Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo gimnazija Žirmūnuose

QUOTE(loja5 @ 2008 04 28, 07:56)
O kiek jusu vaikui metu jei ne paslaptis? 4u.gif

vasara bus 7 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2008 04 30, 15:44)
vasara bus 7  smile.gif

Aisku, na maniskei dar tik 5 sueis uz savaites tai gal dar luktersiu 4u.gif
Atsakyti
Ketvirtokų mamytės, na, papasakokit ką nors apie mokytojas būsimiems pirmokėliams, ką? biggrin.gif
Atsakyti
As apie mokytojas nelabai ka pasakysiu, tik galiu pasidalinti siokia tokia patirtimi apie sia mokykla (sunus ja lanke iki 4 kl.). Tvarka griezta, tiek uniformai, tiek drausmei mokykloje, i mokyklos patalpas paprastai neiesi (sunaus po pamoku laukdavau mokyklos foje), kazkada norejau pakalbeti su mokytoja, tai tik iejusi pro duris patraukia link laiptu - buvau sustabdyta budinciosios ir paprasyta "pasiaiskinti", kur einu. Vaiko mokytoja nebuvau patenkinta (daznai rekdavo ant vaiku, megdavo kai kuriuos patraukti "per danti" del tevu). Bet teko susidurti ir su kitomis pradinuku mokytojomis, tai galiu pasakyti, kad musiske buvo isimtis, ne taisykle. Siaip mokydavosi daug, netgi pradinese klasese. Kadangi didziausia klases problema buvo lietuviu kalba, itin daug budavo rasto darbu: rasineliai, kur budavo vertinamas ir stilius, ir gramatika, vadinamieji dienorasciai, kur budavo vertinamas tik sklandus minciu reiskimas, nekreipiant demesio i gramatines klaidas. Zodziu, man paciai namie tekdavo ne daug su juo dirbti, tokiu dalyku kaip "nesupratau" tai ir nebudavo.
Siaip ta mokykla tinkama tiems, kurie i mokykla eina pirmiausia mokytis.

Turejau kolege, kuri buvo baigusi sia mokykla. Nepaisant neigiamos nuomones apie kai kuriu mokytoju nepedagogiska elgesi, sake, pati savo vaikus tikrai leisianti i sia mokykla.
Atsakyti
O gal Jums ką nors sako pradinukų mokytojos Gaušienė ir Mažutienė. Susižinojau, kad šiemet pirmokėlius turės būtent šios mokytojos. Mano sūnus rudenį eis į pirmą klasę ir jis yra pakankamai jautrus žmogutis. Gera mokytoja labai daug reiškia mūsų situacijoje
Atsakyti
Girdėjau kad mokytoja Stasė nebloga ir šiais metais ji ims pirmokus. Bet neatsimenu jos pavardės, lyg ir Mažutienė.
Šiaip aš ir pati svarstau gal savo vaiką leisti pas ją, bet dar nesu parašiusi prašymo, tai nežinau ar dar ne pervėlu.
Atsakyti
Jeigu yra galimybė leisti vaiką į pradinę mokyklą (Žiburį), nedvejojant leiskit ten.
Kiekvienam pagal poreikius, bet vidurinėje mokykloje pradinukams ne vieta. Pati ten mokiaus, ir pati žinau, kaip vyresnėliai elgias su tais mažaisiais.
Mokyklos tvarka ala griežta, bet visom pakampėm vaikai rūko.
Mokykla turi puikią taktiką bandyt saugot gerą statusą: tas, kam nesiseka moksluose, meta lauk. (nors mokslas kaip ir privalomas).
Uniformos: varžančios judėjimo laisvę, absoliučiai atsilikusios nuo elementarios ne tik mados, bet ir stiliaus. Žiburio uniformos buvo derintos su kažkokiais dizaineriais, tai dar kažkiek fainesnės. Kristoforo buvo šiaip bile pagalvota, ir viskas. Tragiškai atrodo.
Pati mokykla iš lauko atrodo super, iš vidaus jau viskas out of date (pasenę). Buvau prieš porą mėnesių, bet gal kas pasikeitė. Teko matyti mokyklų, kur naujoviškos, kompiuterizuotos lentos, elektroniniai dienynai ir t.t. Čia viskas lyg dešimt metų sustoję (nekalbu apie dekoracijas, kurios išvis turbūt nuo įkurimo stovi).
Apie galimybę sportuoti lauke išviso tyliu. Stadionas pilnas vietinių šuniukų bombų (pavasarį vyksta visuotinė talka viską išvalyt). Tinklinio/kvadrato/krepšinio aikštelės nematė remonto nuo tada, kai buvo įkurtos.
Mokytojos pasiskirstę į dvi grupes. Viena iš jų: senos, nebekeliančios savo kompetencijos, besivadovaujančios sovietų sistema, valdovės, kitos kątik baigusios universitetą mokytojos, kurios ne tik, kad nieko neišmoko, bet ir pačios sau susigraužia nervų sistemą. (yra kelios išimtys).
Nors ir gyvenčiau priešais mokyklą, savo vaiko gyvenime ten neleisčiau. Noriu kad vaikas turetų gražią vaikystę,ir mokyklą atsimintų gražiuoju.
Atsakyti
Gal dar kas žinot ką nors įdomaus?
Atsakyti
QUOTE(gama33 @ 2008 05 29, 10:53)
Girdėjau kad mokytoja Stasė nebloga ir šiais metais ji ims pirmokus. Bet neatsimenu jos pavardės, lyg ir Mažutienė.
Šiaip aš ir pati svarstau gal savo vaiką leisti pas ją, bet dar nesu parašiusi prašymo, tai nežinau ar dar ne pervėlu.

Mums sake, kad tik nuo liepos vidurio skirstys į klases g.gif
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2008 07 02, 12:18)
Mums sake, kad tik nuo liepos vidurio skirstys į klases  g.gif

Laba,
taip ir mums pasake, kai atejome uzrasyti, mums pasake pati direktore, vietu nera ir gal but ateikite rugpjucio vidury, kas zino, gal ir atsiras vietu. Keista, gyvenam priesais mokykla ir mums vietu nera.
Atsakyti
Mes pakliuvom pas Stasę Mažutienę. Jos visai nepažystam, bet gal pasiseks.
Atsakyti
QUOTE
Pati mokykla iš lauko atrodo super, iš vidaus jau viskas out of date (pasenę). Buvau prieš porą mėnesių, bet gal kas pasikeitė. Teko matyti mokyklų, kur naujoviškos, kompiuterizuotos lentos, elektroniniai dienynai ir t.t. Čia viskas lyg dešimt metų sustoję (nekalbu apie dekoracijas, kurios išvis turbūt nuo įkurimo stovi).


Visai ne, sią vasarą viską sutvarkė sporto salę atnaujino - ten dabar naujas parketas, krepsiai... O ir klasės pirmam bei treciam aukste sutvarkytos - nauji suolai visur, visuose koridoriuose grindys naujos ir grazios, kai kur duris pakeite, naujas įdėjo. Super mokykla ten ir bureliu daug nemokamu... 4u.gif
Atsakyti