Įkraunama...
Įkraunama...

"vyriška" auklė

o man tiesa pasakius tai nera svarbu, svarbu tik kad tas zmogus patirties turetu. Nu kad ir siandien pamaitinusi vakare panele padaviau vyrui, kad uzmigdytu. Ateinu, o pampersas nepakeistas, vaikas kaip buvo keliais sluoksniais aprenktas, kad nesusaltu, tai taip ir liko - atrodo gi ir sunus jau paaugintas ir panelei beveik 11 men, bet elementariausius darbus turi papunkciui isvardinti ir dar po to patikrinti ar gerai padaryta.
Tai va, jei jau tas vyriskis turetu pakankamai patirties, tai tikrai patikeciau jam savo atzalas, tik itariu nelabai susitvarkytu, mano panele jau ismoko kaip reikia su vyriskiais bendrauti: prieina, rankas istiesia ir kerinciai nusisypso - ir visi vyriskiai jai po kojomis.
Atsakyti
Na as palieku savaja mazyle vaikinui. Ir esu labai patenkinta. Kai gryztu mazoji buna labai linksma,jie zaidzia,duksta. Visad pampersas pakeistas,vaikas svariai nupraustas(ji kaip tycia visad iki ausu apsikakina kai palieku smile.gif ) pamaitinta,beje koses verda puikiai ir valgydama su juo maziau muistosi ir kaprizu rodo. Zodziu mes abi patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
na turbut mano vyras neleistu auklino o jei dar neblogai atrodo laugh.gif laugh.gif na o jei rimtai tai turbut kad ne nors nieko pries neturiu, bet visgi moterim kazkaip labiau pasitikiu
Atsakyti
Mums tikriausiai auklinas praverstu. Nelabai megsta sunus moteriskaja gimine... Su aukle palikt problema, gal kad palieku retai, bet jei jau pasakau, kad reiks iseit: pirmiausiai sugieda giesmele "mama neiseik is namu", po to bando deretis, kad kviesciau vyro pusbroli... Apie laika, praleista su aukle, kartais apsimeta neprisimenas. Jau galvoju, kad geriausiai darzelin butu.
Atsakyti
Kai tik mazoji gime, ieskojom aukles savaitgaliams - kad i kina su vyru iesheit porai valandu, ar papietauti... Na, gavau kruva reziume. Vienas jau toks fainas aprasymas buvo, tirpau skaitydama apie patirti ir rasymo stilius ir viskas viskas buvo liuks... O pasirodo, ten buvo vaikinas, gejus (San Francisce gyvenom, ten "tiesiu" vyru kaip ir nera laugh.gif ) As vis tiek norejau susitikti su tuo vaikinuku, pamatyti ji, ivertinti.. Bet mano vyras vienareiksmishkai nukirto NE ir viskas sad.gif

Tiesa pasakysiu, taip ir neradom aukles blink.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, mūsų patirtis su "auklinais" labai nedidelė. Dažniau vyrai skambina norėdami "įpiršti" mamą ar žmoną. Iš realesnių kandidatų buvo vyras, prižiūrėjęs tik didesnius (5-7 m.) vaikus, kitas gyveno labai toli, o vienintelis, pakviestas į atranką, jos nepraėjo...
Iš tiesų neturime nieko prieš vyrus aukles, tačiau iš jų reikalaujame tų pačių savybių, kaip ir iš kitų auklių - tai turi būti labai stabilūs, pakankamai jautrūs ir suprantantys daug apie vaikus, žmonės. Retsykiais šeimos paklausia apie vyrus-aukles, bet dažniausiai iš smalsumo.
Atsakyti
o as daznai savo 2.5m. berniuka palieku priziureti vaikinui, o ne kokiai merginai. Aisku jis draugas, ne koks samdytas auklinas biggrin.gif
Nezinau, bet as kazkaip ramiau jauciuosi. Zinau kad sunus bus vyriskoj draugijoj, tuo labiau, kad kol kas tenka ji auginti vienai. Tevelis musu darbuojasi Klaipedoj. Na ir problemu jokiu neturejom, nepaisant tikrai jauno vaikino amziaus, jam 18. Pastebejau, kad kaip ir tevelis sugalvoja su sunum tokiu uzsiemimu, kad man net i galva nesautu smile.gif
Taigi labai dziaugiuosi, kad turim ne aukle, o auklina thumbup.gif
Atsakyti
yra bendraminciu clap_1.gif
Atsakyti
Mamulia g.gif , o tas auklinas gal tavo heart.gif ? Geriausias priejimas prie moters yra per jos vaikus wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE (Kuzia @ 2004 02 08, 16:00)
Mamulia g.gif , o tas auklinas gal tavo heart.gif ? Geriausias priejimas prie moters yra per jos vaikus wub.gif ...

mhm wub.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 02 08, 16:08)
mhm wub.gif heart.gif

clap.gif clap.gif
Tada geresnio varianto but nebegali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 02 08, 09:08)
mhm wub.gif heart.gif

wow wub.gif thumbup.gif

ohmy.gif
Atsakyti