Įkraunama...
Įkraunama...

"vyriška" auklė

manau aukle wyras turetu priziuret berniuka tokiu atweju,o aukle mergaite..man butu nemalonu auklinu palikt mergaite sawo..ir aplamai keista...atrodo,kad tai tox moteriskas darbas..smile.gif blush2.gif moterys kazkaip kitaisp i wiska reaguoja...o waikinas...xmmm...jam leisciau berniuka priziuret bigsmile.gif
Atsakyti
Auklinu procentaliai daug maziau nei aukliu,bet manau,jeigu jau jie pasiryzta siam ''moteriskam'' darbui,tai ne is neturejimo ka veikt,o tikrai myledami vaikiukus. O tikrai yra vyru,is kuriu dazna mama galetu daug ko pasimokyt thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu vyras nori dirbti aukle, t.y. leisti laika su mazais vaikais is karto sukeltu man didziuli itarima-ar jis ne pedofilas. gal ir ne, bet del visa ko nereikia mano namuose...;
Atsakyti
Sakau,kad nelb iprastas vyriskiui darbas.....brr..
Atsakyti
QUOTE(vaikštau @ 2008 08 09, 22:15)
Jeigu vyras nori dirbti aukle, t.y. leisti laika su mazais vaikais is karto sukeltu man didziuli itarima-ar jis ne pedofilas. gal ir ne, bet del visa ko nereikia mano namuose...;


O moters šiuo iškrypimu neįtartumėte? g.gif

Dabar pagalvojau, kad keistos jūs, moterys. Dauguma skundžiasi, kad vyrai atsiriboja nuo vaikelių auginimo, priežiūros, o kai atsiranda tokių unikalių vyrų bigsmile.gif iškart jau į nesveikus nurašot g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 08 10, 12:33)
O moters šiuo iškrypimu neįtartumėte?  g.gif

Dabar pagalvojau, kad keistos jūs, moterys. Dauguma skundžiasi, kad vyrai atsiriboja nuo vaikelių auginimo, priežiūros, o kai atsiranda tokių unikalių vyrų  bigsmile.gif  iškart jau į nesveikus nurašot  g.gif

drinks_cheers.gif nesveikas buna pats poziuris,ieskantis iskrypimu/nukrypimu,o ne pats darbas.
Atsakyti
o argi pacios nesusimastytumet,kodel vyriskis atejo i jusu namus dirb aukle ? smile.gif
Atsakyti
Kad ir ka besakytumet,ne vyriskas tai darbas,taip pat kaip ir moteriai netinka kroviku dirbt.. Vyrui tiktu priziureti jau paugejusius vaikus,paveziot juos i ivairius uzsiemimus.
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 08 14, 13:14)
nu ir dirba krovikais moterys.jei tik jegu turi.prasom smile.gif ir priema ir dirba.

bet as niekaip neisivaizduoju moters,tempencios saldytuva arba lova i penkta auksta..
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2008 08 14, 14:23)
bet as niekaip neisivaizduoju moters,tempencios saldytuva arba lova i penkta auksta..

Tai jau jūsų labai nelaki fantazija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Goba @ 2008 08 14, 15:23)
bet as niekaip neisivaizduoju moters,tempencios saldytuva arba lova i penkta auksta..

maciau,kaip moteris montavo langus smile.gif maciau netgi,kaip pas kaiminus nese lova:) krovike smile.gif su apranga...nepamenu kokia firma tik smile.gif neatkreipiau demesio..gal del to kad buvau soke:) su bernioku..vat ir viskas.
Atsakyti
Mano vyras (24m) pradės mokslinę veiklą tik nuo rugsėjo, šiuo metu ieško laikino darbo. Šiandien pasakė, kad jam patiktų laikinai padirbėti aukle smile.gif ne pilnai darbo dienai, bet kur keletą valandų per dieną reikia, kad norėtų pažaist su vaiku ir padėti jam ruošti pamokas. Jo broliukas gimė, kai jam buvo 11 metų, tai jis jaučiasi turįs patirties prižiūrėdamas vaiką. Paklausiau jo, tai gal įdėti tavo skelbimą pas supermamas? smile.gif Jis atsakė, o gerai!

Tai kaip jūs vertintumėt tokį vyro norą? Ar norėtumėt tokio "auklės" savo vaikui?
Aš pati manau, kad jam gerai sektųsi padėti vaikui mokytis, ruošti pamokas, gal netgi sudomintų vaiką mokslu - jis pats yra matematikas, ruošiasi tapt mokslininku. Taip pat matau, kaip jis įsijaučia žaisdamas vaikiškus žaidimus, dėl to būtų puikus žaidimų draugas vaikui. Jam patinka tokios vaikų savybės kaip paprastumas, nuoširdumas, atvirumas, žaismingumas, fantazija - dažnai jis pasigenda jų pas suaugusiuosius smile.gif O jo trūkumai - manau, kad jis labai mielas, švelnus, jam trūksta griežtumo - dėl to negalėtų rėkti, šaukti ant vaiko (nors toks čia ir trūkumas mano nuomone, bet matau žmonių, kurie tokiu būdu auklėja savo vaikus, tai prie tokio auklėjimo pratusiam vaikui jis netiktų smile.gif). Ir dar jis nemokėtų tvarkyti namų, pats susigaudyt, kaip ruošti valgyti, tai padarytų, jeigu būtų labai konkrečiai nurodyta, ką daryti.
Atsakyti