Įkraunama...
Įkraunama...

"vyriška" auklė

Svetimam vyrui man vaiką palikti sunku būtų, bet kol esu paskaitose, mano mažę prižiūri mano tėtis, t.y. jos senelis smile.gif Susitvarko puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Aš pati esu auklė,prieš 4 m.prižiūrėjau berniuką,kai man reikdavo kokius nors svarbius reikalus sutvarkyti,tai berniuką prižiūrėjo mano vyras,aišku su tėvų sutikimu.Kai aš susirgau,tai vaiką prižiūrėjo mano vyras ir kuo puikiausiai susitvarkydavo
Atsakyti
O mes savo grupeje (darzelyje) turime aukletoja moteri ir vyra. Esu labai patenkinta, nes maciau, kaip idomiai jis uzsiima su vaikais, dazniau su berniukais:masinytem vazinejasi, jas remontuoja, kas laaabai patinka berniukams ir t.t. Manau, kad ir patiems vaikams yra geriau tureti galimybe bendrauti ne tik su aukletoja, bet ir kitokia pasauleziura bei mastymu turinciu aukletoju smile.gif Kas del vyro "aukles", tai samdyciau, jei jis butu pazistamu rekomenduotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2003 11 18, 10:31)
Ar samdytumete vaikui aukle-vyra??? Pazystu vaikina uzauginusi savo seseru vaikus,mielai priziurinti juos ir jis prasitare,kad noretu dirbti aukle kol mokosi ir kartu nusivyle,kad ko gero mamytes reaguotu keistai... kaip manot?



Sveika, mamulia,

nors ir prieš šimtą metų rašei šitą žinutę, ir vis dėlto, gal tas aukliukas dar vis galvoja apie vaikų auklėjimą. Aš paskutiniu metu kuo toliau tuo labiau žaviuosi vyriškiais, na jie kažkaip taip moka su tais bernais (aš kalbu apie saviškius). Man visai patiktų, auklinas, na žinoma jeigu jis pareigingas. Jeigu ką žinai ,labai norėčiau gauti tel. Ačiū
Atsakyti
Manau sutikčiau su vyru-aukle, bet tik jeigu gerai jį pažinočiau arba kas rekomenduotų.
Mano tėtis yra labai gera auklė anūkams. Dabar jis prižiūri sesers dukrytę ir susitvarko.
Atsakyti
KU PF buvau vienas vaikinas grupėje ir kai v/d turėjome praktinius užsiėmimus, tai vaikams buvau panašus į kokį „ateivį“ iš kosmoso :-) Tikrai mačiau nustebimą ir susidomėjimą vaikų akyse. Ir turiu pasakyti, oi, nesigailėjo manęs tie vaikai – dienos pabaigoje buvau, kaip «выжатый лемон» :-) Labiausiai patiko praktikuotis mokykloje 3-4 kl. Tas pats nustebimas ir susidomėjimas... Taip, vyras-pedagogas Lietuvoje yra retenybė :-)
Atsakyti
Būčiau pasikvietus pokalbiui - vieno vaikinuko net tel. turėjau, bet pamečiau.

Nuo 5 mėn. mano sūnų augino senelis - ir darė tai super, geriau už 2 aukles, kurias turėjom vėliau.

Vaikas nuolat labiau kreipia dėmesį į vyrus. Manau, jam patiktų toks auklinas. biggrin.gif
Atsakyti
Senelis mažylę prižiūri puikiai, bet jau tėvas blink.gif tai siaubas kažkoks, niekad nepalieku jų vienu....(mes išsiskyrę)
Atsakyti
Be problemų samdyčiau auklę - vyrą. Viskas priklauso nuo asmenybės savybių, o ne nuo lyties, kartais vyrai daug geriau susidoroja su auklės darbu nei moterys. Sakau iš patirties, ne šiaip sau postringauju smile.gif
Atsakyti
Per radijo žinias girdėjau, kad Lietuvoj atsidarė nauja firma, kuri teiks "nuomojamo tėvo" paslaugas. Tai skirta vaikams, augantiems be tėvo arba kai tėvas neturi galimybių ar nenori būt su vaiku. Hmmmm... visokių naujovių atsiranda LT.
Atsakyti
As irgi siaip pries vyra nieko neturiu, juolabiau, kad siuolaikiniai tie vyrai pakankamai sumoteriskeje daznai - ir jautrus ir svelnus biggrin.gif Gal tik labai mazo nenoreciau palikt, nes kartais vyrai tokie nelabai orientuoti buna, bet nuo 2-3m tai laisvai..savo abu vaikus beje buvau palikus ju teciui neseniai, kai menesiui isvaziavau, tai susitvarke puikiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2003 11 18, 10:31)
Ar samdytumete vaikui aukle-vyra??? Pazystu vaikina uzauginusi savo seseru vaikus,mielai priziurinti juos ir jis prasitare,kad noretu dirbti aukle kol mokosi ir kartu nusivyle,kad ko gero mamytes reaguotu keistai... kaip manot?

Mūsų vaiko auklė - vyras. thumbup.gif Viskas tiesiog puiku! Neturiu jam nė vieno priekaišto, tik daug daug pagyrimų thumbup.gif
Atsakyti