Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupių progimnazija

O kelintokai tavo vaikai? Gal ką nors gali papasakot apie pradinių klasių mokytojus.
Atsakyti
QUOTE(DRUGELIS DRAUGELIS @ 2007 04 18, 09:56)
Mano 2 vaikai irgi lanko sią mokyklą.Mano nuomone-vaikus reikėtu leisti kiek galima arciau namu.O mokykla puse velnio.  g.gif Remontas manau -pagerintu situaciją.Lankom,jei matysim ,kad nelabai,pakeisim mokyklą ir tiek. smile.gif

Aš irgi manau, kad bent jau pradinės klasės geriau arčiau namų. O vėliau, jei nepatiks, galėsim ir pakeist mokyklą. Vaikas bus didesnis, savarankiškesnis, galės ir pats nuvažiuot kažkur tolėliau.
Atsakyti
QUOTE(Ieva155 @ 2007 04 19, 09:30)
Aš irgi manau, kad bent jau pradinės klasės geriau arčiau namų.

Aš irgi taip pat galvoju. Už tai net nesvarstau dėl mokyklos pasirinkimo.
Atsakyti
Skaičiau, kad savivaldybė sustabdė 15-os mokyklų renovaciją, taigi ir Baltupių mokyklėlė artimiausiu metu remonto nesulauks doh.gif . O reikėtų g.gif
Atsakyti
Kai buvom atvirų durų dienose, pavarasį, jau tada sakė, kad kol kas mokykloje niekas nebus remontuojama. Ir ta numatyta reforma, kad mokykla bus dešimtmetė irgi kol kas nevyks.
Atsakyti
Mano vaikas pateko pas mokytoją Nijolę Kulkienę. Gal kas nors žinot apie ją?
Atsakyti
Nežinau, kaip su renovaciaj, bet suolai klasėj nauji. Tai visai neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2007 09 04, 08:26)
Mano vaikas pateko pas mokytoją Nijolę Kulkienę. Gal kas nors žinot apie ją?

Oi doh.gif Ne taip parašiau mokytojos pavardę doh.gif Turi būti Kutkienė.
Atsakyti
sveiki, noriu pagalbos smile.gif
atsikraustome į naujus namučius ir savo dvynius noriu leisti į šią mokyklą į pirmąją klasę. Žinau kokia svarbi kiekvieno gyvenime yra pirmoji mokytoja, todėl labai neramu pas ką jie mokysis.
Buvau nuėjusi į šią mokyklą, atrodo kliūčių priimant nebus (bent dabar taip manau), tik va kokią mokytoją pasirinkt g.gif Gal kas girdėjo apie jas:
Jūratė Damažečkienė
Jurga Ginevičienė
Regina Gabanova
Violeta Blažytė
Aurelija Vėželytė (Gaidjurgienė)
PADĖKIT, a unsure.gif
kaip ir kiekviena mama, jaudinuosi kaip kad pati eičiau į pirmą klasę, ir norisi nors kokių atsiliepimų išgirst
iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lidija: 10 sausio 2008 - 01:09
Laba,
gal kas galit pakomentuoti apie Baltupių vid. mokykla. Persikraustysim i Jeruzalę ir renkame savo trešiokėlei padoresnę ir esančią arčiau mokyklą. Kokie ten mokytojai ir paruošimo lygis? Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

turiu dukra, kuri kitais mokslo metais bus trečiokėlė. Persikraustysim į Jeruzalę dėl to man taip pat labai aktuali Baltupių mokykla. Gal ką žinot apie dabartines antrokėlių mokytojas ir jų darbą, kaip gerai paruošia vaikus? Ačiū iš anksto 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2007 09 04, 09:26)
Mano vaikas pateko pas mokytoją Nijolę Kulkienę. Gal kas nors žinot apie ją?



O Kutkiene ne siemet turejo gaut pirmokus? g.gif Nu nesvarbu, siaip mano manymu, tai sita mokyoja viena is geresniu. Turi savo piemenelius, labai organizuota, apsukri moteriske. mirksiukas.gif
Atsakyti