Įkraunama...
Įkraunama...

Skruzdėlynas

QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 04 10, 20:57)
Labai seniai dariau, bet receptas toks:

4 – 5 kiaušiniai;
5 šaukštai grietinės;t
ruputis druskos;
miltų tiek, kiek reikia tešlai (apie 4 stiklines);
pusė kilogramo riebalų virimui (gali būti kiaulienos taukai ar aliejus).
Sirupui:1 st. medaus;1 st. cukraus; 2 šaukštai vandens; 30 g sviesto; 1 šaukštas grietinės.

Labas vakaras 4u.gif
Dariau sirupa pagal si recepta, super gavosi thumbup.gif
su pirktiniais lakstais blush2.gif bet laaabai skanus gavosi wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziu Ziu: 29 rugpjūčio 2010 - 22:04
user posted image

O stai koki skruzdelyna sulipde Siauliu profesinio rengimo centro mokiniai. „Skruzdėlyno“ aukštis — 1 metras 78 centimetrai. Teko sulipdyti apie 18 400 lapelių, kurie svėrė 92 kilogramus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgusia: 07 spalio 2010 - 14:42
Skruzdelynas
Tesla:
100g sviesto
4 kiausiniai
3 saukstai grietines
miltu

"Medus"
100g sviesto
1 stikline cukraus
1 stikline medaus
3 saukstai vandens 4u.gif

user posted image

P.S. su razinom ir aguonom as susipykus todel "skruzdelyciu" nera blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldidruska: 12 spalio 2010 - 14:11
QUOTE(saldidruska @ 2010 10 12, 15:10)


P.S. su razinom ir aguonom as susipykus todel "skruzdelyciu" nera  blush2.gif


tai ko dabar pykstate......laikas susidraugauti.... lotuliukas.gif o patys lapeliai puikiai atrodo..... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 10 14, 13:09)
tai ko dabar pykstate......laikas susidraugauti.... lotuliukas.gif o patys lapeliai puikiai atrodo..... thumbup.gif


Aciu, stengiuosi laaabai plonai iskocioti ax.gif
Atsakyti
man skruzdelyno reikia sestadieniui, tai jei as issikepciau lakstus siandien ar ryt , bet nesutepciau . kaip manot nieko jiems turbut nenutiktu ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgusia @ 2010 10 07, 15:40)
user posted image

O stai koki skruzdelyna sulipde Siauliu profesinio rengimo centro mokiniai. „Skruzdėlyno“ aukštis — 1 metras 78 centimetrai. Teko sulipdyti apie 18 400 lapelių, kurie svėrė 92 kilogramus.

bigsmile.gif bigsmile.gif tikras skanumelis jauciu o ir grozis wub.gif
Atsakyti
Na ka merginos išbandžiau ir aš sita skanuma, kepiau pagal Cipciuka 4u.gif receptas nuostabus, manau ir skonis bus toks pat, eisiu ragauti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
as bandziau pries mamos jubilieju padaryti skruzdelyna, tai turbut blogai iskociojau, tai tie lapai stori gavosi, neskanu man, tokia bulka gavosi verysad.gif

tai galiausiai vis tiek uzsisakiau is tokios moters kur visada imam. nesuprantu kaip jai taip plonai ir skaniai gaunasi unsure.gif
Atsakyti
Na as kepdama skruzdelyna kocioju lapukus ant aliejumi patepto pavirsiaus ir tiek, kad persimatytu, pvz stalvirsio rastas smile.gif Kai dedu virti, lapukas tarsi pasitraukia, bet po to labai issipucia burbulais. Bet kociojimas vienas sudetingiausiu darbu prie skruzdelyno.
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 11 23, 15:24)
Na as kepdama skruzdelyna kocioju lapukus ant aliejumi patepto pavirsiaus ir tiek, kad persimatytu, pvz stalvirsio rastas smile.gif Kai dedu virti, lapukas tarsi pasitraukia, bet po to labai issipucia burbulais. Bet kociojimas vienas sudetingiausiu darbu prie skruzdelyno.

Pritariu, man tas pats doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,
Katik pagaminau skurzdelyna, kuris bus suvartojamas per kaledas. It viena beda - formune paskaiciau, kad reikia deti medaus, cukraus ir kelis lasus vandens. bet ziuriu, kad labai jau skystas sirupas gavosi - gal galite patarti, kaip sutivirtinti man sita skruzdelyna - jau supyliau ta sirupa ir tikejausi, kad del medzus sustings, bet apsirikau - gal galite man ka patarti sioje situacijoje blush2.gif ? blush2.gif Labai lauksiu Jusu pasiulymu blush2.gif
Atsakyti