Įkraunama...
Įkraunama...

Treniruokliai ar kardiotreniruokliai?

QUOTE(Mazgelis @ 2012 02 29, 14:37)
sveikos. tema mirusi, bet gal kas atrasys  biggrin.gif  sportuoju jau 4 menesius klube. Vidutiniskai 45 min., 4 kartus per savaite. Svorio numesti neketinau, tikslas buvo islaikyti svori (nepriaugti bent). Nepriaugau, taciau idomumo delei, kodel nei kiek nenumeciau? As net savo vyrui irodziau, kad sporto vien nepakaktu moterims numesti svorio  biggrin.gif 
p.s. Daugiausia renkuosi kardio treniruoklius. Maistas kardinaliai nesikeite, bandeles tik pakeiciau salotomis.


Sveika,
o po treniruočių nekyla noras dar labiau valgyti? Tiesiog pradėjus sportuoti, labiau padidėja apetitas, nes žmogaus organizmas nori atstatyti prarastą energiją. Tiesiog kalbu iš savo patirties. Pati pernai esu beveik metus laiko atlankiusi plaukimo treniruotes, ten tikrai neleisdavo ilsėtis, intensyvios labai buvo, labai daug vaikščiojau, dar po darbo visokių užsiėmimų turėjau, tai visur vos ne bėgte. Ir ką - nenumečiau nė kilogramo doh.gif Tik kūnas sutvirtėjo, buvau užsigrūdinusi. Tiesiog jei organizmas gauna su maistu energijos daugiau negu suvartoja - svoris nekris, gali kilti. Norint numesti svorį, reikia suvartoti kcal mažiau negu išnaudoji. Tiesiog nors keletą dienų pasiskaičiuok kiek tiksliai per dieną suvartoji kcal, norėdama palaikyti esamą svorį moteris per dieną turi suvartoti ne daugiau kaip 1800-2000 kcal, o jei daugiau suvartoja - svoris auga, jei moteris nori numesti svorio - apie 1400 kcal (kituose šaltiniuose nurodoma 1200 kcal). Jei dieną suvartojai daugiau nei 1400 kcal, bet tą dieną sportavai - atimk sudegintas kcal (jei sportuoji su kardiotreniruokliais, tai jie parodys kiek tu sudeginai kcal, jei lauke ėjai pasivaikščioti ar pabėgioti - paieškok, rasi nemažai literatūros kiek bėgimo ar pasivaikščiojimo dėka galima sudeginti kcal. Tiesiog pabandyk ir bus aišku. Beja, vyrams lengviau numesti svorį nei moterims, aišku dar priklauso ne tik nuo lyties, bet ir nuo amžiaus, vyresniems sunkiau numesti. Šaunuolė, kad sportuoji ir bandeles iškeitei į salotas thumbup.gif
Atsakyti
del padidejusio apetito kazkaip neatkreipiau demesio.. g.gif as saves niekada nekankinau dietomis, vakare valgau normaliai, nes kitaip neuzmikciau.. tiesiog siaip idomu pasidare, nes is esmes viska dariau kaip anksciau, tik pradejau sportuoti na ir tos salotos pietums biggrin.gif anksciau vien bandeles budavo biggrin.gif proporcijos gal siek tiek padailejo..nematavau is tikro biggrin.gif del treniruociu laiko manau pakankamai.. su viskuo (svoriais, apsilimais) man iseina valanda.. kartais net 5-6 k. iseina per savaite nueit.. manau per daug.. bet jei yra noras, naudojuosi tuo biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu panašią bėdą, maitinuosi tikrai ne visokiais š, leidžiu sau atsipalaiduot tik savaitgalį, bet ir tai neprikertu labai daug, sportuoju salėje apie valandą (kardio + treniruokliai), o nenukrito nei kilogramas doh.gif . Kas ne taip?
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2012 03 08, 10:53)
Aš irgi turiu panašią bėdą, maitinuosi tikrai ne visokiais š, leidžiu sau atsipalaiduot tik savaitgalį, bet ir tai neprikertu labai daug, sportuoju salėje apie valandą (kardio + treniruokliai), o nenukrito nei kilogramas doh.gif . Kas ne taip?

Pas mane tas pats, as sportuoju vos ne 3h per diena, 5-6k per savaite ir niekas nenukrito, kaip tik tik priaugau, beto skaiciuoju kcal ir nezinau jau ne ko imtis doh.gif bet palauksiu bent menesi ir pasiziuresiu ar kazkas keisis ar ne, galbut tada reiketu kreiptis i dietologa ar kazka panasaus, kad sudarytu maisto raciona pagal sporta.
Atsakyti

 ! 
Primenu, jog čia ne Skelbimų lenta, todėl komercinio pobūdžio žinutės (kaip kad: perku, parduodu, ieškau) bus trinamos, o žinučių autoriams bus skiriami asmeniniai įspėjimai
Atsakyti
Norint numesti geriau rinktis ilgesnes kardiotreniruotes? g.gif Ar derint isu treniruokliais? Iš 4 kartų vieną skiriu kardio, galvoju, kad gal skirti du kartai tik kardio, du kartai kardio mažiau plius treniruokliai? g.gif
Atsakyti
Mano patarimas ne iš piršto laužtas:
Prieš treniruotę padarykite apšilimą (būtinai), suaktyvinsite kūną, sumažinsite traumų tikimybę ir pan. Tada pradėjusios sportuoti darykite mažas pertraukas (apie 1min) tarp pratimų, tarp tų pratimų nesėdėkite o vaikščiokite. Žodžiu pasistenkite išlaikyti kardio rėžimą. Per tą laiką kol jūs sportuojate kažkiek dega ir tas riebaliukas jei treniruotė atitinkama. O po visko jau užsilipus ant kardio treniruoklio pradės degti riebalas nuo pirmos minutės. Reikėtų po treniruotės daryti kardio apie 25min. O jei nedirbate su svoriais, tai kardio reikia atlikti apie 45min jei norite numesti svorio. Nes jei dirbama be svorių o tik kardio, tai riebalas pradeda degti tik po 20min kardio užsiėmimų, o kad jaustųsi rezultatas prireiks 40-45min. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Galinti @ 2013 03 19, 21:08)
Norint numesti geriau rinktis ilgesnes kardiotreniruotes?  g.gif Ar derint isu treniruokliais? Iš 4 kartų vieną skiriu kardio, galvoju, kad gal skirti du kartai tik kardio, du kartai kardio mažiau plius treniruokliai? g.gif

Derinkit kardio ir treniruoklius vienu metu kiekvieną treniruotę. Atitinkamai kiek svorio norit numesti, kardio nekenkia ir 5 kart per savaitę. 1 kartas per savaitę per mažai. Metant svorį kardio yra pagrindinis dalykas.
Atsakyti