Įkraunama...
Įkraunama...

"vyriška" auklė

As manau,kad cia nuo zmogaus priklauso. Kita ir moteris neturi nei kantrybes, nei noro, nei pasaukimo su vaiku buti. Puikiai isivaizduoju, kad mano vyras galetu dirbti auklinu, nes matau, kaip jis bendrauja ne tik su savo, bet ir su kitais vaikais. Kai sveciuose susirenka keletas vaiku - jis ju nusestas buna, prisigalvoja tokiu veiklu, kurios man ne i galva nesautu. O svarbiausia - auksine kantrybe, is kurios neisveda ne zirzliausias vaikas. Paaugusiam vaikui auklinas (atitinkantis geros aukles reikalavimus) - thumbup.gif
Atsakyti
hm...idomiai cia jus apie auklinus...na mano dukra glima sakyti priziurejo mano brolis kol buvo mazyte... thumbup.gif jis ir jos krikstatevis smile.gif pirma karta as jam ja palikau kai mergina tebuvo 4.5 menesio biggrin.gif ta pirma kata atsimenu i pagalba jis buvo atsivedes savo mergina bet veliau ir vienas kuo puikiausiai susitvakydavo ir uzmigdydavo ir pampersa pakeisdavo ir pamaitindavo vienu zodziu buvo liuks aukle thumbup.gif labai gaila veliau jis isvaziavo mokytis o dabar jau vedes ir turi savo 2.gif biggrin.gif
tai va dar mergina turejo toki auklina dede Dysas tas irgi nemirtinga aukle thumbup.gif jauciu niekada neuzmirsiu tokio vaizdelio gryztam namo dede Dysas( kariskis ugis jo virs 2 metru vienu zodziu didelis zmogus) palindes po kavos staleliu o mergina ten irgi netoli ropinejo saude jie kariavo ar i pasala ejo kazkas tokio buvo... thumbup.gif bet taip juokingai atrode biggrin.gif biggrin.gif siaip vaikui tas auklinas sakyciau labiausiai patiko na aisku po ju bendravimu ir zaidimu namuose budavo betvarke bet svarbiausia kad vaikas budavo priziuretas ir laimingas... biggrin.gif
tei va siaip as visu 100% uz auklinus na aisku kaip ir aukle tai turetu but gerai pazystamas ir gana artimas zmogus
Atsakyti
Sveikutes!
Man idomu pasidare vienas dalykelis... Ar teko kam nors susidurti su aukle, bet ne panele, o vaikinu? Nes as kai buvau vienoje aukliu agenturoje, tai kaip tik maciau kaip vaikinukas pilde anketa del aukles darbo ir man kazkaip keista pasirode... thumbup.gif
Atsakyti
Na, mano aplinkoje tokios "auklės" nėra, bet jeigu kada pasitaikytų, tai į tai labai kreivai pažiūrėčiau g.gif
Atsakyti
Susidūriau. Ir esu patenkinta. Ateina pas mane toks "valandini" vaikinas vakarais kartais pasaugot vaikus. Visai gerai, bo jaunas, šunybių prikrečia, vaikai jį myli.... Gal ir keista, bet iš pradžių neturėjau pasirinkimo, o paskui, kaip čia pasakė norgė, sulaužiau stereotipus ir viskas gerai buvo...
Atsakyti

o gal ir visai nieko g.gif , ypač, jei augini berniuką.
Mes patys, neduodami mažiems berniukams žaisti su lėlėm, išauginam "tikrą vyrą", o paskui stebimės nejautrumu, nebendravimu su savo vaikais ir pan.
Atsakyti
Kartais mano dvimetę dukrą ateina pasaugoti mano draugas su penkiamečiu sūneliu.
Įsivaizduokit: grįžtu iš darbo ir matau- mano "auklė" groja gitara ir dainuoja, o visi vaikai (turiu dar du sūnus) linksmai dūksta. Jis yra muzikantas, nuostabus žmogus.
Tokią auklę, manau, kiekviena norėtų turėti...
Atsakyti
o koks skirtumas - mano brolis priziuri manuosius, kai jie serga, o mociurte dirba ir negali priziureti. Susitvarko kuo puikiausiai. Ir yra mazosios numyletinis. Maniske isvis labai vyrus dievina. Budavo toks momentas, akd pas moteris ant ranku sunkiai eina, o vyriskiui tik rankas uztenka istiesti.
Aisku nepazistamu zmogumi sunkiau butu pasitiketi...
Prisimenu, mazoji buvo keliu men amziaus ir mes nuvaziavome pas vyro seneliu. Zmoniu daug, visi stovi palink lopsi ir tiktais ziuri - bijo ant ranku paimti, vis tik neisnesiotuke. O vyro pusbrolis paprase - grazus vaizdelis buvo. Didelis vyras ( sveria apie 100, ugis virs 180) su keliu kg lelyte ant ranku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*penelope* @ 2005 04 22, 17:41)
Na, mano aplinkoje tokios "auklės" nėra, bet jeigu kada pasitaikytų, tai į tai labai kreivai pažiūrėčiau g.gif



Penelope, o tai ka, tu savo vaikelio teciui irgi nepatiki???
Mano vyresni berna priziuredavo mano brolis - oi, kaip lius budavo, ismoko vyriskus dalykus daryti, ir pasertas ir nupraustas budavo. Vyrai turi daugiau kantrybes nei moteriskes ir meiles skiria tikrai daug.
Atsakyti
Tokie tema jau buvoCIA
Atsakyti
Mano vaikus dažnai prižiūri vyro brolis, tai vaikams su juo labai gerą, jie jį labai myli ir nori kad jis juos prižiūrėtų, kartais klausia:"Mama kada tu kur nors eisi, mes norime kad dėde butų su mumis" tongue.gif Va taip biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif Vat as prie to pateis...

Mano mazaja nuo pat gimimo man padeda priziureti mano brolis... Vaikinui - 20 metu, bet jei ne jis... tai man ne kas butu...Vyras mano uzsivertes darbais, tai praktiskai jo nematau, del to esu labai dekinga savo broliui. Jis pas mane busimasis medikas... Ir jau mazyte tai labai myli.

Gaila, tik, kad jis turi vasarai isvaziuoti, nes jam reikia pinigu... Nesedes gi jis uz dyka pas mane... (Is manes gink dieve pinigu neima). Tai vat ir kilo man ideja - GAL KAM REIKIA SUPERINIO AUKLETOJO??
Atsakyti