=4

As taip pat i sita substrata ruosiuosi persodinti savo cambria, bet niekaip neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
Merginos, suprantu, kad galiu jums įkyrėt, bet man dar vienas klausimas "ne į temą" iškilo blush2.gif Per kur jūs siunčiatės "gėlines" prekes - per paštą ar per autobusų stoties tarnybą?? Na, paštas man pasitikėjimo nekelia, man vienas siuntinukas visai išdrąskytas atėjo, dabar bijau net paprastas žemes siųstis. Jums jokių nesusipratimų su tais siuntimais nepasitaiko?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 02 19, 00:45)
Merginos, suprantu, kad galiu jums įkyrėt, bet man dar vienas klausimas "ne į temą" iškilo blush2.gif Per kur jūs siunčiatės "gėlines" prekes - per paštą ar per autobusų stoties tarnybą?? Na, paštas man pasitikėjimo nekelia, man vienas siuntinukas visai išdrąskytas atėjo, dabar bijau net paprastas žemes siųstis. Jums jokių nesusipratimų su tais siuntimais nepasitaiko?? g.gif

Aš prieš Kalėdas pirkau iš skm, tai paketą atnešė paštininkė į namus thumbup.gif Supakuota buvo labai atsakingai, tvirtai, be šansų suplyšti. Būtent skm, pamačius, kiek daug norinčių gero substrato, kiminų ir kitų prekių, atidarė tokią elektroninę prekybą. Taigi, jei perki iš to puslapio - perki iš skm. Tikrai nesigailėsi, vis tik tas substratas "ilgai grojantis", manau, kad tris metus galima nepersodint po to orchės (labiausiai apie phalaenopsius galvoju).
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 02 19, 01:45)
Merginos, suprantu, kad galiu jums įkyrėt, bet man dar vienas klausimas "ne į temą" iškilo blush2.gif Per kur jūs siunčiatės "gėlines" prekes - per paštą ar per autobusų stoties tarnybą?? Na, paštas man pasitikėjimo nekelia, man vienas siuntinukas visai išdrąskytas atėjo, dabar bijau net paprastas žemes siųstis. Jums jokių nesusipratimų su tais siuntimais nepasitaiko?? g.gif

Viską užsakinėju per paštą ir jokių problemų iki šiol nebuvo. Siuntinukus gražiai supakuotus atneša į namus.
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 02 19, 00:45)
Merginos, suprantu, kad galiu jums įkyrėt, bet man dar vienas klausimas "ne į temą" iškilo blush2.gif Per kur jūs siunčiatės "gėlines" prekes - per paštą ar per autobusų stoties tarnybą?? Na, paštas man pasitikėjimo nekelia, man vienas siuntinukas visai išdrąskytas atėjo, dabar bijau net paprastas žemes siųstis. Jums jokių nesusipratimų su tais siuntimais nepasitaiko?? g.gif

As siunciausi per pasta, bet daugiau nesisiusiu schmoll.gif Gavau as pranesima is savo pasto,kad gavau siuntini,kurio laukiau is SKM. Apsidziaugiau kad labai greitai thumbup.gif Ant pranesimo parasyta, kad darbo dienom pastas dirba iki 18 valandos. As laiminga po kirpyklos apie 15 valanda nulekiu i pasta ir pries pat nosi ant duru randu parasyta "Del techiniiu kliuciu, nuo sausio 21 dienos pastas dirbs 8-14 valandomis" doh.gif O jau koks siutas paeme.... Bet maza to, kita diena pasiemusi siuntini, radau prapjauta vienam sone izoliacija-manau bandyta ziureti kas dezuteje sudeta. Gerai kad nieko netruko....
Taigi dabar jau pati vaziuosiu asmeniskai pasiimti,o siaip jeigu kitame mieste,tai geriau tada per autobusu stoti arba per kurjerius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerincioji: 19 vasario 2008 - 10:24
Na mieste gal paštas ir nepatikimas, bet mažame miestelyje tai thumbup.gif .Nes siunčiuosi karoliukus kiekvieną savaitę ir viskas gerai. Net kai Sigutė man atsiuntė gėlę ir tą į namus atnešė. Gal tik kartais siuntinys ilgokai "eina".
Atsakyti
Jau kuris laikas seku šitą temelę ir skaitau. Atrodo kad viskas aiškiai parašyta, bet man visvien iškilo klausimukas blush2.gif Kaip supratau orchidėją reikia laistyti kada jos šaknys nebe žalios o tokios šviesiai pilkos. Bet ar jūs laukiat kol grynai grynai visos papilkuoja. Pas mane yra tų pilkų šaknų bet ne visos. Bijau kad nenudžiovinčiau, arba neperliečiau ax.gif
Atsakyti